Şimdi kıskanmayayım da ne yapayım?

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve PasakliMinikTanrica tarafından 11 Şubat 2009 başlatılmıştır.

11 Şubat 2009
    Konu Sahibi : PasakliMinikTanrica
  1. PasakliMinikTanrica

PasakliMinikTanrica her şey güzel olacak... Pro Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    198
    Kızlar bu durumda fikirlerinizi duymak istiyorum..
    Çok mu abartıyorum yoksa normal bir tepki mi veriyorum şüphe içerisindeyim.

Eşim pazarlama işi yapıyor çalıştığı bölüm itibariyle şirketteki diğer bölümlere nazaran daha düzgün firmalara gidiyor porföyünde daha düzgün yerler mevcut
    büyük otellere hastanelere girip çıkıyor
    diğer bölümlerde çalışan arkadaşlar sanayi sitelerindeki müşterilerini ziyaret ediyorlar
    firmanın idari birimlerde çalışan personeli de pazarlamada ki personellerle zaman zaman bir günlüğüne satışa çıkıyorlar
    idari kadrodaki bayanlar genellikle eşimi tercih ediyorlar
    eşimin bölümünü anlatmamın nedeni buydu
    ve ben eşimi çok kıskanıyorum içim içimi yiyiyor.
    ben bütün gün onu özlerken elalemin kadını benim sevgilimle dipdibe bütün gün aynı arabanın içinde geziyor
    bugünde öyle bir gün işte yanında bir kadın var
    sabah kadını evinden aldı
    biraz önce konuştum öğle yemeğini de bir avm de yemişler
    ben gerçekten çok sinirlendim ama eşimin üzerine gitmek istemediğim için tepki veremiyorum
    oturduğum yerde sinirden kıskançlıktan kuduruyorum utanmasam ağlayacağım sinirimden :kızgın:
    siz olsanız ne yapardınız ben çok mu abartıyorum acaba?

Son düzenleme: 11 Şubat 2009
  2. 11 Şubat 2009
  3. EU3

EU3 Guest

:):) Yok abartmıyosun bence. Ben olsam eşimi felan düşünmez tepkimi, kıskançlımı açıkca koyardım ortaya. Ne demek kadınlar onu tercih ediyor her zaman? Diğerlerinin suyumu çıkmış. Birgünde başkasını alıversinler. Hem beraber yemek felanda ne ya? Yemesinler, aç kalsınlar. Biraz sert oldum ama biran kendimi senin yerine koydum afedersin cnm

4. 11 Şubat 2009
  5. sea sea

sea sea RABBİM SANA EMANET... Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    ya tamam iş için bir arada olabilirler ama beraber yemek yemekte nerden çıkmış..ben olsam burnundan fitil fitil getirirdim yediklerini...........................

6. 11 Şubat 2009
  7. bloodrayne__

bloodrayne__ Guest

kesinlikle cümlesi cümlesine katılıyorum.hem bir ayrıntı daha,yemek olayı işdışı oluyor,madem onu tercih ediyorlar(nedense),o zaman eşinin göstereceği resmiyete saygı duysunlar.onun yerine kendini koy ve bunları yapabilirmisin bir düşün,,aynı şekilde o da düşünsün kendini senin yerine koyup.
    ama bence sen yine de bizim söylediklerimizin de etkisiyle usulsuz şekilde yaklaşma...allah korusun sorunlar başladımı ne yapsan da geri dönüşümü olmuyor.

8. 11 Şubat 2009
  9. temmuziki

temmuziki Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    153
    abartmıyosun ben de olsam aynı senin gibi olurdum
    ama eşinin bi suçu yok sanırım iş bu

10. 11 Şubat 2009
  11. sevhan

sevhan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    Valla abartıyorsun arkadaşım.Ben olsam sorun yapmam niye bunları düşünüp hayatımın kalitesini düşürücemki ortada fol yok yumurta yokken hayat eşimin hayatını ne istiyorsa onu yaşar amaaa bir yanlışlık yaparsa o zaman gereği yapılır ben böyle bir durumda ayrılırım ama henüz ortada birşey yokken sıkıntı yaparsam eşimde sıkılır ve işte o zaman bu işlerin alt yapısı hazırlanır.Sen rahat ol sen ne kadar rahat olursan eşinde sana bağlı olur.İnsanlar beraber çalışır sonra beraber öğlen yemeğide yer bu normal bütün gü boyu beraber çalışıyorlar ancak akşam sana yalan söyleyip başka kadınla yemek yerse o zaman sorun var.Eğer eşini seviyorsan mutlaka aldatılırsan bunu hissedersin mutlaka fark edersin.Üzme canını,sorun yapma kendine kendine iyi bak sen inan hiç birşey olmaz.İnan eşlerini sıkan duran göz açtırmayan kadınlar en çok aldatılan kadınlar çevremizdede görüyoruz işte.Yok tahammül edemiyorsan eşin işten çıksın.

12. 11 Şubat 2009
  13. snookie

snookie Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    130
    Ödül Puanları:
    153
    Canım ama böyle kafanda sürekli bunu kurup kurup düşünürsen sana zararı olur...

Eşinle paylaş tamam iş dolayısıyla belki ama en azından senide anlamasını sağla....

Bir de şöyle düşün içinde kötü niyeti olsaydı eşinin yemek yediğini falan söylemezdi bence bu iyi tarafı...

Dediğim gibi çok da üstüne gitme bak en azından sana anlatıyor...

14. 11 Şubat 2009
  15. cloudy

cloudy en iyi koca ölü kocadır:) Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    abartıyorsun abartıyorsun hemde çok abartıyorsun yasakkelimeyasakkelime
    ordaki bayanların iş için eşinizi seçmesi eşinizin suçu mu
    yada o bayanın acıktım hadi şurda yemek yiyelim demesine
    hayır yiyemem olmaz git ye ne halin varsa gör mü demesi gerekiyo
    bu biraz kabaca olmaz mı CADIARZU
    arkadaşca bir yemek bunun nesinde bi sakınca var
    iş adı üstünde iş :nazar:
    iş için ordalarsa bir yemek molası vermişler hadi git şurda ye
    bende burda yiyeyim diyemez ki
    hep kendi açınızdan bakıyorsunuz bi kerede eşinizin açısından bakmayı denediniz mi
    birazcık empati yapmanız gerekiyo sanırım
    durduk yere eşinize bu konuda tavır yaparsanız eğer onun vereceği
    her haklı tepki sizi daha çok üzecektir emin olun a.s
    birazcık sakin davranın ve empati yapın

16. 11 Şubat 2009
  17. EU2

EU2 Guest

bence hiç abartmıyosu gayet haklısın kıskanmakta sonuçta karşı cins ama bi diğer yanıda iş için olması bende düşünüyorumda ben olsam kudururdum kıskançlıktan tabi eşinize abartmıorum die üstün gitmk yerine tatlı dille yavaş yavaş rahtsızlığınızı belirtin bunalmasın

18. 11 Şubat 2009
  19. Lavanda

Lavanda Başını eğme dik tut Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    canım kocanın elinden gelen bişi yoksa bunu önlemek için mecbur katlanacaksın, sonuçta adamın işi bu, öğlen yemeği meseleside iş arasında olmuştur beraber işe çıkmış beraberyemek yemişler sonrada işlerinde devam etmişlerdir