Silikonu koltuk altindan mi gogus altindan mi taktirmaliyim?

Konusu 'Meme Estetiği' forumundadır ve ceyceyceycey tarafından 25 Mart 2010 başlatılmıştır.

25 Mart 2010
    Konu Sahibi : ceyceyceycey
  1. ceyceyceycey

ceyceyceycey Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    76
    Arkadaslar birkac aydir takip ediyorum bu siteyi. Bana cok faydasi oldu, herkese cok tesekkur ederim. Simdi fikirlerinize ihtiyacim var? Dr.um koltukaltindan kasalti yapalim diyor ama burada okuduklarim korkutuyor. Koltukaltindan olanlar varsa bana nolur iyilesme surecini anlatin....:a015:

2. 25 Mart 2010
  3. ceyceyceycey

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    76
    bana fikir verecek kimse yok mu?????
    senağlama

4. 26 Mart 2010
  5. dry01

dry01 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    tatlım doktoruna güwendinmi yani senin kafanda soru işareti bırakmaması lazım bu cok önemli burda okuduklarını bi kenara bırak cünkü burda okudgun kişilerin doktoruyla seninki bambaska buyüsden senin yorumlarında bambaska olucak.. ama tabiki bilinen bazı gercekler war kas altı agrılı bir işlem ki bnce ince bir tenin yoksa hiç düşünme oaln kasını neden kestiresin canına yazık ki hiç bi fark yok doktorun iyi olduktan sora kas altı kas üstü. doktoruna geri dönelim eger güwendiysen sorun yok cünkü doktorun koltuk altı diosa o konuda uzmanlasmıstr we en iyi oldugu yöntemle yapması dogal bikaç sonucta gördüm gayet güzeldi hemde izsiz..

6. 27 Mart 2010
  7. cgdmmrn

cgdmmrn Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    76
    Ben aynen öyle yaptırdım.3 hafta oldu .bir sıkıntı yok şu an. Çok da güzel oldular.koltuk altı olunca kol ağrım olur zannettim ama hiç de öyle bir şey olmadı doğrusu.

8. 27 Mart 2010
  9. abcj

abcj Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    gögüs altı

10. 29 Mart 2010
  11. TRTHD

TRTHD Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    bende c.tesi koltuklatı oldum ankarda, memnunum,azcık ağrıyı göze almak lazım, koltuk altını iz yönünden seçtim, kas altıda doğallık açısından ve ele gelme ihtimalini en aza indirgemek için, bandajlı halimi beğendik,yrn bandajlar çıkacak hayırlısıyla

12. 29 Mart 2010
  13. ceyceyceycey

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    76
    Aslinda Dr.uma guveniyorum Dry01 ama nedense baskalarinin da fikirlerine ihtiyac duyuyorum, yine de tesekkurler fikirlerin icin...Cigdemm ve badehan ikinize de cok gecmis olsun, umarim tam istediginiz gibi olmustur memisler :))) ben cok heyecanliyim cunku 10 gune kadar olmayi dusunuyorum ameliyatimi...Badehan sen Ankara'da olmussun, hangi Dr yapti ameliyatini? hepinizi opuyorum...

14. 29 Mart 2010
  15. kiwi

kiwi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    tatlım peki ayrık duruyor mu? gerçi büyüklüğüne göre değişir heralde ama kolaltından öyle duruo diolarya.. eyvahedigeldismile

16. 29 Mart 2010
  17. kiwi

kiwi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    bi de kas altından senin de inanılmaz ağrıların oldu muu?

18. 31 Mart 2010
  19. cgdmmrn

cgdmmrn Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    76
    :teselli:
    Bu konuyu bende çok merak ediyordum doğrusu ama benim doktorumun dedğine göre göğüslerin ayrık olup olmaması tamamen göğüsün ilk haline bağlıymış. Yapısal olarak ayrıksa ayrık durması olabilirmiş. Bazen cerrahlar silikonu koyacakları alanı ameliyat sırasında tam olarak açamadıkları için silikonlar yanlara kayıp ayrık görüntü oluşturabiliyormuş. Bunun tamamen ameliyat tekniğinden olduğunu söyledi. Silikonu yerleştireceği yeri iyice açarsa (oraya cep demişti) sonradan ayrık durma felan olmazmış. Benim görüntü çok ayrık değil ama bir kaç ameliyat öncesi sorası resim görmüştüm birinde ayrık duruyordu . Ama hakkaten ilk halide çok çok ayrıkdı. Hatta silikonla bireaz da ha yakın bile durması sağlanmıştı.
    Birde doktorum hangi teknikle olursa olsun iyi bir tecrübeli biri tarafından yapılırsa meme ucu, mem altı ,koltuk altı hiç biri farketmez. Sonuç iyi olacaktır, ama kas altı her zaman en doğal duranıdır demişti. Zorda kalmadıkça kas üstü yapmam demişti. Ben de çok güvendim o deediklerine. Umarım sen de doktorunu bulursun canım:teselli: