Şimdi ben bir daha nasıl seveceğim yardım edin :(

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve katikula tarafından 11 Şubat 2009 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    11 Şubat 2009
    Konu Sahibi : katikula
  1. katikula

katikula Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    12.565
    Ödül Puanları:
    288
    bende biriyle tanıştım internetten..mükemmeldi ya ondan haber almadan geçen onu görmediğim sesini duymadığım anlar ölüyodum ya resmen ölüp bitiyodm..oda aynı şeyleri hssediyodu..görüşceğimz gün içn şafak sayıyoduk..sonunda şafak doğan güneş olmştu.bulştk..hrşey çok güzeldi ailemle tanıştı..ben onun ailesiyle tanıştm dayısının oğlunun dğününde..2 kez ayrılmıştık ama biri ailesi istemediği için(kendi bildikleri biri olsun istiyolarmış) bide facebook'unda bi mesaj görmştm öyle btmşti..ama biz yne barıştk yine devam ettk her hftasonu blusuodk..coook mutluydm yaa bagımlılık yapmştı bana..ınanılmaz guzeldı.snra bı hfta boynca hc aramadı cgr bıle atmadı,arıyodm acmıyodu.msnde engellemıs.maıl attm dedm olumlu yda olumsz bsey yaz bana..sonra bana aynen şu maili yazmış...

"
    Biliyorum bu satırları okurken gözyaşların hiç dinmeyecek.. Bunları yüzüne söylemek isterdim.. Çok uğraştım çok denedim.. Ama senin gözlerinden akan yaşları görmeye dayanamam..
    Aslı sana aşık olmak için çok zorladım kendimi... evet başlarda aşık olur gibiydim yani öyle hissediyordum... Çok geçmeden anladım sen ve ben "biz" olamayacağımızı ve aileminde basit ufak bir kaç sözüyle hemencik ayrıldım senden... Evet 2 gün sonra seni aradım barıştık tekrardan.. ama bunun tek sebebi sana bitti dediğimde hiç durmadan döktüğün göz yaşlarının hatrıydı.. rüyalarıma girdin.. üzüldüm.. evet pişman oldum sonra ama senden ayrıldığım için değil seni tanıdığım seni hayatıma soktuğum için seni bukadar çok üzeceğimi bilsem bana bukadar çok aşık olacağını bilsem inanki hiç başlamazdım ben bu ilişkiye...
    Dediğim gibi çok zorladım kendimi sana aşık olmak için çünkü gerçekten sen çok iyisin beni üzmezsin beni mutlu edersin bir ömür boyu... ama ben seni mutlu edemem üzerim bir ömür boyu... gene denedim ayrılmayı senden araya 1 hafta girmişti 1 hafta görüşmemiştik... bu sefer yüzüne değil msn de söylemeye çalıştım.. olmadı yapamıyorum hep aklıma ogün başını omzuma koyup saatlerce ağladığın dakikalar geliyordu... aşık olamadım sana... ama sen bana alışkanlık haline gelmiştin yada kendimi affettirmek için hep senın yanındaydım.. ufak hediyeler veriyor yüzünü güldürüyor seni mutlu ediyor vicdanımı rahatlatıyormuydum yoksa benim yüzümden akıttıgın yaslarımı unutturmaya calısıyordum sanada kendımede bılmıyorum.... bilemiyorum... ama en uygun anda senı uzmeden ayrılmayı düşünüyordum.. senin yanındayken mutluydum.. 1dk bile sıkılmadım.. her dk için ayrı ayrı teşekkür ederim.. zaman çabuk geçiyordu herşey güzel ama senden ayrıldıktan sonra hiç gelmiyordun aklıma.. evet bu aşk değil ama nedir bilmiyorum..
    Her seferinde beni ailenin içine sokmak... ailenle daha yakınlaşmamı istedin çok iyi bir ailen var.. ama onlar daha iyi bir damadı hakkediyır... ben hiç davetını kabul etmedim... ısrarın üzerine 2 kere evınıze geldim... sonraları hiç bir teklifinizi kabul etmedim.. çünkü sonumuz ayrılık olacaktı ailene karsı zor durumda kalmanı ıstedım tek sebebi bu...
    sen ve ben cok sey yasadık cok anımız var sen benımle cok sey paylastın en ozelın oldum.. en ozelım oldun ama hıc bır zaman sana derdımı anlatmadım bırseyler paylasmadım.. cunku senı hıc dert ortagım olarak goremedım..
    bunları anlatıyorum sana cunku bil artık düşünme beni unut sen benden daha iyilerini hakkediyorsun... Ben uzun süreli ilişkilerde sıkılıyorum.. hayatıma devamlı değişik insanlar sokmak istiyorum birine bağlı kalmak istemiyorum.. vede zorunlu bir evlilik yaşamamızı istemiyorum...Senin ve benim için ailen için en hayırlısı bu olduğunu düşünüyorum...
    Hayatında mutluluklar başarılar
    5 ayın her dakikası için tekrardan teşekkür ederim..
    Hakkını helal et.. Hoşçakal..

