sıkıldım rol yapmaktan..anlatamıyorum..yine sizden çare bekliyorum...

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve cesmi_naz tarafından 20 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

20 Ağustos 2010
    Konu Sahibi : cesmi_naz
  1. cesmi_naz

cesmi_naz BEŞİKTAŞK Üye

Beğenildi:
    7.425
    Ödül Puanları:
    238
    kızlar yine ben. daha önce de yazmıştım bişeyler nişanlımla son zamanlarda ayrılığın eşiğinden döndük. ikimiz de hatalıydık ayrılmak üzereyken yeniden deneyelim dedik şimdi devam ediyoruz..
    tam herşey yoluna girmişken başka bi sorun daha oldu aramızda günlerce mesaj atmadı ben hep attım cevap yazmadı. mevzuda ben kuzenimle çok samimiymişim falan. yani yoktan bişeyi bahane koyuyo ortaya. sonra konuştuk bunu da hallettik ama bi kere yara aldım mı insan çok çabuk kurtulamıyo bundan. bu onun için de geçerli benim için de tabi.
    aramızda şehir ayrılığı da var şuan. biz her dakıkamızı birlikte geçirirken şimdi ayrı şehirler zor geliyor çünkü benim okulum bitti. bi de üstüne işten ayrıldı. iyice depresyona girdi. ben bi işe yaramıyorum senin geleceğin parlak sen kendi hayatına bak diyo. dedim depresyondasın saçmalıyosun neyin ne olacağı belli olmaz falan..
    bi seni seviyorum lafını duymayalı bile o kadar zaman oldu ki. normalde günde 10 kere mesajlarında bile yazardı. canım dan hayatımdan başka bi söz de yok. eylül de açık öğretim sınavları var. bütün gün evde onları çalışıyor ama internetten çalışıyo ben de tedirgin oluyorum korkma ben yanlış bişey yapmam diyo. tamam yapmaz da biliyorum ama şeytan işte aklına sokuyor insanın. ben 3 tane mesaj atıyosam o birine geri dönüyo bahanesi de ders çalışıyorum.
    annesini aradım dün okadar soğuk konuştu ki benimle. musait değildir diyor nişanlım bişeyi yok-tur sana sana karşı diyor ama soğuktu işte. en son az önce patladım nişanlıma. yakın zamanda bi yakınımı kaybettim annemler de evde yok ordalar. kardeşim desen bütün gün bilgisayar başında hiç konuşmayız doğru düzgün çok yalnızım çok sıkılıyorum yapacak bişey bulamıyorum.napıyosun dedim. annemlerle oturuyorum birazdan da arkadaşıma gidecem film izlemeye demiş. dedim hep bi işin var hep meşgulsun yanımda hissedemiyorum seni çok uzaklaştık hep başkaları var yeter artık kendimi çok aciz hissediyorum senden bişey istiyormuş gibi oldum dedim. üzülecek bişey yok demiş ama bu kadar yani..
    ardından kaç tane daha mesaj attım sana göre yok tabi ne hissettiğimi ne yaşadığımı bilmiyosun falan die en son biş tanesine lutfetmiş beyefendi sonra konuşalım bu konuyu diye. tabi arkadaşında ya film izliyor rahatsız etmeyelim paşayı..
    ya kızlar çok yalnızım ağlıyorum duyan yok. uzaklaşıyoruz ama hiç bi çabası yok. ben ne yapacağım?2.5 yılın emeği var sevgisi var ayrılmak istemiyorum ama beraber gibi de değiliz ki..en çok ihtiyacım olduğunda yanımda olmayacaksa ne yapayım ben onu?

2. 20 Ağustos 2010
  3. KiymiziAba

KiymiziAba Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    evlilik ne zaman?

4. 20 Ağustos 2010
  5. - SwééT -

- SwééT - ~ Rengarenk ~ Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Bence çok üstüne düşüyorsun biraz uzak durmaya çalış.

6. 20 Ağustos 2010
  7. rxuxyagibixsxeker

rxuxyagibixsxeker Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    bencede çok üstüne düşüyorsun biraz nefes aldırın birbirinize.

8. 20 Ağustos 2010
  9. AttaQue

AttaQue Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    şu an evlilikten önce hayatına yön vermeye çabalıyo sanırım nişanlın
    sende sıkıntıdan ona patlıyorsun
    kendine meşgale bul sürekli de seninle ilgilenemez ki bu çocuk..

10. 20 Ağustos 2010
  11. cesmi_naz

cesmi_naz BEŞİKTAŞK Üye

Beğenildi:
    7.425
    Ödül Puanları:
    238
    ya sürekli ilgilenmesini beklemiyorum ki hiç ilgilenmiyo yaa.. hiçç ben msj atmasam gün biter atmaz.. aramasam aramaz. ben de elimi eteğimi çekersem artık sonumuz Allah Kerim..
    ihtiyacım var dediğim anda yanımda olmayacaksa ne zaman olacak ki?
    bu arada evlilik tarihini sormuş bi arkadaş.. ortada iş yok güç yok tam bi tarihte yok yani. bi iş bulsa adam akıllı kışa bile olabilir.
    peki sizce hayatına yön vermeye çalışırken nişanlısı olarak benim de yanında olmam gerekmez mi?

12. 20 Ağustos 2010
  13. kelebeklikuzu

kelebeklikuzu SANA EMANETİZ RABBİM... Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    anlattıklarınıza göre sizi kırmış gerçekten. bana aynısı yapılmış olsa ne mesaj atarım ne ararım nede msjlarına geri dönerim. kendi keyfi gelince ilgilenicek istemeyince geri kaçıcak varmı böyle birşey. ben çok üstüne düştüğün fikrine katılmıyorum. sen normal olarak seninle ilgili olmaısnı bekliyosun. ama o normal olmayan bir şekilde uzak senden. doğal olarak sende bu beklentini ona yansıtıyosun.
    sana yaptığının aynısını ona yap. boşver niye sen üzüosun kendini daha evlenmeden izin verme buna. şu an seni el üstünede tutması gereken zaman.

14. 20 Ağustos 2010
  15. Banu7677Banu

Banu7677Banu Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    278
    Ödül Puanları:
    153
    demek senin gölgende yaşıyor nişanlın..sen varsan var..bende yaşamıştım aynısını..onun gibi davrandım bitti..ama sonra gei döndü ..ozmanda gölgeyi kapmışlardı..

16. 20 Ağustos 2010
  17. KiymiziAba

KiymiziAba Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    bir an evvel evlenmeniz lazım

bunun için iş lazımmış. keşkelere değinmeyeceğim.

bırakın rahat rahat sınavlarına çalışsın. sınavdan sonra da böyle devam ederse neler olduğunu konuşursunuz. siz sürekli rahatsız ederseniz ders çalışamaz derslerini geçemez.bilmiyorumkismile

18. 20 Ağustos 2010
  19. frumoas

frumoas Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Bence uygun bır zamanda onunla konuşmak istediğini söyle ve içindekileri söyle ona bu durumdan rahatsız olduğunu, buraya yazdıklarını ona da söyle ama mesaj cekme telefonda konuş. Konusma tarzı cevapları neyse ona göre bir karar ver derim ben