Sıkıntı ve stresten erken doğurucam vallahi..

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve tubaerdem tarafından 13 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

13 Ağustos 2010
    Konu Sahibi : tubaerdem
  1. tubaerdem

tubaerdem Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    SLM arkadaşalar ben ist'da özel bi onkoloji hastanesinde çalışıorum 28 haftalık hamileyim işe başlayalı 6 ay oldu fakat hala bir aylık paramızı alabildik.içeride toplam 5 aylık maaşım var ve alamıyorum çocugum doğmak uzere doğum ıznıme az kaldı ama onun için henuz birşey hazırlayamadım bunun sıkıntısı benı mahvedıyor pazartesi günü unkapanına gıdıp maaş alamadığıma dair çalışma bakanlığına şikayet dilekçemi vericem ayrıca doktorumdanda 1 aylık rapor alıp işe gelmiycem artık sunun surasında 32. haftama bir ay kalmış neden gelip bu stersi yaşıyım.ne yapıcam bilmiyorum ya gop'ta özel hastanelerde doğum ücretleri ne kdr bilgisi olan varmı?

2. 13 Ağustos 2010
    Konu Sahibi : tubaerdem
  3. umutlardunyasi

umutlardunyasi sydney Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    Canim moralini bozmamaya calis, ALLAH gecim kolayligi versin, bol bol dua et refaha eresiniz insaallah. ALLAH sagliktan ayirmasin. Gerisi para gelir gecer. Insaallah en kisa zamanda bolluga cikarsiniz. Bebegin icin hazirlik yapamadim demissin, kismet hersey sen dua et, bebegini kucagina alacagin gunu dusun mutlu ol.