Şimdi de Sinay'ın yemek odasını seçelim???

Konusu 'Yemek Odası Takımı' forumundadır ve Sinay tarafından 17 Mart 2009 başlatılmıştır.

17 Mart 2009
    Konu Sahibi : Sinay
  1. Sinay

Sinay Evimizde İnci bereketi:) Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    Arkadaşlar yine ben, evlenene kadar size daha çok ihtiyacım olacak bıkmak yok heeekaydirigubbakcemile3 şimdi biz mobilyalarımızı seçtik koltuk takımım,oturma odası ve yatak odası takımım kesin ama yemek odası takımında kararsızım sizlerden istediğim koltuk takımıma uyacak en iyi yemek odası takımını seçmek koltuk takımım bu renk olacak ama teklilerin kenarlarını yemek odası takımıma göre değiştircekler koltuğun bi teklisini görmeniz için kendim siyah yaptım çok düzgün olmadı ama en azından siyah oldu idare edin 2 tane kahverengi 2 tane de siyah yemek odası beğendim sizce hangisi olsun bu arada koltuk takımım çok spor değil çokta klasik değil arada bişey fikirlerinizi bekliyorum ???:uhm:

2. 17 Mart 2009
  3. KaRaLaHaNa

KaRaLaHaNa YaLNıZLıK YoRaR iNSaNı... Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    ben alt iki resimdeki yemek odalarını beğendim.siyahta güzel olmuş koltuğun kolları ama yemek takımları güzel değil.koltuklarına bayıldım.ama koyu kahve kolda iyi durur o koltuklarda.

4. 17 Mart 2009
  5. esra_karadeniz

esra_karadeniz Aşkısının Minikkuşu :)) Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Sinaycım bende 3 ve 4'ü beğendim.
    Ama 3. biraz daha tercihim çünkü çekmeleri fazla. çekmeceler çok işe yarıyor canım.

6. 17 Mart 2009
  7. Arsima

Arsima mamutun tavuğu Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    bende son iki yemek takımını beğendim çok daha hoşlar
    koltuk kenarlarına gelince o yemek takımı rengi iyi olur kanımca

kolay gelsin şeker

8. 17 Mart 2009
  9. palm

palm Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    koltuk takımını klasik, yemek takımlarını ise modern seçmişsin, bence en uygunu 1. takım. masanın ve gümüşlüğün bacaklarının şekli de oturma grubuna daha uygun görünüyor.

10. 17 Mart 2009
  11. mandilin

mandilin tawık wicdanlı Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    Sinaycım, koltuk takımlarına kesinlikle siyah çok yakışır bence. Birde metalik ve siyah objelerle de süslersin çok güzel olur. Ama burdaki siyah yemek takımlarını pek beğenemedim. 2.sıradaki güzel gibi ama konsolda bi kahwerengi kısımda siyah olsaymış keşke.

mesela aşağıdaki gibi bi yemek odasının sandalyelerini de koltuğunun kumaşından giydirme yaparsın süpper olur.

12. 17 Mart 2009
  13. Sinay

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    canım ben hep siyah ağırlıklı düşündüm griyle daha uyumlu olur diye ama kahve yemek odası takımları daha hoş duruyor yorumun için teşekkür ederima.s.

Esracım çekmeceleri herkes kullanışlı oluyor diyor ama ben modeline takılıyorum hep mobilya seçerken yorumun için teşekkürler tatlıma.s.

14. 17 Mart 2009
  15. _HaYaTiM_

_HaYaTiM_ egonarsistik Üye

Beğenildi:
    28
    Ödül Puanları:
    148
    sinay koltukların klasik, yemek odaların modern kalmış. ama bence siyah tercih et, griye siyah yaşıkır canım

16. 17 Mart 2009
  17. Sinay

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    Palm canım bende mağazasında bizzat gördüm o takımı çok kaliteliydi ve altlarını viledayla temizlerim kolay olur die düşünmüştüm ve görümcem senin dediğin gibi klasik olsun biraz demişti ama ben hala karar veremedim :çok üzgünüm:yorumun için teşekkürlera.s.

haklısın canım ama burdaki yemek odası takımlarından başka bir mağazadan seçme şansım yok kayınpederin akrabasıymış mecbur burdan alcam:1no2: o yüzden zaten çok kararsız kaldım benim aksesuarlarımda metalik zaten arada kaldım valla :çok üzgünüm:yorumun için teşekkürler mandilinim :1hug:

18. 17 Mart 2009
  19. mandilin

mandilin tawık wicdanlı Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    hmmmm..
    canım ben yinede ısrarla yemek odasını siyah al derim. Çünkü koltuk takımının rengine gerçekten çok yakışır.
    Belki bu son kahwerengi takımı siyah yapabiliyorlardır? Olmadı 2 numarayı seç sandalyelerinide giydirme yaptır derim a.s.