silikonlu sütyen baş belası :(

Konusu 'Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri' forumundadır ve intikamzamani tarafından 5 Şubat 2009 başlatılmıştır.

5 Şubat 2009
    Konu Sahibi : intikamzamani
  1. intikamzamani

intikamzamani Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    yaşım henüz 17 steye üye olmamdaki öncül ise göğüslerimin 2 3 yıl öncesine dönmesi..Yaklaşık 3 ay önce silikonlu sütyen kullanmaya başladım fakat aşırı derecede küçülmesini yeni gözlemliyorum. İnanılmaz derecede küçülüyorlar ve şuan yok gibiler ve kullanmaya devam etmek zorundayım elbisenin içinde çok kötü görünüyorum..

Önerileriniz nelerdir ? Kullanmayı bırakmalı mıyım ? Herhangi bi hastalık meydana gelir mi ? Sadece silikonlu sütyen yüzünden mi küçülmüş olabilirler ?

Şimdiden teşekkürler..
  2. 5 Şubat 2009
  3. EstetikEditor

EstetikEditor ne mutlu TÜRKÜM diyene Pro Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    kilo vermiş olabilir misin?
  4. 5 Şubat 2009
  5. intikamzamani

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    hayır aksine kilo aldım ve göğüslerim dışında vücudumda toplanma oldu gün boyu sütyensiz kalabiliyorum sarkma bile hissetmiyorum o kadar küçüldü yani .. :KK43:
  6. 5 Şubat 2009
  7. EstetikEditor

EstetikEditor ne mutlu TÜRKÜM diyene Pro Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    daha göğüs gelişimiz tamamlanmamış.. ama bu kadar bariz küçülme ilginç.. bir dr.a görünün bence hormonal değerlerinize bir baksın..
  8. 5 Şubat 2009
  9. intikamzamani

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    hormon bozukluğu zaten vardı ilaçlara başlamamak için bitkisel yollarla tedavi edilmeyi tercih ettim fakat şuan bitkisel takviye yapmıyorum sorunun kaynağı ne kestiremiyorum bile.. Aklıma gelen silikonlu sütyen yüzünden olabileceği düşüncesi.. Artık doktora gitmekten çekiniyorum, üst üste çoğu kez farklı sorunlarım yüzünden gözlemlendim ve bundan çok sıkıldım bitkisel yolla halledilebir mi ?
  10. 5 Şubat 2009
  11. ceyda_79

ceyda_79 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    slm canım bende yıllardr sılıkonlu sutyen kullanıyorum ve benımde goguslerım cok kucuk ama bunun sutyenden kaynaklandıını dusunmuorum 22 yasındayken fakulteye gıttım ve dr. bana malesef artık gelısım ıcın gec kaldıımı ancak slıkonla halledılebılecegını soyledı ama ben yaptrmayı dusunmedım ve suanda 6yıllık evlıyım dr.uma bıle danıstım bebıs olmamasıyla alaksı olabılırmı dedım?hayr asla ılgısı yok onemlı olan hormonların normallıgı dedı ve hormonlarımda baska bır sebebten dolayı bebısım olmuo
    bunları nıye anlattın dıyeceksın sımdı bana ama;bence sen vakıt kaybetme ve hemn bır dr.a gıt derım en azından benım gıbı gec kalmamıs olursun
  12. 5 Şubat 2009
  13. ceyda_79

ceyda_79 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    hııı bırde aklıma gelmısken yazayım bır arkadasım demıstı taze sogan yıyecekmısın bol bol onunkıler bu sekılde buyumus ıstersen bı dene
  14. 6 Şubat 2009
  15. ..................................................................................
    Son düzenleyen: Moderatör: 26 Mart 2009
  16. 6 Şubat 2009
  17. crazy

crazy Geçici Olarak Hesap Pasiftir !

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    taze soğan mı hiç duymadım gerçekten büyütüyor mu?
  18. 6 Şubat 2009
  19. o bıraktığın bitkisel takviyelerden dolayı olabilir mi acaba. onlar belkide etken olmuştur büyümesine sonra bırakınca bu şekilde olmştur :S ama yinede bi doktora görün