Silikon İstiyorum

Konusu 'Dudak Bakımı (rujlar, kalemler)' forumundadır ve angelbaby tarafından 10 Temmuz 2007 başlatılmıştır.

10 Temmuz 2007
    Konu Sahibi : angelbaby
  1. angelbaby

angelbaby Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    kızlar ya dudaklarım ince silikon istiorm ama lisedeyim dha ailem olmadan olmazmış sizce bunu başka yolları ne cecile maxi lips demişsiniz ama işe yarıyomu fena sardım bn buna ya ne olur cwp werin yoksa bi şekilde silikon yaptırıcam banane

2. 11 Temmuz 2007
  3. serenn

serenn Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    dudak dolgunlaştırıcı rujları dene, eczanelerde satılanlar işe yarıyor. slikon için sonradan pişman olabilirsin. hem acırrrr yaaa dudağa slikon :Roflol:

4. 11 Temmuz 2007
  5. tualina

tualina batuhan'ım can oğlum... Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    ben doğallıktan yanayım silikonlar çok itici duruyor bence...

6. 11 Temmuz 2007
  7. angelbaby

angelbaby Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ama aşırı derecede dolgun olmucak ki ne bileyim ya istiorm işte

8. 12 Temmuz 2007
  9. damla-dincer

damla-dincer Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Evet ben denemiştim aslında benim ince değil ama daha güzel olsun die yerimseniben Ama çok fazla beklentin olmasın çünkü genelde dudak çizgilerindeki boşlukları dolduruyor sonucu hayal kırıklığı olmasın Sürdükten sonrada güzel görünüyor denemeye değer derim a.s

10. 12 Temmuz 2007
  11. aLLeGRia

aLLeGRia Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    canım dudakta silikon çok yapay duruyo bence de..bi ara bi arkadaşımdan duymuştum buraya yeni gelen bi ruj sürdükçe dudakları dolgublaştırıyomuş böyle bi ürün vardı sanırım ama adını bilmiyom sen bi soruştur istersen

12. 12 Temmuz 2007
  13. angelbaby

angelbaby Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    cevaplarınız için tşk ederm walla napıcam blmiorm ınnova die bişi warmış sürdüğün sürece iiymiş ama bırakınca herşey uçup gdio tabi

14. 13 Temmuz 2007
  15. kivilcim

kivilcim Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    17
    Ödül Puanları:
    148
    piyasada bence dudak dolgunlaştıran çok iyi bir ürün yok.bende arayış ,çerisindeyim..bir kaçtane kullandım fakat hiç memnun kalmadım..aslında benim dudaklarım hiç ince değil.hatta arkadaşlarım bana kızıyor boşuna para verdiğim için bu ürünlere.hiç gerek olmadığını söylüyorlar ama ben biraz daha dolgunluk istiyorum o yüzden sürekli araştırıyorum.bi ara bende senin gibi silikon düşünmüştüm ama çok çabuk vaz geçtim..tamamen değişiyorsun ve çok ama çok yapay.hem belki de bu halinla daha güzelsindir..dolgun dudağın sana yakışacağını biliyormusun..ya yakışmazsa.ya bu halin çok daha güzelse..bence acele karar verme hem yaşında sanırım bu tür işlemler için daha küçük.çdaha kolay ve doğal yöntemler dene...

16. 13 Temmuz 2007
  17. angelbaby

angelbaby Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    peki önerebileceğin hç bir ürün yok mu ne olur yardımcı olun ya

18. 14 Temmuz 2007
  19. kivilcim

kivilcim Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    17
    Ödül Puanları:
    148
    canım sen fena takmışsın anlaşılan..ben de araştırıyorum hala bulabilirsem yazarom sana..geçenlerde bir konu açmıştım tarçın yağı ile ilgili...dudakları acayip dolgunlaştırdığını yazmıştım..bir anlık dolgunluğun zevkini yaşamak istiyorsan tarçın yağı sür..anında şişiriyor dudakları fakat accayip derecede yakıyor ve karıncalandırıyor..yanlız çok acıyor ya..etkisini hemen görebilirsin fakat çok kısa sürüyor etkisi.özelliklede rujun üzerine sürüldüğünde çok etkili oluyor.yanlız özelliklede şunu söyleyim.dudakları çok fazla tahriş ediyor..yani etkisi geçtikten sonra dudakta çatlama meydana geliyor..o yüzden sürmeden önce iyice bir düşün derim...daha etkili bir ürün bulursam yazarım canım..