Şimdi ben aldatıldım mı ??

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve cemre_ tarafından 11 Aralık 2008 başlatılmıştır.

11 Aralık 2008
    Konu Sahibi : cemre_
  1. cemre_

cemre_ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    mrb kizlar kafami uzun zamandir kurcalayan bi soru var cevabini bilemiyorum siz bana bisey söleyin barii.simdi biz esimle 2 sene evli kaldiktan sonra ailesi yüzünden bosanmanin esigine geldik ve ben babamin evine döndüm.3 aylikta hamileydim.ne kavgalar gürültüler oldu aileler arasinda.bu süre icinde ben hic bebegimi aldirmayi düsünmedim hemen baska bi sehirde bi meslek kursuna yazildim bebegime ve kendime bi hayat kurma derdine düstüm etrafla baglantimi kestim sürekli ders calisiyodum.bu arada esim beni coktan unutmus kendine bi sevgili bulmus gezmis tozmuslar kiz bizim evimize yerlesmis felan ama 1 ay sürmüs sadece.benim hic haberim olmadi ben gittikten 3 ay sonra esim beni aradi yalvardi yakardi pismanim dedi ilgilenmedim tek düsündügüm sinavi kazanmakti.aradan 6 ay gecti ben dogum yaptim esim hala beni ariyo tabii ailemin bulundugu sehire geldi onlardan özür diledi benden af diledi ne yeminler etti ve biz tekrar baristik evimize geldik.ama aradan 1 ay bile gecmedi ve ben bi sevgilisi oldugunu ögrendim sordugumda evet oldu ama sadece 1 ay sürdü dedi senden ayrildiktan sonra oldu ben seni aldatmis olmuyorum dedi neden söylemedin bana dedigimde gelmessin diye korktum ama söylicektim dedi.o kizin benim evimde kaldigini ögrendim yaa esyalarimdan tiksindim yaa cogunu degistirdim zaten ufak tefek seyler haricinde.evden tasindik.ama ben bi türlü atlatamiyorum aklima takiliyo acaba ben aldatilmismi oluyorum esime göre hayir ben benbilmiyorum ya sizce???:uhm:

2. 11 Aralık 2008
  3. EU3

EU3 Guest

aynı soruyu eşine sor canım alsında bende senle ayrıyken başkaısyla oldum ama 1kere oldu bnde senı aladatmış sayılmam dimi de am a bunu ciddi ciddi söyle eşinin tepkısne göre cevabını alırsın zatn sorudugn sorunun canım

4. 11 Aralık 2008
  5. SorunluyumSorunlu

SorunluyumSorunlu Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    31
    Canım aldatmak göreceli bir kavramdır.Resmi olarak boşanmamışsınız karnında onun çocuğunu taşıyorsun hayat mücadelesindesin tek başına ve o keyfine bakıyor.Sonra anlıyor sensiz olamayacak geri dönüyor.Hatanın neresinden dönse kardır.Sende geri döndüğün için affetmiş sayılırsın.Aldatıldım mı diye soracak olursan,farzetki 1 ay değil 1 saatlik ilişkiler yaşadı gezdi eğlendi döndü.Yine aldatmış olmayacakmıydı?Bence eşinin bundan sonraki davranışlarına bak ve ona göre onu yargıla.Umarım aynı şeylerle seni üzmez.Konu her defasında üstelersen hiç mutlu olamazsınız.Bebeğinizi mutluluk ve sağlıkla büyütün.

6. 11 Aralık 2008
  7. Nil

Nil KK Kro Pro Üye

Beğenildi:
    91
    Ödül Puanları:
    153
    olay mahkemeye intikal etmemiş sanırım, davanız..
    bu aşamada aslında aldatmış olunuyor..ama mahkemelik bir durum söz konusu olsa idi daha farklı bakılabilirdi..
    tabii bu durumu içinize sindirmeniz elbette zor,ama aşılmaz bir durum da diil ,eger eşinizden ,evliliğinizden bu ayrılık dönemi sonrasında memnunsanız,olumlu bir tavır ,davranış içinde ise de,bunu zamana bırakın ,düşünmemeye çalışın..zaman bunun ilacı olabilir ancak..ama bu iz hep kalacak sizde..
    bir yandan da şunu düşünün,başkasıyla 1 ay devam edebilmiş,şansını denemiş ama olmamış ve belkide sizin değerinizi anlayıp ,düşünüp ,hatalarının farkına varmış ve af dilemiş..herkes hata yapar... bunu telafi edebiliyor ise,hem kendinize hem eşinize ve evliliğinize zaman ve şans verin..belki de bu yaşadığı kısa ve olmaması gereken ilişki,ona ders vermiş ve hatalarını görebilmesine neden olmuş ta olabilir..

