Silikon Kalça Hakkinda ???

Konusu 'Bölgesel İncelme; Yöntemler ve Ürünler' forumundadır ve boncuk2334 tarafından 7 Eylül 2007 başlatılmıştır.

7 Eylül 2007
    Konu Sahibi : boncuk2334
  1. boncuk2334

boncuk2334 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba arkadaşlar.zayıf olduğu için istediği gibi kalçalara sahip olamayan arkadşlara sesleniyorum.silikon kalça diye bişi çıkmış.aslında bir külot bu korse gibi.arka tarafında içinde 2 tane cebi var.ceplerin ağzı açık.2 tanede kalça şeklinde silikon yapmışlar.hani sütyen olarak kullanılar yapışan gögüsler varya aynı onlara benziyor.et gibi bişi.o silikonları ceplere yerleştiriyoruz ve istediğimiz gibi kalçalara sahip oluyoruz.ben aldım ve çok güzel.ister gece kıyafetleriyle ister günlük kıyafetlerimizle rahatça kullanabileceğimiz bir ürün.tavsiye ederim.

2. 7 Eylül 2007
  3. kivilcim

kivilcim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    38
    ay nerden aldı canım ya çok merak ettim denicem bende....nerden bulabilirim..benimde kalçalarım küçük de :KK43:

4. 7 Eylül 2007
  5. kivilcim

kivilcim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    38
    boncuk tam olarak nasıl bşy yumuşak mı sert mi çok merak ettim ya pantolonla belli olmaz mı yada ya düşerse birde fiyatı nekadar acaba izmitte varmıdır..ya çok merak ettim..

6. 7 Eylül 2007
  7. kivilcim

kivilcim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    38
    bana da garip geldi ama merak ettim ama günlük hayatta kullanılacağını sanmıyorum belki özel birgünde elbiseyi güzel taşımak için kullanılabilir..biz zayıfların kalçaları biraz küçük olduğundan elbise hoş durmuyor.ama günlük hayatta evet biraz zor..ama ben böle bşy hiç duymadım ya..

8. 10 Eylül 2007
  9. boncuk2334

boncuk2334 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    selam canım.öncelikle günlük hayatta da kullanılıyo.bak şimdi normal iç çamaşırını giyin.bunu da üzerine giyin.bu zaten külot gibi.ama külodun üzerine giyeceksin.silikonlar yumuşak.hani göğüs şeklinde sütyenler varya onlardan.ben istanbul nişantaşından aldım.büyük iç çamaşır mağazalarına sorabilirsin.oralarda bulunur.ismi silikon kalça.fiyatı 60 ytl.ben 50 ye aldım.daha ucuzu varmı bilmiyorum.ben günlük hayatta da kullanıyorum.çok güzel.

10. 10 Eylül 2007
  11. kivilcim

kivilcim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    38
    canım ya belli olmuyor mu peki dışardan bakıldığında yada oturduğında filan nasıl oluyor? yumuşak sonuçta yani ne bilim bi garip olur ya..

12. 11 Eylül 2007
  13. kivilcim

kivilcim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    38
    canım o dediğinde hemen olmuyorki..birde istediğin gibide olmuyor..mesela ben dar kalçalıyım..fakat geniş olmasını isterdim..kilo alsamda kalçalarım dar olduğundan arkaya doğru büyüyor..zayıf olduğum içinde kalçam küçük görünüyor..hayatımda basen selülit nedir bilmem..ama inanırmısın keşke kalçam geniş olsa da basenim olsa diyorum..ama göğüs desen tam tersi işte..oda vücüdüma göre millet diyorki atık maşallah zayıfsın ama bu göğüsler neredn çıkyor...işte ben de bu yüzden kalçalara özeniyorum..millet silikon göğüs takıyo bende silikon kalça takim işte nolcak canımm :)

14. 12 Eylül 2007
  15. boncuk2334

boncuk2334 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    hayır canım çok rahat hiç bişi hissetmiyorsun.senin bi parçan gibi.zaten sert olsa idi rahatsız olurdun.

16. 14 Eylül 2007
  17. icel

icel Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    paylaşımın için çok teşekkür ederim benimde ihtiyacım var böyle bişeye yanlız bunun markası falan yok mu yani silikon kalça desek biraz komik olmaz mı??

18. 14 Eylül 2007
  19. kivilcim

kivilcim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    38
    ya evet bende o yüzden bir türlü soramadım hiç biryere..utandım sormaya açıkcası..gerçekten markası filan yok mu acaba ?