Şimdi ben ne yapayım?

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve sus_aglama tarafından 18 Ocak 2009 başlatılmıştır.

18 Ocak 2009
    Konu Sahibi : sus_aglama
  1. sus_aglama

sus_aglama Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    slm arkadaşlar ben sevgilimi çok seviyorum oda beni cok seviyor ama sadece seviyor beni dinlemiyor,konuşamıyorum onunla birşeyler yapmak istedigimi gezmek falan istedigimde geciştiriyor yaşadıgımız yerde sosyal hayat sıfır bura calışmamın tek sebebi o onun için cok fedakarlık yaptım ama en sonunda kendime bir erkek arkadaş buldum bunu sonra oda ögrendi bana cok kötü şeyler söyledi hatta dövdü bile durumu anşayınca.ayrılmayı denedim olmadı biraz ayrılıktan sonra tekrar döndüm ona şimdi degişmiş gibi ama bilmiyorum hala diger arkadaşımla görüşüyorum sizce ne yapmalıyım ondan vazgecemiyorum oda benden vazgecemşyor ama sorunlarımızıda cözemiyoruz defalarca konuştum onunla ama olmadı ne yapmalıyım ona digeriyle ayrıldım dedim ama hala görüşüyorum

Son düzenleme: 18 Ocak 2009
  2. 18 Ocak 2009
  3. nisan annesi

nisan annesi bebegım Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    aaaaaaaaaaaa bence yaptığını dök düşün.yaptığın herey çok mantıksız.sevgiler karışmış ilkten kimi seviyosan karar ver ve diğerini bırak kimsenin duygularıyla oynamamalısın.aynı şey senin başına gelse ne yaparsan şuan içinde aynı şeyi yappp.kalbin ve mantığın kim diyorsa onu seç

4. 18 Ocak 2009
  5. SutluKahve

SutluKahve Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1.175
    Ödül Puanları:
    188
    Yani böyle bir tabloda ...
    Ne desem boş.....

6. 18 Ocak 2009
  7. kahvekolik

kahvekolik Ya Hafiz! Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    yazdıklarını tekrar okur musun?
    sence onu seviyor musun?

8. 18 Ocak 2009
  9. okypete

okypete Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    41.398
    Ödül Puanları:
    563
    off ki off. nasıl bir sevgi sizin ki. hem sevip hem aldatmak.... herşey o kadar berbat ki.anlattıklarınız. yaşadıklarınız. aldatıyorsunuz,
    söylüyorsunuz ,dayak yiyorsunuz ,barışıyorsunuz,ve tekrar aldatıyorsunuz.
    erkek arkadaşınız sizi nasıl affetmiş. o da ilginç tabii.insan vazgeçemediği erkeği,nasıl aldatabilir....
    çok laçkalaşmış bir ilişki. pardon. ilişkilere saygımdan, buna ilişki demiyeyim. lafımı geri aldım. ona ve kendinize birazcık saygınız varsa ayrılın :nazar:...

10. 18 Ocak 2009
  11. cloudy

cloudy en iyi koca ölü kocadır:) Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    ilginç karışıkk :bbo::bbo::bbo:
    bence ikisinide bırak kötü giden bir ilişikiden hayır gelmez
    en güzeli seni anlayacak senin aldatmayacağın yasakkelime ve en önemlisi
    sana şiddet uygalamayacak başka bi sevgili
    bu olayda haklı olan taraf yok bence

12. 18 Ocak 2009
  13. gerekli

gerekli Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Aman Allah ım bu nasıl bir laçkalık.. İnsanın inanası gelmiyor. :1shok:

14. 18 Ocak 2009
  15. Womanizer

Womanizer Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    neden döndün dayak yediğin sevgiline?aldatıyorum diyosun ondan vazgeçemiyorum diyosun ama herhalde yedekte tutuyosun bu sevgilini aldattıklarından birinden ayrılırsan boşta kalmayasın diye nöbetçi sevgili gibi yani CADIARZU

e yine aldatıyormuşsun sorununuz ne? adam aldatıldığını öğrenmiş travma geçirmiş eskisi gibi olmasını beklemiyosun herhalde.

eğer huzursuzsan ayrıl değilsen zaten başka sevgililerin varmış neden bu bitmiş ilişkiyidevam ettirmede ısrar ediyosun?

çok normal olağan sıradan bir durummuş gibi yazmışsın ve bunu senin eğlenmek amaçlı başka erkeklerle beraber olmana bağlıyorum.yani eğleniyosun bu durumda ama bak huzursuzsun düşün kararını ver kimse sevgilisi olmadığı için ölmez merak etme yalnız kalmaktan korkup saçma sapan işlere girme

16. 18 Ocak 2009
  17. shiftcan

shiftcan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    549
    Ödül Puanları:
    113
    ilişkiniz biteli çok olmuş neyi sürdürüyosunuz bilemiyorum. düşünecek birşey bile yok. eğer aklına başkası girdiyse bırak görüşmeyi zaten o ilişki bitmiştir. madem siz ne yaparsanız yapın sizi hep affediyo kabul ediyo iradeli olun siz geri dönmeyin. bırakında adam sizden uzakta mutlu mutlu yaşasın aldatılmadan. siz giderseniz bidaha uğraşmazsanız o sizi kalbine gömer zaten...

18. 18 Ocak 2009
  19. gerekli

gerekli Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    İlgisizlik yüzünden aldatma. Hem de seviyor ve seviliyorum diyorsunuz.
    Benim de bir erkek kardeşim var ve çok korkuyorum. üzülecek aldanacak diye. Zaman kötü. Rabbim helal süt emmişle karşılaştırsın herkesi.