şimdi okullu olduk 1 sinifa cocugu baslayan anneler buyrun paylaşim yerimiz olsun ne

Konusu 'İlköğretim' forumundadır ve tirtilkurabiye tarafından 8 Eylül 2008 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    8 Eylül 2008
    Konu Sahibi : tirtilkurabiye
  1. tirtilkurabiye

tirtilkurabiye Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    30
    Ödül Puanları:
    153
    benimde oğluşum 1 sınıfa basladı gayet ii kendisi gidip geliyor bu hafta kitaplerı istedi ögretmen cantalar güllü gibi agır bu cocuklar bu kadar seyi nasıl tasıyacak cok mutluyum heyecanlıyım haydi sizleride bekliyorummmmmmmmmmmmmmhihoyyythihoyyyt:kahve:

2. 8 Eylül 2008
  3. fatima38

fatima38 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    559
    Ödül Puanları:
    163
    Merhaba, benimde ogluşum 1.sınıfa başladı, geçen hafta beraber gittik bu hafta kendisi gidip gelicek eve çok yakın okul ama biraz önce aradım sesi kötü geliyordu bogazım agrıyor dedi inşallah hasta olmaz okulun ilk gününde, gidip bakayım okulunada gidebilirse ben götüreyim. Bu arada 15 hatta 20 ytl istemişler kitaplar için bu kısmını pek anlayamadım sizlerdende istedilermi.

4. 8 Eylül 2008
  5. tirtilkurabiye

Beğenildi:
    30
    Ödül Puanları:
    153
    geçmiş olsun havaların tam geçiş dönemiya aman hasta olmasın
    kitaplar için devletin verdiklerine para vermedik ama koza yayını okumayı ve yazmayı ögreniyorum seti alınacakmıs onun için 35 ytl istediler
    sınıf içinde
    laptop projektör
    sınafa dolap
    sıra ve masalara örtü
    perde
    yapılacakmıs bunlarada aylık taksitle ödeyecekmişsiz sizdede varmı böyle bir seyCADIARZU

hayırlı bir ögretim yılı diliyorum oğlusunuza

6. 8 Eylül 2008
  7. fatima38

fatima38 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    559
    Ödül Puanları:
    163
    Sanırım bizden istedikleride okumayı yazmayı ögreniyorum seti için başkada kitap falan vermediler belki bugün verirler. Bunların dışında para talep etmediler bugün okula gidicem müdür beyle bir görüşeyim bakayım. Bende ogluşunuza hayırlı bir ögretim yılı diliyorum, başarılar.

8. 8 Eylül 2008
  9. kuzum

kuzum Bu konida hassasum Pro Üye

Beğenildi:
    252
    Ödül Puanları:
    163
    Yav bizden hiçbirşey istemediler, sadece yazı defteri getirsinler demiş öğretmen. Kitapları onlar verecekmiş.

Beslenmesini akşamdan hazırladım minik kelebeğimin. babası bırakacak okula. Çok heyecanlı, bende tabi. İnşallah çok başarılı olurlar minik kuzular.:Saruboceq:

10. 8 Eylül 2008
  11. tirtilkurabiye

Beğenildi:
    30
    Ödül Puanları:
    153
    hayırlı olsun canım sizede kelebeğinizede toplantı yapıldı bizde sonra bu liste verildi bakalım hayırlısısositososito

12. 8 Eylül 2008
  13. tirtilkurabiye

Beğenildi:
    30
    Ödül Puanları:
    153

kitapcılarla anlaşmıslar onlar getirecekmiş kitapları ögretmen dagıtacak paralarını toplayacakmıs bakalım a.s

14. 8 Eylül 2008
  15. dhilek

dhilek shizen & senritsu Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    106
    herkesin hayırlı uğurlu olsun. uzun yıllar sürecek eğitim öğretim hayatına ilk adımları attık. Allah yardımcımız olsun. benim kızımda 1. sınıfa başladı. defterlerin yanında yardımcı kitap istediler. sonra bilgisayar ve projektör alınacakmış sınıfa. perdeleri biz diktireceğiz. okula güvenlik görevlisi alınacakmış ücretini velilere paylaştırılmak üzere. masraflarla başladık bakalım hayırlısı diyorum. öğretmenimizi çok seviyoruz. zaten özellikle bu öğretmeni istedik. anasınıfından arkadaşlarının çoğu yanında olduğu için sorunsuz gidip geliyoruz bakalım.

tekrar herkesin hayırlı olsun, Allah zihin açıklığı versin evlatlarımıza ve başarılar diliyorum...

16. 8 Eylül 2008
  17. dhilek

dhilek shizen & senritsu Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    106
    bir şey sormak istiyorum başka para talep edilmedi denmiş. yıllık aidatlarınız var mı?

18. 8 Eylül 2008
  19. tirtilkurabiye

Beğenildi:
    30
    Ödül Puanları:
    153
    hayırlı olsun canım sizede aidat istenmedi ama diğer alınacakler aynıymıs demekki heryerdea.s

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.