sıkıntılara boğuldummmm

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve bussraster tarafından 3 Eylül 2010 başlatılmıştır.

3 Eylül 2010
    Konu Sahibi : bussraster
  1. bussraster

bussraster Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    106
    merhaba kızlar... derdimin neresinden başıyım bilmiyorum geçtiğimiz hafta üye oldum foruma pek bi etkinliğim olamadı ama baya bi okudum takip ettim sizleri vericeğiniz yanıtlarıda hemen hemen tahmin edebiliyorum..

istanbuldan antalyaya evlenip üniversiteyi yarım bırakıptageldim bu 1. hatam
    ailem hiç ama hiç istemedi bu 2. hatam
    19 yaşında evlilik yaptım bu 3. hatam

ve şimdi bedellerini teker teer ödüyorum...

eşim otelci dolayısıyla aşk ilişkileri evlenmeden öncesi için biraz karışık yaklaşık ayrıl barış 4 sene bi birlikteliğimiz oldu evlendikten sonra ise beni evlenmemize 1 ay kalaya kadar aldattığını evlendikten 2 ay sonra bilgisayar kayıtlarından resimlerden öğrendim bunu yüzüne vurdum diye itildim kakıldım,,evlenmemizden 1,5 yıl sonra hiç yoktan bir sebepten tekme tokat olmasada bariz bi şiddet gördüm kayınvalidemin yanında 3 ay onlarla beraber yaşadım zaten (doğulu zihniyeti işte) daha sonra ise hemen hemen haftada bir 2 kere sert kavgalar başladı sebepleri ise genelde ayrı eve çıkmak gezelim demem veya onda gördüğüm bi hatayı yüzüne vurmam oluyodu genelde. duvarlara tabak çanak fırlatmalar hem o hem ben saygısızca konuşmaları ettiği küfürler en ufak bir fikir ayrılığında salaksın sen der kafan almıyomu der anlatsam böyle uzarda gider.

şimdi 3 senelik evliyim ve onun kişiliği gittikçe bozulmaya başladı.. yerde yemek yemeler salatayı elle yemeler, çevresi sadece erkeklerden oluşuyo onların yanında beni terslemeler, aynı yerde çalışıyoruz aynı ofisi paylaşıyoruz personelimizin yanında bile bana hakaret ettiği olmuştur ufak tefek sebepler yüzünden,, bana davrandığı gibi kendi kardeşlerinede psikopatça tavırlar sergiler benle bi derdi yok kişiliği böyleymiş ama tabi bazen insanın gözü kör olur ya bendekide o durum... 1 2 kere bana yaptığı haksızlığı anladıktan sonra otwlin çatısına çıkıp intiharada kalkıştığı oldu.. antalyada hiç bir akrabam yok onun iş maddi manevi problemlerimiz yüzünden çevrede edinemedim kışın arada anneme gider 1 ay falan kalıyorum istanbulda anca o. birlikte paylaştığımız sosyal çevremizde yok,, annem bukadarını bilmediği halde kızım ayrıl gel sen onlarla yapamazsın diyo maddi manevi şartlrının tamamını önüme seriyo ama işte bu amasına takılıp kaldım çokkk kötü durumdayım uazma ihtiyacı hissettim çünkü gerçek anlamada çok yalnızım burda bişeyleri paylaşabiliceiğim 1 tek insan bile yok yapılması gerekenin farkındayım ama bitürlü yapamıyorum... güzel günlerimiz geçmedimi elbette geçti mutluluktan havalara uçtuğum anlarda oldu istese mutlu etmeyide çok çok iyi bilir aslında...
    nese baya bi uzun yazdım gözlerinizi yorucağım için şimdiden özür dilerim arkadaşlar dertleşmek içimi dökmek istedim ve hertürlü yorumunazada eleştrinizede açığım...

2. 3 Eylül 2010
  3. bernamm

bernamm Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    41
    daha evlenmeden önce aldatıldığını öğrenmişsin
    komedi misin sen
    niye evlendin ki?
    şimdi çekersin tabiii

4. 3 Eylül 2010
  5. bussraster

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    106
    canım evlenmeden önce aldatıldığımı evlendikten sonra öğrendim, söylediği tek şey evliliği çok kutsal bişi olarak gördüğü asla böyle birşeyi düşünmiceği oldu. ve 3 senedirde bu konuda gözüm çok açık olduğu halde hiçbirşeyini yakalamadım. zaten birrtek olumlu yanı bu oldu.

6. 3 Eylül 2010
  7. Pozi

Pozi Hayat neden şekil yapıyor Pro Üye

Beğenildi:
    78
    Ödül Puanları:
    148
    Anneni dinle babanın evine dön. Mutsuzsun ki buraya konu açmışsın. Bu zamanların bir daha geri gelmeyecek. Çocuğun yokken boşab,yeni aşklara yelken aç derim ben. Hiç bir şeyi yaşamak için geç değil.
    Allah gönlüne göre versin...

8. 3 Eylül 2010
  9. Tiryandafila

Tiryandafila Çok ŞÜKÜR. Pro Üye

Beğenildi:
    581
    Ödül Puanları:
    188
    Yanlışların, mutsuzlukların ve ne yapılması gerektiğinin gayet farkındasınız.
    Umarım o kararı verebilecek gücü en kısa zamanda yakalarsınız.

10. 3 Eylül 2010
  11. bussraster

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    106
    ewet ama sanırım insan psikolojisindeki köklü değişiklikler en kötü koşullardan bile daha ağır geliyo insana. ayaklarım bağlandı derler ya. bunu bişekilde ne yapıp edip yenmem lazım yoksa düşün düşün çıldırıcam.

12. 3 Eylül 2010
  13. Philemon

Philemon çapulcunun annesi Pro Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    198
    bence sende gayet iyi biliyorsun böyle hakaretle,şiddetle bu evliliğin yürümeyeceğini.zannedersem biraz cesaret,birazda destek bekliyorsun.3 sene çekmişsin,sence daha ne kadar devam edebilirsin,şiddet görmeye ve elalemin yanında hakaret görmeye bunları düşün canım.

14. 3 Eylül 2010
  15. mors

mors cantanem Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    ailen her anlamda arkandaymis,bu cesaretsizlik neden?
    bak pismanliklarin gitgide artmis..birde bunu cocukla taclandirirsan asla adim atamazsin..iyi dusun derim..

16. 3 Eylül 2010
  17. su_peri

su_peri Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    61
    hiçbişey için geç değilir.bencede anneni babanı dinle ve git.demesi çok kolay ama keşke problemleriniz düzelebilcek cinsten olsa ama değil sanıırm.hayırlısı olsun Allah sabır versin

18. 3 Eylül 2010
  19. bussraster

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    106
    evet haklısınız bundan sonra kendileri düzlese bile kii kimse bi günde kişiliğini değiştiremez bu güne kadar yaptıkları aklıma ve kalbime kazındı