Silivri de Doktor ve Hastahane önerisi olan ?

Konusu 'Doktor ve Hastane Tavsiyeleriniz' forumundadır ve Dexterella tarafından 11 Şubat 2010 başlatılmıştır.

11 Şubat 2010
    Konu Sahibi : Dexterella
  1. Dexterella

Dexterella Minik Böceğim... Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    Selam arkadaşlar.Sİlivri de iyi bir doktor ve hastane arıyorum.Silivri Devlet hastahanesinde Uzman Dr. Vecihi Yağcıya gidiyorum ,aslında iyi bi doktor.Ama ben daha fazla ilgilenen bi doktor arıyorum.Var mı gören bilen? olumunekankayizsmile

2. 13 Şubat 2010
  3. Dexterella

Dexterella Minik Böceğim... Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    Neyse kimse yok burda hamile demek ki. . boshayallersmile .Arayan olursa ben buldum bir tane.Özel Anadolu Hastahanesinde Timur Uğurlu . ıkili test için gitmiştim.Memnun kaldım. opuyorumnanaktan .

4. 9 Mart 2010
  5. Elfella

Elfella Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Merhaba, bende Çorludayım.Silivri,Çorlu civarları dr.arayışındayım.

6. 13 Mart 2010
  7. aymehmet2005

aymehmet2005 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    bende op.dr. timur uğurlu'nun kontrolünde gebeliğimi geçiriyorum.17 haftalık haileyim 5.haftadan bu yana takibindeyim.gayet memnunum.aynı zamanda bende sağlık çalışanıyım ve gerçekten ilgili olduğunu hissediyorum.maşallah hiçbir sıkıntım olmadı,diğer k.doğum uzmanları gibi progesteron haplarına gerek görmeden başlamıyor.vitamin ve anemi ilaçlarını kullanıyorum.zaten emzirme döneminde bile devam etmeli gebelerin tümü.en tavsiye ederim timur bey'i.:KK46: