Silvilce cukurları zamanla geçermi?

Konusu 'Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları' forumundadır ve tugbacan tarafından 2 Mart 2010 başlatılmıştır.

2 Mart 2010
    Konu Sahibi : tugbacan
  1. tugbacan

tugbacan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Kızlar sivilce cukurları zamanla geçermi yoksa cukurlar daha fazlamı büyür lütfen yardım edin.mafoldumben

2. 6 Mart 2010
  3. sevinctas

sevinctas Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    cilt kendini yeniledikçe, üstten ölü deriler atılır, alttan tazeleri gelir.izler ve çukurcuklar kendiliğinden kaybolur.
    ancak süreci hızlandırmak istersen haftada 1-2 kere peeling yapıp,peeling sonrası bepanthen ve madecassol kullanabilirsin.

4. 6 Mart 2010
  5. tugbacan

tugbacan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ya ben inanmıyorum ki cild izleri tamamen geçiren bi krem olduguna o kadar bi krem kullandım ama faydası yok en son tretini kulandım etkisi ilk başlarda oldu 1,5 sene kulandım. kremi bıraktıktan sonra 3 hafta sonra yüzüm yine eskisi gibi çukur. yani demek istedigim bu tretin kulandıgın süreç içerisinde cukurluklar çok az gözüküyor ama bıraktıktan sonra tekrar eski haline dönüyor yüz kimse boş boşuna umut baglamasın kremlere bence.tabi lazer bu konuda çözüm olabilir araştırmak lazım sanırım

6. 8 Mart 2010
  7. 91tuba

91tuba Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    geçer diyolar ama geçmiyo

8. 8 Mart 2010
  9. nursall

nursall Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    nasıl yaa tretin kullanırken iyi bırakınca eskisi gibi mi yani?? ee o kadarda soyuyor mafoldumben bende kullanıyorum şu annneyvahedigeldismile

10. 9 Mart 2010
  11. tugbacan

tugbacan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Kızlar bu bi ilac tuzagı bence bu sitede cıkıpta benim izlerimi geçirdi diyecek kimse varmı bilmiyorum ama ben inanmıyorum ben 1,5 sene kulandım etkisi oldu bıraktıkdan sonra eski haline geldi bence yüzünüzü böle kremlerle ancak zarar verirsiniz eger tretinin daha uzun vadede işe yaracagını birisi sölerse 8-9 yıl kulanması lazım oda ömrün % 13 üdür. o zaman anlattıklarım belki saçma gelebilir ama böle.

12. 9 Mart 2010
  13. Housecat

Housecat Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    76
    Benim çok yakın bir arkadaşımın sivilce problemi vardı cilt çukurları, sivilce ve kızarıklık problemi. 4 seans lazerle cilt yenileme yaptırdı ve cildi şuan mükemmel tavsiye ederim.

14. 12 Mart 2010
  15. tugbacan

tugbacan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    nerde yaptıridı ,ücreti ne kadar daha açıklayıcı bilgi verirsen sevinirm

16. 24 Nisan 2010
  17. bahaaar

bahaaar Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım bence senin geçti dediğin kahve rengi lekeler onlar zamanla geçiyo ama çukurluklar geçmek bilmiyo bende de var malesef çukurluk yıllardır geçeceğe de hiç benzemiyo tek yolu var kimyasal peeling ancak soyularak geçiyorlar:KK43:(((((

18. 24 Nisan 2010
  19. rebele

rebele Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Peelingler cildin yenilenme süresini kısalttığı için çukurlukların zamanla geçmesi gerekir. Kimyasal veya lazerle olanda daha kısa sürede yüksek oranda soyulma yaşandığı için çabuk düzelecektir tabii ki. Kremlerle daha uzun bir tedavi süreci olsa da bence en zararsız görünen tedavi usulü çünkü diğerlerinin cildi zımparalamaktan farkı yok. Zorlu soydurma işlemleri sonrasında cildinizin daha çok bakıma ihtiyacı olacak. Güneşten korunmak için en az 50 faktörlük koruyu lazım. Cilt hassaslaştığı için daha özel ürünlerle takviye yapılması gerekecek. Yine de tercih sizin. Moralinizi sağlam tutun. Bir de kan değerlerinizde demir eksikliği varsa bu cildinize oksijen taşınma olasılığını düşürür. Oksijensiz kalan cilt kendini yenileyemez ya da geç yeniler diyelim.