Ve beni bir daha arama bu ikimizede zarar verir üzer.. arasan telefonlarını açmam.. msj çekersen mail atarsan emin ol okumadan silerim... üzme kendini üzme aileni üzme beni...

"

ıŞTE MAıL AYNEN BÖYLEYDı..YA O ANI NASIL ANLATMALYM BLMIYORM DUNYAM KARARDI YA YIKILDM RESMEN..BU ACI BENDE TAZE DAHA 1AY OLUYOR BıTELı..ARKADAŞLAR EĞER VARSA ıNTERNETTEN TANIŞTĞNZ GERÇEK HAYATTADA YÜZYÜZE GÖRŞMEYE BAŞLADĞNZ BıRı NOLR NOLMAZ FZLA BAĞLANMAYN GERÇEKTEN HÜSRANA UĞRUYORSNZ.O BANA HÇ BI ZAMAN SEVMEDGNI BELLI ETMEDI..HC BSEYINI ANLTMZDI AMA O KDR IYIYDIKI YNMDA..OOF ANLATAMIORM YAZAMIORM TIKANIORUM :çok üzgünüm::a015:

Son düzenleyen: Moderatör: 1 Haziran 2010
  2. 11 Şubat 2009
  3. epaq

epaq Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    valla canım benim bunun adı resmen kazık.madem aklında bunlar vardı daha çok acı çekesin diye mi bekledi 5 ay.yok aşık olmayı denemişmiş bilmemneymiş.ıssız adam çıktı,adamlar da kendilerini ıssız sanmaya başladı.halbuki korkaklıkları 1 kilometreden belli oluyor.

benim internette tanıştığım biri olmadı ama,bu gerçek hayatta da olabilirdi.herkesin başına gelebilecek birşey malesef.

şimdi senin yapacağın unutamam,aklımdan çıkmıyor gibi şeyleri kendine hiç söylememek.onu aklından ve kalbinden defetmek.çünkü o senin temiz kalbinde yer almayı haketmemiş ki bunu seçmiş.

dimdik dur,daha kimler çıkar karşına,seni sevecek,çok mutlu edecek.sende kimleri seversin,sevilirsin.sakın şimdi ben nasıl severim bir daha deyip umutsuzluğa kapılma.

hiç üzülme de demiyorum.üzül tabi ki,acını da yaşa.ama bu acı sonsuz olmasın.küllensin ve bitsin içinde.yaşamana bak.değmez kimse için böyle üzülmek.

ne çok konuştum ya.üzme kendini tatlım benim:teselli:

4. 11 Şubat 2009
  5. katikula

Beğenildi:
    12.565
    Ödül Puanları:
    288
    öncelikle cvpladğn içn bana destek oldğn içn en önemlisi okuyup zman ayırdğn için tşk ederm epaq...ya işte insanlar böyle.ve hiç demezsn ya bu çocuk böyle bişi yapar deemezsn..annem bile şok oldu.o böyle bişiyi nasıl ypabilr dyee..böyle işte güzelim insanlar çiğ süt emmiş.kime güveneceğime şaşırdım kaldım:çok üzgünüm:

6. 11 Şubat 2009
  7. epaq

epaq Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    sen güvenini yitirme insanlara karşı.güvenirken temkinli olmakta fayda var her zaman ama güvenini hakeden çok kişi çıkacaktır karşına.dediğin gibi çiğ süt emmişin biri haketmiyor diye kendini üzmeye değmez.

arkadaş hala oyun çağında kalmış olacak ki böyle bir oyun oynamış kendi kendine.bir gün kendisi de böyle bir duruma düşer belki kimbilir.ilahi adalete inanırım:nazar:

8. 11 Şubat 2009
  9. katikula

Beğenildi:
    12.565
    Ödül Puanları:
    288
    umarım tatlım..benm çektiklermn 10mislisini çeker inşallah..!! bide dikkatini çektyse dediği şeye bakarmsn "ben uzun süreli ilişkilere gelemıyorm değişk ınsanlar görmek ıstıyorm"

