Silikon taktıran bayanlar bilginize ihtiyacım var

Konusu 'Meme Estetiği' forumundadır ve esila00 tarafından 21 Ocak 2010 başlatılmıştır.

21 Ocak 2010
    Konu Sahibi : esila00
  1. esila00

esila00 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaşlar benim merak ettiğim konu silikon takıldıktan kaç gün yada kaç ay sonra normal seks hayatınıza dönebildiniz:kedi::kedi:,silikonlarınızın bi rahatsızlığı oldumu yada dokununca acı veriyormu hissizlik oluyormu bunu öğrenmek istemiştim bende ameliyat olucam ama kafamda bir sürü soru ve olumsuzluk var
    şimdiden cevaplarınız için çok teşekkürler:uhm:

2. 21 Ocak 2010
  3. ssheker07

ssheker07 inşaat mühendisi Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    88
    bu soruyu ewli olanlar ya da aktif cinsel yasantısı olanlar cewaplarsa daha net bilgi edinebilirz kaydirigubbakcemile3 ben pasif durumdayım da kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3 ama dokununca acı falan olmuyo öle kenarlarndan falan da ele gelmiyo yani normal bildgmz dolgun gögüs oluyor bayanssulusmile ihtiyacın we maddi imkanın warsa iyi bi estetikciyle görüşmeni tawsiye ederim... en önmli nokta doktor secimi kaydirigubbakcemile2

4. 21 Ocak 2010
  5. mavilim28

mavilim28 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Merhaba;
    biz ilk hafta bir deneme yaptık sporcu sütyenini çıkarmadan ve onlarala hiç ilgilenmeden, pek hoş bir deneyim olmadı. Kan basıncı artınca biraz ağrı yaptı.
    Ama 15. günden itibaren sorun olmadı. yarın 1 ay doluyor hala eşime göstermedim çünkü kesi yerleri göğüs başından ve yara gibi görünüyordu gerçi artık çok çok az seçiliyor kesikler.
    Bir de his henüz gelmedi. Dış kısımlardan uca doğru hissin geldiğini hissediyorum zaten doktorda 1,5-2 ayda his geri gelir demişti.
    Birşey hissetmedikleri için acı da yok tabi.
    Bne de diğer arkadaşların yorumlarını merak ediyorum :)

6. 26 Ocak 2010
  7. hatun23

hatun23 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    86
    ben taktıralı 2 ay oldu, cinsel hayatımıza ameliyattan 3 hafta sonra başladık, eşim çok mutlu, benim içinse problemolmadı, çünkü hassaslığı geçmişti,acı duymadım, artı yapay olduğu da anlaşılmıyomuş, eşimöyle söylüyo,,,belki deçok büyük taktırmadığımdandır,, çok büyük olanlarda memeler buz gibi soğuk oluyomuş,cinsel hayatı kesinlikle olumlu etkiliyor

8. 26 Ocak 2010
  9. Tripliii

Tripliii Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Ben 12 Eylül 2008 de taktırmıştım 1 yılı geçti yani taktıralı. Cinsel yaşamınıza dönmeniz size bağlı ama ilk iki hafta birşey yapabileceğinizi sanmıorm bunun sebebine gelince diikişler alınana kadar yan bile yatamamanız ben sırtüstü yatmaktan belim ağrımıştı ve gece ağladığımı biliorm. Yatıp kalkarken çok zorlanmıştım hep babam sırtımın arkasından kolunu sokup beni dikiodu çok ağrım hatta acım oldu ama dikişler alınana kadardı herşey alındığının akşamı yan yattım ve o günden sonra herşey mükemmel gitti.

Son düzenleme: 6 Şubat 2010
  10. 26 Ocak 2010
  11. ssheker07

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    88
    peki 1yıl gectiyse dikiş izlerin ne durumda?? bi de kendi gögsün gbi hissediyo musun tam anlamıylaa bilmiyorumkismile

12. 26 Ocak 2010
  13. capcuda

capcuda Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    benim 3 haftam dolmadı daha deneme yapamadıkkaydirigubbakcemile3:kedi:

ayrıca kızlar ne zamandan sonra sırt üstü yatmayı bırakıp yan yatmaya başladınız?

14. 26 Ocak 2010
  15. ssheker07

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    88
    sen ne zamn gdceksin doktoruna kontrol için??? bn 1.ayım doldgunda gttim ancak o zamn yan yatablrsin dedi..ama abartmadan =)

16. 26 Ocak 2010
  17. capcuda

capcuda Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    1.ay dolunca gel dedi. yan ve yüz üstü yatmayı özledimhihoyyyt

18. 26 Ocak 2010
  19. ssheker07

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    88
    büyük ihtimal o kontrolden sonra yan yatmana müsade eder ama yüz üstü için bişey diyemicem bayanssulusmile