silik çizgi ve lekelenme ne bu şimdi?

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve meltemkilic tarafından 7 Ekim 2008 başlatılmıştır.

7 Ekim 2008
    Konu Sahibi : meltemkilic
  1. meltemkilic

meltemkilic Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar adetim 2 gün geçikti. Dün akşam dayanamayıp test yaptım. 2. çizgi çok çok silik çıktı ve beyaz renkti. Sabah tekrar yaptım ve yine 2. çizgi çıktı. Bu sefer de silikti ama açık pembe renginde herkesin bakınca görebileceği şekildeydi. 1 saat önce bi ıslaklık hissettim. Bi de baktım ki kahverengi lekeler var bir iki damlada açık kırmızı kan vardı. Adet mi olucam acaba? Yerleşme kanaması denilen şey idrar testinde çizgi çıktıktan sonra olabilen bişey mi? Sabah ne kadar da sevinmiştim. Okuldan gelince Müjdeli haberi size vericektim ama sonuç hüsran. Arkadaşlar hepinizin yorumlarını bekliyorum. Buna çok ihtiyacım var.

2. 7 Ekim 2008
  3. pelinsuat

pelinsuat Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım ben şimdiden gözün aydın diyeyim bence hamilesin bede de ikinci çizgi çok silikti belli belirsizdi dayanaayıp kan testi yaptırmıştım ve sonuç pozif çıktı.canım sen hamişsin

4. 7 Ekim 2008
  5. meltemkilic

meltemkilic Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    86
    teşekkür ederim. Ama lekelenmem var kan da geldi bikaç damla. Bu durumda nasıl umutlanabilirim ki?

6. 7 Ekim 2008
  7. serdi

serdi Guest

canım tek yapman gereken hiç vakit kaybetmeden doktora gitmen böyle durumlarda kan tahlili sonucuna göre doktor hemen ilaç başlatır. lütfen hemen doktora gitmen gerek.

8. 7 Ekim 2008
  9. milkshake

milkshake Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    canım öncelikle tebrik ederim.... ama benim nacizane fikrimi sorarsan bu testlerin doğruluk payı bazen çok yüksek bazende yanıltabiliyor en garantisi kanda beta hcg baktır derim ben... ama eğer gebelik varsa ve kahverengi lekelerin varsa bir dr. görünmende fayda var yerleşme kanaması olabileceği gibi düşük belirtiside olabilir ayırıcı tanı için dr. git biranönce ihmal etme derim....

herşey gönlünce olsun umarım bebişin sana sıkı sıkı tutunmuştur....

10. 7 Ekim 2008
  11. PembePanter

PembePanter Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    106
    canım vakit kaybetmeden hemen dr git allah korusun düşük yapıyor olabilirsin belkide dr hemen ilaçla durdurabilir.ama biran önce dr gitmen gerekir.bizede iyi haberlerini verirsin inşallah.

12. 7 Ekim 2008
  13. piper

piper Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    benim de adetim 4 gün gecikti... bir hafta ara ile iki test yaptım ikisinde de silik çizgiler çıktı... bu arada tam adet dönemimde lekelenmem oldu... hamileyim sanırım... göbeğimde şişkinlik var... sanki gaz gibi... yazdıklarınızı okudum da ben de doktora gideyim diyorum... hemen ilaca başlıyorsa vakit kaybetmemek lazım...

14. 7 Ekim 2008
  15. Patricia

Patricia sil baştan başlamak gerek Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    git canım yaaa hiç vakıt kaybetme. benimde regl iki gun gecikti ama test yapmadım. biraz öncede baktımkı sadece kahverengi böyle fasulye buyukluğunde leke var . bende eve gidince test alıcam ve ona gire doktora ya giderim ya gitmem.. insallah bi sorunun yoktur hayatım.

16. 7 Ekim 2008
  17. piper

piper Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    gelişmelerden haberdar ederimm...

18. 7 Ekim 2008
  19. EvrimKuzey

EvrimKuzey Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    140
    Ödül Puanları:
    153
    Öncelikle korkma.. düşük falan diye, bu ruh halıne gırersen sana tutunmayı çalışana da güç veremezsin.

Benim arkadaşım da böyle bir durum oldu, dr u böle aşırı kanaman yoksa, çok fazla olmadıktan sonra endişelenme üzülme dedi. Yine de için rahat git dr a, yine de görün ama endişelenme, korkma derim ben. Bu ruh hali kendine yapacağın en büyük kötülük. Zaten bundan sonra oturma, bulduğun he rfırsat uzan, ayaklarının altına yastık koy..

Allah analı babalı büyütsün, gözün aydın arkadaşım..