Silikonlu göğüslerden memnun olan eşler varmı :)

Konusu 'Meme Estetiği' forumundadır ve esila00 tarafından 6 Eylül 2009 başlatılmıştır.

6 Eylül 2009
    Konu Sahibi : esila00
  1. esila00

esila00 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    eşinin silikonlu göğüslerinden memnun olan eşlerin yorumlarını duyalımmı :):dance::dance::dance::dance::dance::dance::dance:

2. 7 Eylül 2009
  3. EmilieAutumn

EmilieAutumn Dutchess Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    valla bunu ben de çok merak ettim benim de göğüsüm yok denecek kadar az. erkek arkadaşım çok sevdiğini ve sorun olmadığını söylese de HER ERKEK BÜYÜK GÖĞÜS SEVER!!!
    ben de büyütmek istiyorum vallahi ama daha erken benim için :KK70:

4. 21 Eylül 2009
  5. esila00

esila00 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    nie erken yaş ilerledikçede büyümüyoki bu meretler merak etme gelişimini tamamladıysan memişlerde tamamlamıştır yani küçükse üzgünüm hep öle kalıcaklar benimki gibi mafoldumben :KK70:

6. 21 Eylül 2009
  7. cottonlady

cottonlady in love since 2007 Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    bu benim de çok merak ettiğim bir konu. silikon kullanan bayanlar eşlerinin sevgillilerinin yorumlarından azıcık bahseder misiniiizzz :uhm:

8. 21 Eylül 2009
  9. Bige_

Bige_ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    benım eşım cok memnun,nedenSe erkeKlerın cogu buyuk goguslerden hoşlanıyor,ama bende erkek olsam bende oyle olurdum sanırım:)

10. 1 Ekim 2009
  11. EmilieAutumn

EmilieAutumn Dutchess Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ya ben daha 18im de o yüzden en azından bi 25e kadar filan idare ederim böyle :KK70: aileye karşı filan bu yaşta göğüslerimi büyütcem desem bilmiyorum neler olur :p
    yoksa büyümiycekler tabiki. :KK70:
    erkeklerin büyük göğüslerden hoşlanması çok normal benim göğüslerim büyük olsaydı kendimden tahrik bile olabilirdim :KK70:

12. 1 Ekim 2009
  13. ze-ta

ze-ta EmEkli Editör :P Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    108
    benımde esım cok memnun :)

hıc sıkayetı yok :KK70:

14. 1 Ekim 2009
  15. buseile

buseile Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    selam herkese benimde gögüslerimle başım dertte nette nasıl bütütecegimi araştırırken bu forma rastladım akıl akıldan üstündür derler danışmakta fayda var ben estetige karşıyım yani 3 çocugum var minyon tipliyim zaten kimse inanmıyor 3 çocuk dogurduguma fizigim güzel biraz belde var onuda ektra jel ile hal ediyorum gögüsleri ne yaparım bilmiyorum hap denicem ama deniyen varmı fayda oluyomu eczacı bi hap önerdi ama kararsızım 170 tl vermek deil fayda görememek korkutuyor yardım:KK43:

16. 2 Ekim 2009
  17. ssheker07

ssheker07 inşaat mühendisi Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    88
    bnce sakın hap falan deneme ben denedim ama inan zerre kadar etkisi olmadı..hem hap hem krem neler denedim ama yok yokk yokk tek care silikon..bende yaptrcam ama daha dr bulamadım..yani bosuna hapmış kremmiş paranızı cöpe atmayın...ben attım bari sizinki kalsın cebinizde=) yaaa bu extra jel cidden işe yarıyo mu bnmde bel bölgemde fazlalıgım war da onu eritmek istiorumm

18. 5 Ekim 2009
  19. Certanly

Certanly Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar bişey sorucam size
    ben şimdi 2 hafta sonra ameliyat olmayı planlıyodum, elimde olmayan nedenlerden ötürü bi hafta gecikecek, ben de vazgeceyim dedim, bizim ki bişey demiyor ama olma da demiyor, ne yapsam şimdi, olmamı istemiyodu başta gecen gun olcam diyince cok da şeyse ol filan diyor, ama net bi cümle demiyor ya, ne yapmalıyım karar veremedim