Silikonlu boyaya sticker

Konusu 'Salon ve Günlük Oda Dekorasyonu' forumundadır ve bekirege tarafından 12 Haziran 2010 başlatılmıştır.

12 Haziran 2010
    Konu Sahibi : bekirege
  1. bekirege

bekirege Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1.079
    Ödül Puanları:
    238
    :gitme:Bir sorum olucak arkadaşlar,ev grafitinden evim için duvar stickerleri aldım,fakat tam okumamışım:KK43:( Benim boyam su bazlı silikonlu silinebilir boyalardan..içindede silikon v.s. içermemesi gerekiyr diyor..aranızda hiç silikonlu olmasına rağmen yapıştıran varmı?:KK43:(( ben çok beğenmiştim onları,ben şimdi yapıştıramıcakmıyım:gitme:

2. 13 Haziran 2010
  3. XOXzlem

XOXzlem İNŞALLAH BİR GÜN........ Pro Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    196
    bizde evimizi yeni boyattık..su bazlı silikonlu silinebilir plastik boya..
    biz sticker yapıştırdık,acaba aynımı boyalar sizinle ama bizde hiç bir sorun olmadı..
    gerçi sorun ne olabilirmiş o kısmı anlıyamadım ama şu an salonumda stickerım mevcut,hatta fotosu bile var..
    sorun derken kavlama vs yapıyormuş orayı açabilrmisin biraz

4. 13 Haziran 2010
  5. XOXzlem

XOXzlem İNŞALLAH BİR GÜN........ Pro Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    196
  6. 14 Haziran 2010
  7. bekirege

bekirege Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1.079
    Ödül Puanları:
    238
    Özlem çok teşekkür ederim,öncelikle benim boya plastik boya değil,silikonlu silinebilir yazıyor,boyacıya özellikle sordum plastik değil dedi..sorun şu ; çıkartırken çok zor oluyor ve boya kalkıyormuş,birde yapışmama gibi bir durum olabilir dediler..mail attım boyamla ilgili uygun olmadığını sorun yaşabileceğimi ve ürünleri iptal ettiklerini söylediler..birde bizim duvarlara çok özel bişeyler yapıtılar ..stickerler boyayı filan kaldırırsa bütün emek boşuna gider..bu kadar sorun yaşanacağını bilmezdim:KK43:(( oğlumun odası plastik boya heryeri sticker kaldırıp başka yerlere yapıştırıyorum..

senin stickerler çok hoşmuş:))