Şimdi ne yapmam gerekiyor acaba, çıldırmak üzereyim.

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve melisa87 tarafından 1 Ekim 2010 başlatılmıştır.

1 Ekim 2010
    Konu Sahibi : melisa87
  1. melisa87

melisa87 TUTUN ANNEYE MİNİĞİM Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    63
    ben 1,5 yıllık evliyim,,
    tamam eşim iyi bir adamdır yardımcıdır,ailesiyle ilişkileri hep orantılıdır yani mükemmele yakın bir erkektir ama insan bu kadar sinirli olabilir mi ?
    daha 10 günlük evliyken başladı hala aynı konuştum olmadı,, kavga ettim olmadı :sinifsinif:

hepsi zaten çok basit sebebler ama ben taze taze 1 saat öncekini anlatayım :sinifsinif:

ben bir mühendislik şirketinde çalışıyorum eşimde biraz ileride çalışıyo iş yerlerimiz yakın ve patronlarım eşimin eskiden tanıdıkları bazen çok yoğun olunca onuda yardıma çağırabiliyorlar ,, bugün öğleden önce eşim geldi iki dosya hazırlıcaz kahvaltı etmemişti bende sen otur kahvaltınıyap ben hallederim dedim ahhhh demez olaydımmmm :eek:klava: başladı birden bire bağırmaya eğer yetişmesse sen laf yiceksin falan bende dedim evet ben yicem niye bu kadar abartıyosun daha beter oldu ben senin için uğraşıyorum bundan sonra karışmam tabiki bayyaaaa bağırarak ve sonu lanla biten bağımalar bende kaldıramıyorum ya ben senin karınım diyorum ama o bana sanki askerlik arkadaşı gibi davranıyo offff. neyse öğleden sonra geldi bende yüzüne bakıyorum acaba özür diler mi diye bi daha başladı bağırmaya '' tüm suç benim mi yeter artık '' diye ben pişman olmuştur derken böle yapınca sakin duran ben çıldırdım tabi :kızgın:

dedim bak evliliğimizi çürütüyorsun ,, 1,5 yıl oldu hala değişmiyorsun artık o kadar alışmışsın ki seni affetmeme özür bile dilemiyorsun diye haksızmıyım bilmiorum ama artık kendimi tükenmiş hissediyorum :sinifsinif:

ve eşimin bağırarak yaptığı son konuşma : ben seni almaya gelmicem sende eve gideceksin doğru yoksa boşanacakmışşş aileme sölerim sölemesine ama bu kadar çabuk koparmak istemiyorum ve böle bi adamla yaşayıp çocuk yapıp onuda mutsuz etmek istemiyorum,, hep deişicem diyor ama bir arpa boyu yol alamadık

ben napıcam şimdi siz söleyinnnnn mafoldumben

Son düzenleme: 1 Ekim 2010
  2. 1 Ekim 2010
  3. chess

chess Guru Editor

Beğenildi:
    32.584
    Ödül Puanları:
    463
    neden bu kadar sinirli acaba, tek sorun buysa hemen boşanmak yerine nasıl halledebiliriz bu sorunu diye düşünmek lazım
    bence sakin, aranızın iyi olduğu bi anda onu bi dr ye gitmeye ikna etmelisin tatlı dille
    merak ettim bu arad koç burcu mu
    ağzından çıkanıda kulağı pek duymuyo galiba
    sempatiksalakcinni

4. 1 Ekim 2010
  5. melisa87

melisa87 TUTUN ANNEYE MİNİĞİM Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    63
    evet malesef azından çıkanı kulağı duymuyor ve bu hep böle haftada bir kez mutlaka ve 1,5 senedir sabır diye diye sabır taşı oldum ve malesef çok alakasız karakteriyle ama o bir terazi .......

6. 1 Ekim 2010
  7. chess

chess Guru Editor

Beğenildi:
    32.584
    Ödül Puanları:
    463
    yaşlar kaç?
    yaşı küçüksede böyle fevri olabilir, 20 li yaşların başındaysa mesela, yaş ilerledikçe olgunlaşır inşallah
    sanırım birbirinizi seviyorsunuz, yani şu durumda bence sakin kafayla konuşup anlaşmak en mantıklısı
    eğer eşin çok fevriyse alttan almak sana düşüyor, bence onun sözlerine ne kadar kırıldığını üzüldüğünü, iyi bi anında anlatmalısın suçlayıcı olmadan

8. 1 Ekim 2010
  9. GezegeNKralicesi

GezegeNKralicesi Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    2.595
    Ödül Puanları:
    238
    İnsan degişmez.
    Ya kabulleneceksin yada bitireceksin.

Yine de hersey düzelir umarm. :çok üzgünüm:

10. 1 Ekim 2010
  11. balxixmnur

balxixmnur Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    erkeklerin fıtratında yoktur özür dilemek ne yapacaksın sen sabırlı olacaksın. benim eşimde aynısı birden patalr lafları söyler bende sonunda patlarım sinirden ağlarım küserim. siniri geçince gelir öper tamam sen affettim özrünü kabul ettim der. sen özür dileyeceksin be değil desemde tmm affettim seni der. benimkininde özür dileme şekli bu işte çıldırmak mümkün değil ama ne yapayım. erkek işte.

12. 1 Ekim 2010
  13. BinbirRenk

BinbirRenk Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    306
    Ödül Puanları:
    153
    Başka bir sorun yok sadece mesele sinirli olması ise çözüm aramak lazım bence.
    Kimse 4*4 lük olamaz. Başkasıyla evli olsanız onun da başka sıkıntıları olacaktı.
    Sinirli olduğu zaman üzerine gitmeyin. Yatıştığı zaman konuşmayı deneyin.
    Küserseniz özür dilemeden konuşmayın.
    Devam ederse öfke kontrolü terapisi aldırmayı düşünün.

14. 1 Ekim 2010
  15. yaz gecesi

yaz gecesi 3bes Üye

Beğenildi:
    2.172
    Ödül Puanları:
    238
    yok bence ilk düşüneceğiniz şey boşanmak olmamalı...
    evlenmeden önce nasıldı bu adam?
    evlendikten sonra mı değişti?

16. 1 Ekim 2010
  17. yokh

yokh A$ksın Sen... Üye

Beğenildi:
    32
    Ödül Puanları:
    148
    Son 2 gündür benim eşimde de artmaya başladı böyle davranışlar.. anlamadım mevsimden mi böyle oldu bu erkekler :) Yeni takdiğim o yokmuş gibi davranmak.. Kavga bile etmiyorum bu sefer, bagırmaya mı başladı, odadan çıkıp cevap bile vermemeye başladım ve konuşmuyorum 2 gündür. Elbet burnu sürtecek.
    Sende tepkini bağırarak değil susarak ver bence, ne kadar kırıldığını, sırf herşeye alınması ve bagırması yüzünden artık onunla 2 çift laf edebilme hevesinin bile kalmadığını anlasın yavaş yavaş.. bu nedenlerle ondan uzaklaştığını görünce umarım ki olumlu yönde değişme gösterir...

18. 1 Ekim 2010
  19. Mermaid26

Mermaid26 evrekkaaaa Üye

Beğenildi:
    350
    Ödül Puanları:
    188
    bi sure ayri kalsaniz sakin kafayla bi dusunseniz daha ii olur gibi sanki...