silikon gögüs ucu

Konusu 'Mayıs Anneleri' forumundadır ve burningaura tarafından 15 Haziran 2008 başlatılmıştır.

15 Haziran 2008
    Konu Sahibi : burningaura
  1. burningaura

burningaura herşey çok güzel olacak!! Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    148
    arkadaslar kullanan varsa yardımlarınızı bekliyorum.silikon gögüs ucu almayı düşünüyorum.sütüm gelmemişti.şimdi var çok şükür ama çok acı çekiyorum..çok aglıyorum.aynı sorunu yasayanlar var biliyorum..bir marka veya ne bileyim model tavsiyeniz var mı?deli olcam:KK43:birde aynı acıyı verdigini söylüyorlar..fikirlerinizi bekliyorum.acil..krem kullanıyorum sodalı pamuk vs..ama emzirme saatleri benim için eziyet oldu..ucu olan gögsümde çok acıyor!!şimdiden teşekkürler..a.s.

2. 15 Haziran 2008
  3. yaren_

yaren_ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    gülşahçım geçmiş olsun canım göğüs ucu silikon aldım ama bebek ememedi benim kremim çok iyi geldi 15 günde iyileştirdi göğüs ucumu dayanıcaksın canım zamanla iyileşiyo muni-x m adında bir krem doktorum verdi şuan 28 günlüğüz ama ben 10 gündür krem kullanmıyorum iyileşti ucu canım darısı başınaŞeniz

4. 15 Haziran 2008
  5. megilara

megilara onelife,onesoul,onelove.. ÜZGÜN Pro Üye

Beğenildi:
    24
    Ödül Puanları:
    148
    slikon göğüs uçlarını ben de kullanamadım
    işkence aletine benziyor
    itici geldi bana

6. 15 Haziran 2008
  7. avebru

avebru Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    148
    Aventin iyi bir marka olduğunu duymuştum istersen bir dene derim..Bu arada sütünün gelmesine sevindim canım..Merak etme o yaralar düşündüğünden daha çabuk iyileşiyor..

8. 16 Haziran 2008
  9. murgiz

murgiz kuşum ardam Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    gülşahcım geçmi,ş olsun tekrar
    benimde gögüs uçlarım çok yara oldu dr bi kaç gün hiç verme dedi her iki gögsümde çok fena açılmış kırmızı et parçaları çıkmıştı kanıyodu bebk emerken o ilk yaralar geçti
    şimdi yine yeniden oluyo yaralar kabus gibi inanaki 46 gündür bu mememmden çekiyorum ağrısı 10 tane doğumdan betermiş
    ben önce wee ninkini kullandım daha beter yaptı sonra aventinkini kullndı çok iyi geldi acıyı belirgin oranda azaltıyor ve iyileşmesine katkıda bulunuyor benim gögüs uçlarım şeklisiz ve büyüktü o yüzden standart boyunu aldım eğer gögüs uçların büyük değilse küçük boyunu al kullan bebekte zorluk çekmiyor çabuk alışıyor ama haberin olsun benimki slikon uçtan çıkarınca nazlandı bi kaç gün huysuzluk yaptı ama neyseki memeyede alıştı sonunda
    ben 10 gündür kullanmıyorum ama tekrar yara oldu çok fena olsa tekrar başlayacam mecbür
    her türlü kremi kullndım ama fayda etmedi bide yareninkini denemeyi düşünüyorum
    bak bide aventin(başka markalarnda gördüm nettte) gögüs kalkanı var onuda almanı öneririrm oda bir yere sürtünmeyi engelliyo ve hava alıyor o yüzden iyileştirmesine katkıda bulunuyor

10. 16 Haziran 2008
  11. C@dI

C@dI Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    gececektir bir süre sonraaa
    sabıır :-)

12. 16 Haziran 2008
  13. sekertas

sekertas Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım benim de bir süre önce göğsüm çok kötüydü. emzirirken acıdan yaş geliyordu gözümden. lansinoh kullandım. birde emzirdikten sonra göğsü yıkayıp kendi sütünden bir iki damlayı ucuna ve kahverengi bölgeye sür ve kurumasını bekle emzirmeye başlarkende yine sütünle aynı bölgeyi ıslat öyle emzir o da çok iyi geliyor.

14. 27 Haziran 2012
  15. BoHeM

BoHeM Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76

Munix - m kesinlikle süper bir krem tavsiye ederim lanolin içermemesi ayrıca güzel ve tamamen doğal, ben şuanda kullanıyorum kremi yarıladım ve düzelmeye başladı