Şimdi ne olacak????

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve edanaz tarafından 20 Mart 2010 başlatılmıştır.

20 Mart 2010
    Konu Sahibi : edanaz
  1. edanaz

edanaz Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    25
    Ödül Puanları:
    148
    Kızlar, herşey tamam. Eşimle anlaşamadık, ayrıldık, boşandık. Tayinim çıkmadı daha bekliyorum. 1,5 ay oldu. Tayinimin imzalandığını öğrensem gidip ev tutacağım, daha eşyalarımı toplamadım, hiçbişey yapmak gelmiyor içimden. Üstelik boşanınca eşim çok değişti, şimdi tam benim hayatımın erkeği tavırları var. Aklım karıştı, korkuyorum olacaklardan. Sanki bütün yaşadıklarım bir rüya gibi geliyor. Çok büyük bir güçle cesaretle yola çıktım ama vakit geçtikçe korkmaya başladım. Yeni ve küçük bir şehir, bir iki tanıdık, onun dışında herkes herşey yabancı. Allahım bana güç versin, yılmak yada korktuğumu kimseye belli etmek istmiyorum. Galiba beklemek sinirlerimi bozdu. Şu an ne yapacağımı bilmiyorum.... Sadece dua ediyorum

2. 20 Mart 2010
  3. edanaz

edanaz Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    25
    Ödül Puanları:
    148
    Bugün kendimi kötü hissediyorum, bir anda gitmek garip geliyor. Haftaiçi tamam da akşamları ve haftasonu ne apacağım diye düşünüyorum. Şimdiden yalnızlık çöktü üstüme. O kadar kararlı idim ki, o kadar güçlü idim ki ne oldu bana anlamıyorum. Çok korkuyorum ya yapamazsam, ya sandığım kadar kolay olmazsa. Artık ağlamak üzülmek istemiyorum. Yalnız kalmak, boşanmak için evlenmedim ki ben. Sadece mutlu olmak istedim, şimdi elimdeki herşeyi kaybetmişim gibi hissediyorum. Herşeye çok geç kalmışım gibi hissediyorum.

4. 20 Mart 2010
  5. gulsum50

gulsum50 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    korkma niye korkuyosun güçlü bi kadınsın sakin zayı yönlerini belli etme helede kortuğunu

6. 20 Mart 2010
  7. edanaz

edanaz Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    25
    Ödül Puanları:
    148
    Doğru diyorsunda şu an kendim o kadar çaresiz ve yalnız hissediyorum ki....

8. 20 Mart 2010
  9. DELYA

DELYA S&A Pro Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    308
    Su anki kaygilarinizda tabiki haklisiniz...daha herseyin basindasiniz...ama unutmayin ki insan isteyince basaramiyacagi hic bir sey yok...öyle insanlar varki hic tanimadiklari,dilini,kültürünü hic birseyini bilmedikleri ülkeler de yasamak zorunda kaliyorlar...onlar basarabiliyor da siz neden basaramiysiniz ki...

Umarim her sey istediginiz gibi olura.s

10. 20 Mart 2010
  11. TuzluCekirdek

TuzluCekirdek Burası soğuk odalar!!! Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    148
    herşey dilediğin gibiolur inş. bir yola girmişsin sağa sola sapmadan devamet bence

12. 20 Mart 2010
  13. er_ca

er_ca 6-11-2012 Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    148
    korkacak birşey yok ki sakin ol.

istersen eşine dönebilirsin. belki atamayı durdurabilirsin. yada yine bir cesaretle herşeye ilk düşünceyle sarılabilirsin. herşey senin elinde.

kontrol sende:)

14. 20 Mart 2010
  15. BenmasMavi

BenmasMavi Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yeni bir hayata yelken açıyorsun :eek:

Herşey senin istediğin gibi olacak.

Yeni bir çevren yeni arkadaşların olacak,boş vakitlerinde onlarla alışverişe sinemaya gideceksiniz boshayallersmile

Olumlu düşünmeye çalış lütfen kendini bırakma..

Tamam ilk bakışta zor gözükebilir .Her işte vardır bir hayır bunu unutma :nazar:

16. 20 Mart 2010
  17. edanaz

edanaz Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    25
    Ödül Puanları:
    148
    ilk başta çok cesurdum, şimdi neden böyleyim anlayamıyorum. Atamamı durdurma gibi bir ihtimalim yok. Yeni bir şehir, yeni bir ev, yeni bir çevre ama yeni arkadaşlar konusu çok zor. ış yerimde %99 erkek çalışıyor.

18. 20 Mart 2010
  19. BenmasMavi

BenmasMavi Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Tamam ilk başta zor olduğunu biliyorum ama böyle zor çok zor diyerek daha da zorlaştırırsın durumu.

Kendinden emin ol