şimdi olmaz ....!!!!!!

Konusu 'Jinekoloji / Kadın Hastalıkları' forumundadır ve kitie tarafından 3 Kasım 2010 başlatılmıştır.

3 Kasım 2010
    Konu Sahibi : kitie
  1. kitie

kitie Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    61
    merhaba kızlar
    şu an çok zor bir durumla karşı karşıyayım... adetim biraz gecikti... karın ağrım var ama adet gelecekmiş gibi değil.. normalde bir gün bile şaşmazdı... ağrıdan da anlayabiliyordum ama öyle bir ağrı daha olmadı.... korunuyorduk ama adetimden bittikten sanırım 4 gün falan sonra prezervatif kazası yaşadık... nasıl oldu anlamadık... ilişki sonrasında prezervatif içimde kaldı... :KK24: hemen çıkardık ama hamile olma ihtimalim var.. şu sıralarda bebek düşünmemiz imkansız... durumlar müsait değil... anlayacağınız çok korkuyoruz... test aldım ama yapmaya korkuyorum.. sorum şu kızlar.. bir aydır falan oryantalis kullanıyorum.. bu test sonucunu etkiler mi acaba?

2. 4 Kasım 2010
  3. ifsumnadial

ifsumnadial Rütbem Yok:) Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    108
    hayir adetin bittikten 4 gün sonra yumurtlamiyorsunki 14 desen ok derdim ama 4 gün yani korunmasiz bile iliskiye girseniz biseycik olmazdi.strese girdigin icin adetin gecikme yapiyor.beynini sartlama lütfen nekadar kendini hamilemiyim diye sartlarsan okadar adetnde gecir.sana oyun oynar beynin..rahat ol adetin gelecektir.ve kullandigin oryantalis nedir bilmiyorum d.k.hapiysa zaten hic sansi yok.he eger d.k.hapiysa biraydir kullaniyorsan oda hormonal dengeleri bozmus olabilir.düzene girmesi zaman alir.

4. 5 Kasım 2010
  5. kitie

kitie Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    61
    oryantalis göğüs büyütücü kapsül canım doğum kontrol hapı kullanmıyorum.. korka korka testi yaptım. pozitif çıktı... :KK30: :26:

6. 5 Kasım 2010
  7. ay_82

ay_82 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    148
    hamilemisin yani? hayırlısı buymuş demekki öyle düşün :KK19:

8. 5 Kasım 2010
  9. balxixmnur

balxixmnur Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    ne güzel işte bir bebişiniz olacak bu duruma sevinmelisin dememkki sizin için hayırlısı buymuş. bizde olsun diye uğraşıyoruz senenlerdir. allah bekletmeden vermiş şükretmelisin. sen isteediğin kadar korun allah istediyse olur bunuda unutma.

10. 5 Kasım 2010
  11. PAPAYATAKARA

PAPAYATAKARA cennet kokulu ANNEMM!! Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    Adet bitimi 4. gün demişsin, tam döllenme olabilecek bir zaman dilimi bu.

Canım senin başına gelen yengemin başına da gelmişti.
    Yengemin içinde kalmış kondom, zar-zor çıkartmış, hemen ertesi günü hapı da içmiş,
    ama yine de dünyalar yakışıklısı yeğenim tutunmuş annesine.

Hiç istemedikleri bir zamandı, abim askere gidecekti, bebek için uygun bir zamanları değildi
    ama yine de oldu.
    Canım olduktan sonra rabbim sevgisini, isteğini öyle bir veriyor ki...
    İlk ay biraz moralleri bozuldu, ama sonra bebek büyüdükçe, ultrasonda gördükçe
    çok ısındılar, iyi ki olmuş dediler.

Rabbimin en güzel hediyesi canım, bekli başlarda canın sıkılır ama kalp atışlarını felan
    duymaya başlayınca sen de iyi ki olmuşsun bebeğim dersin.

12. 5 Kasım 2010
  13. pptya87

pptya87 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    268
    Ödül Puanları:
    153
    canım bence şuan sadece allaha şükretmelisin burda birçok insan var hergünü değerlendirip ama hep hüsranla karşılaşan onlardan biride benim bende çok isterdim anlamadığım bi zamanda gebe kalayım hani derler ya üzerine ceketimi atsam hamile kalır işte öyle olmak isterdim.
    bebeğine sahip çık canım allah birşeyler yoluna girecek diye o meleği sana yollamıştır.
    anne olmak herkese nasip olmuyor işte sen bu isimle taclandırılmışsın yaşa bu nimetin tadını doya doya.

14. 5 Kasım 2010
  15. elixsir

elixsir Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    hayrlıs ı ol sun

16. 5 Kasım 2010
  17. nicole78

nicole78 pamuk şekerlerim.... Üye

Beğenildi:
    56
    Ödül Puanları:
    153
    rabbim ol demiş bir kere..yok dönüşü..içinde büyümeye kıpırdanmaya başlayınca onu okadar seveceksin ki...hayırlısı buymuş de ve doğur meleğini canım...

18. 5 Kasım 2010
  19. hel_in

hel_in Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    126
    Ödül Puanları:
    153
    ben hamıle oldunu sanmıorm

ayrıca adet agrın gecıkmesı onmlı dıl her kadın duzenlı olabılıoken bazen adet olamıyabılıo sebebı strese baglı

hamıle olup olmadını en ıyı sonuc kan testı belırler

ben bı kere test yapım dedım 5 tane aldım 3 pozıtıf bırı bozuk dyerı negatıf cıktı hemen saglık ocana gıttım test yaptırdım ıdrar testı yaptılar sonuc pozıtıf
    ıceme kusku dustu sonakı gun bıde tıp merkesıne gıdım dedım 16 tl odedım odaa negaıtftı cok merak edıosan ıcındekı kuskuyu bı an once gıder