8. 11 Aralık 2008
  9. cemre_

cemre_ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    evden tasindik zaten esyalarimida degistirdim,herseye bastan baslamaya calistik ama bazen aklimi kurcaliyo iste.esime ben senden ayriyken baskasina asik oldum dedim sirf tepkisini anlamak icin.kalbim baskasina ait dedim:)o kalbinin sorunu beni ilgilendirmez sen suan benimlesin ya ben ona bakarim dedi.sevinmemmi lazim üzülmemmi bu adamla hic bizaman ayni dili konusamicazz.

10. 11 Aralık 2008
  11. bekolim

bekolim Gecmis tozdur üfle gitsin... Pro Üye

Beğenildi:
    42
    Ödül Puanları:
    148
    Minareyi calan kilifini uydururmus...:kahve:

12. 11 Aralık 2008
  13. cemre_

cemre_ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    hayir mahkemeye intikal etmedi.niye etmedi hakkaten yaa ben gecim derdine düstüm bebegimle kendime bi hayat kuriyim diye cabaladim oda zevki sefa derdine düstü firsat olmadi halbuki ikimizde kesin kararliydik bosanmaya.neyse...simdi cok degisti tabii bana karsi tavri cok iyii o kizdan agzi yanmis senin tirnagin edemez dedi acayip cingar cikarmis bizim apartmanin önünde rezil etmis bizimkini aleme:)bu hosuma gitti ohhh agzi fena yanmis degerimi anlamis.

14. 11 Aralık 2008
  15. kulitta

kulitta İlahi Adalet Pro Üye

Beğenildi:
    2.241
    Ödül Puanları:
    238
    Canımıniçi, anlaşamadığınız, sorunlarınız olduğu için ayrı idiniz. O dönemde pek çok olumsuzluk yaşamışsınız zaten, kavgalar tatsızlıklar olmuş. Taraflar ayrılığın acılarını hafifletmek için kendi yöntemlerini ortaya koymuşlar. Sen oluşan boşluğu kurslara giderek, ders çalışarak doldurmaya çalışırken, eşin de böyle bir yöntemin yaralarını saracağını düşünmüş. Başka bir kadının senin yerini
    dolduramayacağını anlamış ki, ilişkileri yürümemiş. Hovarda bir hayat yaşamak isteseydi, ayrılığınızı
    fırsat bilir, senin dönmeni istemezdi. Eşinin bu deneyimi eminim senin değerini arttırmıştır.
    Evinden ve eşyalarından tiksindiğin için değiştirmiş, çok ta doğru yapmışsın. Yaşadıklarınızdan dersler alarak, birbirinize ve yuvanıza sahip çıkın ve mutlu olun canım.
    Ayrılık döneminde olanlara takılıp geleceğine gölge düşürme. Ömür boyu saadetler dilerim tatlım.a.s.:nazar:

16. 11 Aralık 2008
  17. Nil

Nil KK Kro Pro Üye

Beğenildi:
    91
    Ödül Puanları:
    153
    her kötüden bir iyi çıkarmakta mümkün aslında değil mi cemre...
    kötününde iyisi yaşanmış sizin durumunuzda, aslına bakarsak..
    şuan da iyi hali ve tavrı senin kıymetini ve değerini anladığının da kanıtı...
    sende ''bir başkasına aşık oldum ayrılık sürecinde'' dediğinde eminim çok canı yandı ve onun içine bir kurt bıraktın ve kurt ta onu kemiriyor emin ol...
    ama bana göre sen bunun böyle olmadığını söylemelisin..
    o hata yapmış, sende onun karşısında hata yapmış görünüyor ve aslında bir yandan da onu vicdan acısını da hafifletiyorsun..hafifletme oda bu hatasının acısını ve utancını yaşasın!
    ben yaptım ama cemre de yaşamış dedirtme!
    eşinin sana karşı bir eksikliği bu, senin ise yaşamadığın bu durum onun eksikliğinin gidermesine mazaret olacak..
    bırak o hep bu hatasını yaşasın,eksikliğini ve utancını...ama sen hep dik ve hep mağrur asil ol onun gözünde..bu söylemini düzeltmelisin bana göre!

Son düzenleme: 11 Aralık 2008
  18. 11 Aralık 2008
  19. rosenoire

rosenoire Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    37
    Ödül Puanları:
    148
    Aradaki süre de ne çabuk başka bir kadın bulmuş .Demek ki her an bu tip şeylere meyilli bir insan .Buradaki sorun aldatılmış olmak veya olmamak değil .Eşinin hemen bir başka kadına gitmesi ve üstelik o kişiyi eve yerleştirmesi .Her zor durumda hemen başka kadınların kollarına atılacak bir tip .Canım ben çok kızdım , sen bana bakma .Kendi ruh durumuna ve mantığına göre bir karar ver .Ben gençken de kabul etmezdim , şimdi de etmem .Aynı durumu sen yaşasan o bunu normal karşılayabilecek mi ? Ya geçmişe bir sünger çekeceksin," ama bu durumda bu adama ne kadar güvenilir bilemem" ya da kendine güveniyorsan, yepyeni ama onsuz bir yaşama merhaba diyeceksin .