Sıkıntılı gunlerr yasıyorummm:((

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve SeRaRe tarafından 27 Ekim 2007 başlatılmıştır.

27 Ekim 2007
    Konu Sahibi : SeRaRe
  1. SeRaRe

SeRaRe Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Selam herkeze baslıkta da goruldugu gıbı karmasık duygular ıcerısındeyımm derdımı paylaşacakk sıkıntımı bı nebze olsada azaltacakk arkadaslarla konusmak ıstıyorum
    Evet bende cocuk sahıbı olmak ısteyen kısılerden bı tanesıyımm her sey denendı son cozum tup bebek karamsarlık dız boyuu ALLAH yardımcım olsun:çok üzgünüm::çok üzgünüm:

2. 27 Ekim 2007
  3. mehay

mehay CANIM OGLUM Üye

Beğenildi:
    26
    Ödül Puanları:
    198
    canim senin yasadiklarini yasayan biri olarak seni cok iyi anliyorum. fakat kendini birakmamalisin bende bu ay 3. asilamami yaptiricam ilk ikisi olmamisti ve ben yikilmistim 4 senedir bebek istiyorum olmuyor benden sonra evlenenler ikinciye hamile ama ne yapalim allahin takdiri bu...bu ay olmayacagina emin gibiyim ama yinede bir umut iste olmassa zaten hic vakit kaybetmeden tup bebege gecicem..biliyorsun tup bebekte sans daha yuksek hamile kalmak icin...sizin sorun neydi canim neden olmuyor???

4. 27 Ekim 2007
  5. Morgxuxl

Morgxuxl Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    86
    tek sen değilsin bunları yaşayan canım bizler hz. ibrahim ve hz. zekeriyanın tabi tutuldukları imtihanın muhataplarıyız bu hiç te kolay bir imtihan değil ama elden ümit etmekten el açıp yalvarmaktan başka hiç bişey gelmez allah hepimizin sabrını arttırsın...

6. 27 Ekim 2007
  7. Aspirin

Aspirin Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    108
    Bu kulübe takılmadan önce kendimi çocuğu olmayanların en sıkıntılısı,durumu en kötüsü sanırdım.Takıl buralara mutlaka sıkıntın azalacak.Neler okudum neler gördüm.Ne çok eziyet çekenler var.Allah hepimizin yüzünü güldürür inşallah vakti geldiğinde

8. 27 Ekim 2007
  9. mehay

mehay CANIM OGLUM Üye

Beğenildi:
    26
    Ödül Puanları:
    198
    Seraracim bence tup bebekle hamile kalirsin sen!!

10. 27 Ekim 2007
  11. SeRaRe

SeRaRe Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaslar duygularımı paylaştıgınız ıcın ALLAH razı olsun Tabıı kı takdır ALLAH tan sadece sorunlar benım canımı sıkıyo

12. 27 Ekim 2007
  13. Morgxuxl

Morgxuxl Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    86
    hepimizin kahrolduğu çok yorulduğu zamanlar oluyor bazen başımı alıp gitsem bile diyorum ama hep mutlak benden daha beteri de vardır deyip teselli olmaya çalışıyorum. emin ol bizden daha kötüsü de vardır canım sen allaha dayan ve sabırla bekle mutalak bizimde yüzümüz gülecek bir gün

14. 27 Ekim 2007
  15. SeRaRe

SeRaRe Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76

morgul kardes sabrın sonu selamettır bılırım ben halıme sukredıyorum zaten ALLAH kotu durum vermesın benım sorunum ıse esımden dolayı sorun sahıbı kendısı ve saglık yonundne kendıne hıcc bakmıyooo:çok üzgünüm:

16. 27 Ekim 2007
  17. SeRaRe

SeRaRe Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Ben sunu merak edıyorumm esı varıkosel amelıyatı olan vardır ıllakı varsa eger benı bılgılendırırlermı acaba benım esım amelıyat oldu kendıne dıkkat etmesı gerekır yıyecek olarak agırlık olarak bu amelıyatı gecıren bı erkek agırlık kaldırması dogrumu değilmi diyeee benım esım agır ıslerle cook ugrasıyooo amelıyatlı bı ınsan ıcın sorun olurmu:uhm::uhm:

18. 27 Ekim 2007
  19. Floret

Floret Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım benim eşim de ameliyat oldu fakat doktor bize ağırlıkla ilgili bişi demedi...beslenme ise hem kadın hem de erkek için önemli...sana üzülme diyorum bak burda yalnız değiliz herkesin bir sorunu var ya da sorunsuz sorunu...Rabbim çok büyük!