şimdi de kakasını yapmıyo üfff

Konusu 'Bebek Sağlığı ve Hastalıkları' forumundadır ve TRAKYALI tarafından 3 Mart 2009 başlatılmıştır.

3 Mart 2009
    Konu Sahibi : TRAKYALI
  1. TRAKYALI

TRAKYALI Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    106
    YA KIZLAR BU ANNELİK NE MEŞAKATLİ BİR MESLEKMİŞ AMA YİNEDE ÇOK GÜZELL GEÇEN GÜN EMMEMEK İÇİN CEBELLEŞİYODU ŞİMDİDE 3 GÜNDEN BERİ KAKASINI YAPMIYOR BUGÜN DE YAPMASSA 4. GÜN OLUCAK ÖNERİ VE GÖRÜŞLERİNİZİ BEKLİYORUM TEŞEKKÜRLER.kafamçokkarıştı

2. 3 Mart 2009
  3. gamur

gamur Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    benim oğluşumda yapamadı 3 gün sonunda ben dayanamadı o dayanıyordu ama fitil verdim ama sürekli vermemek gerekiyormuş alışkanlık yapıyormuş çünkü ama çok sıkıntısı varsa bence 1 kereliğine yarım fitil ver rahatlasın sonrada bol sebze ye eğer süt veriyorsan bak nasıl güzel çıkıyor o zaman :):)

4. 3 Mart 2009
  5. Alsebe

Alsebe Rutbesiz :-) Pro Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    148
    Cocugun ne kadarlik bilmiyorum ama eger yiyebilecek durumdaysa portakal yedir biraz ama kendisini...benim oglumda boyle olmustu doktor cagirdik bize onerdigi tek sey bu oldu...Ve gercekten ise yaradi...

6. 3 Mart 2009
  7. TRAKYALI

TRAKYALI Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    106
    kıızm daha 2,5 aylık kızlar ben dün çok muz yedi,m acaba sütüm den ona gecip kapbızmı o0ldu bu gün çok huzursuz sürekli kucağımdav kalmak istiyor ban de kakasını yapamıyo ondandır diye düşündüm olabilirmi acaba