Şimdi ne olacak ?

Konusu 'Aşk Acısı Çekenler' forumundadır ve maviboncukk tarafından 24 Nisan 2009 başlatılmıştır.

24 Nisan 2009
    Konu Sahibi : maviboncukk
  1. maviboncukk

maviboncukk Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    kızlarrrrrrrrrrrrr askerdeki sevgilim benim onu beklemicemi aldatıcagımı düşündüğü için beni bıraktı ve 10 gündürde aramıyo tabi bana direk olarak beni beklemiceni düşünüyorum demedi ama hemen hemen her konusmamızda sen beni beklemezsin biliyorum diyodu zaten yengec burcu salya sümük duygusal orda iice sıyırdı herhalde hatta onu aramamam için baska biri var bile dedi dedim bende komutanlamı çıkıyosun yani baska biri yok daha 2 3 hafta önce ailesiyle birlilte yemin törenine gittim

baslarda bu duruma itiraz ettim ama baktım üstüne gittikçe saçmalıyo daha ne aradım ne sordum şimdi o benim yarın çarşı izninde gene onu arıcamı düşünüyo aramayınca bakalım napıcak geceleri sabahlara kadar düşünmekten uyuyamıyormus ablasına öle şeler demiş haklıda orası çok zor bir ortam ama ben napcamı bilmiyorum telimede cevap vermiyo :KK43: ama huyunu biliyorum üstüne gittikçe fena olucak şimdi kafasını toplaması lazım

hiç asker bekleyen bu durumları yaşayan yada bana bir önerisi olan varmı ????? 2 hafta sonra dagıtım iznine gelicek bende o zaman alıyım karşıma adam gibi konisiyim diyorum ya çok üzülüyorum ben bu duruma böyle birşey için onu kaybetmek istemiyorum

2. 24 Nisan 2009
  3. txixrtxixl kelebek

txixrtxixl kelebek Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    canım onun sınırlerı bıraz bozuk anladıgım kadarı ıle neden senın onu beklemeyecegnı dusunuyor kı
    acaba kişi kendısı gıbı bılır işi dıye atasözü varya o gelıyor aklıma
    ustune gıtme
    bıraz sakınleyınce al onune konus nıye bole birseye kapıldıgını anlamaya calıs
    baktın olmuyor çaresıne bakarsın dersın canı benı bırakmak ıstıyor
    sende metanetlı dur aglama uzulme

4. 24 Nisan 2009
  5. canım askerde saçmalası normal ama saçmalayacak temelleri varsa..
    yani senin sevgilin sana güvenmiyor. aldatabileceğin gibi çirkin bi ithamda bulunabiliyor.. nerde sayı sevgi ,güven?
    bunların olmadığı yerde nasıl bir ilişki olsun? olsa da ne kadar sağlıklı olur?

6. 24 Nisan 2009
  7. maviboncukk

maviboncukk Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ya eski sevgilisi bunu aldatmıs zamanında bundan dolayıda kendinede kadınlarada olan güveni bir kere yıkılmış ama işte böyle kendisini aldatan bi kıza 2 sene deger verip bana bunları yapması çok garip orasıda çok farklı bir ortam sonucta bende konusup konusumasammı kararsız kaldım ne biliyim ya sevgisinden şüphem yok ee seven insanda 1 haftada gidip askerde askeriyede birinimi bulcak :) ama ne biliyim üzülüyorum işte :S

bundan önce böyle sorunlarımız hiç yoktu güvenle alakalı ama askere gidince birden değişti herkes oranın psikolojisi bu diyo kötükedihüso

Son düzenleme: 24 Nisan 2009
  8. 24 Nisan 2009
  9. EU2

EU2 Guest

komutanlamı çıkıyosun lafına koptum:roflol:
    evet böyle biri daha vardı ben:lepi:nişanlım gitmeden bi kaç gün önce sıyırdı ama allaha şükür geçti bi kaç gün içinde:nazar::smiley-cool:..sakın moralini bozma..sadece sen değilsin bunu yaşıyan..o seni mutlaka arıycaktır..sabret ve onun aramasını bekle.hatasını eşşekliğini anlıycaktıra.s

10. 24 Nisan 2009
  11. husel

husel er:) Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    148
    peki söylediklerinin gerçek olabileceğini düşündün mü hiç?

12. 24 Nisan 2009
  13. PurpleRain

PurpleRain what if i'm the bad guy? Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    146
    komutanla mı çıkıyorsun dediniz??? buna takıldım gerçekten böyle düşündünüz mü? askerliğin ilk günleri psikolojisi bozulmuş olabilir, ne yaparsanız yapın telefonda ayrılmayın. yüz yüze gelip konuşun.

14. 24 Nisan 2009
  15. irem naz

irem naz Canım OĞLUM Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    148
    arkadaşınızın güven eksikliği var...
    ilişkilerde güv4en çok önemli canım....
    bir süre ayrı durmanızda yarar....

16. 24 Nisan 2009
  17. charming

charming Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Size güvenmeyen bir insanın sevgisinden hala şüphe etmediğinizi söylüyorsunuz.
    Bu paranoyalarına dayanabilecekseniz siz bilirsiniz.
    Adam her konuşmanızda beni beklemezsin demiş size,bu sözlere karşılık siz onu terketseydiniz o zaman keşke,şu an terkedilen olmuşsunuz.

18. 24 Nisan 2009
  19. Sensible

Sensible Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    97
    Ödül Puanları:
    108
    Askerlik psikolojisidir tatlim, üzme kendini.
    Yeniden konustugunuzda üzerine gitme, karar senin kararin birsey diyemem ama askerden döndügünde hala seni bekliyor oldugumu görünce bu günlere cok üzüleceksin de.
    Istemiyorsa arama. O seni arar zaten bir kac güne kadar.
    Bir yerde duymustum, askerler askerlikte baslarina bir is geleceklerini zannettikleri icin arkada kimseyi gözü yasli birakmak istemezlermis. Psikolojik iste.
    Düzelir sen merak etme, alttan al, üzerine gitme, anlayisli ol.