10. 11 Şubat 2009
  11. azelya55

azelya55 Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    Ahh bu senaryoyu 24 yaşıma kadar yaşadım ben hep...
    Aktörler değişti ama ne senaryo ne de başroldeki kız olan ben değiştim..
    Hiç akıllanmadım.Bana buna benzer laflar söyleyenler oldu, yok "aşık olmayı denedim, olmadı,üzmek istemiyorum" cart curt...
    Ben de hep inandım saf saf.
    "Aaaa ne iyi insan en azından dürüst" dedim.Alakası yok.Kendini suçsuz göstermeye çalışmış.Hani kalbe söz geçmiyor, ben denedim olmadı demek gibi...
    Ama o kadar suçlu ki!! 5 ay az bir zaman değil.Utanmadan özelim oldun demiş.Madem sevemiyorsun, dert ortağın olarak göremiyorsun ne diye "özelim" diyorsun...
    Canım kendini hiç üzme nolur.Benim de başıma geldi, çok ağladım, şok oldum.Çünkü bir gün önce "seviyorum" diyen erkek,ertesi gün "yapamıyorum,sevemiyorum" dedi.
    İyiki de demiş ve çıkmış hayatımdan.
    Hiç sevemeyeceksin sanma, karşına o seni çok seven muhakkak çıkacak sadece zamanı gelmesni bekle.
    Çok öfkelendim ben ya.Hiç bu kişiye mail atıp cevap yazma, bunu nasıl yaptın felan deme oldu mu.Kendini bişey sanmasın.Takmamış gibi davran ki o şok olsun.Heryerden de sil,msn felan.Göz görmeyince daha kolay olur.
    Anneciğin sana destek ne güzel..Selamlarımı ilet..a.s.

12. 11 Şubat 2009
  13. katikula

Beğenildi:
    12.565
    Ödül Puanları:
    288
    CANIMSIIN..ÇOK TŞK EDRM..ALEYKUM SELAM ILETICM SELAMINI WALL a.s YA İŞTE BÖYLEE CVP ATTIM O MAİLE AMA SADECE ŞUNU YAZDIM HANİ SONUNA HAKKINI HELAL ET YAZMŞ YAA..ETMICEGMI BLIO GERCI AMA BN YNEDE "SENN ICN NE KDR ONEMLIDR BLMIORM AMA SANA HAKKIMI HELAL ETMIORM" YAZDM...VE BANA TEKRAR CVP ATMIS "BNM SNA MADDI VE MANEVI HAKKIMIN DHA COK GECTIGINE INANIORM" .. LAFA BAK YAA YANINDA YEDIGM EKMEGNDE LAFINI YAPIYO HERALDE..DEDM BENDE "SNN BNDE NE MANEVI DEGERN ZATEN YOK..MADDİ DEĞERNDE VARSADA OLMASN YAZ BNA KARGO ADRESI BANA VERDGN HRSEYI GONDERICM" DEDIM..DAHA BSEY YAZAMADI..E BI ZAHMET YANIyerimseniben

14. 11 Şubat 2009
  15. azelya55

azelya55 Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    En azından hırsını almışsındır :) Ama yazma daha.Sal gitsin, ne hali varsa görsün.Zaten sevenin ahını almış, artık bu dünyada işleri pek yolunda gitmez..

16. 11 Şubat 2009
  17. merican

merican Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım benim acım gibi sende tazesin bende 5 ayımı verdim herşey çok güzeldi bizde msnde tanıştık taki gerçeyi örenen kadar meger bi çıktı varmış çıktı benim arkadaşım sırf onun hakkında bilgi almak için benle çıkmış ve onun msnsinden benimle konuşuyo bende kız arkadaşım sanıyorum bi gün herşey ortaya çıktı dedim sana hakkım helal deyil ne istedin benden na yapyım sana hiç allah korkun yokmu senin dedim başını her yasata koydunda aklına gelmedimmi allahtan kork dedim
    msj atmış ardına haklısın özür dilerim bensini sevdim evlili düşündüm senle ah etme bana bilmedin konular var ailem bahsetm senden seni arıyamıyom yüüzm yok bana dön diyemiyorum çok mahcubum felan neyseki 1 hafta oldu kendimi toparladım ama diyorum neden bazen diyorum ben mutlu olamıycammı gerçekten hep beni buluyolar yokmu adam gibi adam salla gitsin boşver deymezz zaten msnden gelenden ne hayır gelir kendini toparlamaya çalış inş karşına seni hakaden biri çıkar dua et seninkide çok pişkinmiş aileleri niye soktu neden tanıştı madem bi insan bi insanaı istemedini 5 aydamı anlar kızı kendine bagla sonra sevmiyom de adi inş döner gelirde sen başkasıyla mutlu olmuş olursun ozaman iş işten geçer

18. 11 Şubat 2009
  19. katikula

Beğenildi:
    12.565
    Ödül Puanları:
    288

ooy kıyamam sana ben kader ortağım bnm yaa senağlama tatlımm şanssısız yaa walla ben bşka açklama getremıorm...

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.