şimdi sadece yüzümde buruk bir gülümseme....

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve missingandmygirl tarafından 3 Nisan 2010 başlatılmıştır.

3 Nisan 2010
    Konu Sahibi : missingandmygirl
  1. missingandmygirl

missingandmygirl Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    38
    Ödül Puanları:
    113
    aslında şu anda bir derdim yok ama sizlerle paylaşmak için yazıyorum bunları...
    eşimden geçen sene aldatma yüzünden ayrılmıştım bilenler vardır belki aranızda.. daha önce boşver rumuzunu kullanıyordum...
    herneyse bir sene oldu ben ve kızım çok zor 2 seneyi geçrmiştim bu ayrılma dönemlerinde...o zamanlrada eski eşimin ailesinden hiçbir şekilde detek alamamış hatta paranoyaklıkla ev işleriyle ilgilenmemekle ve bin türlü ifitrayla karşılaşmıştım eski eşim ve ailesi tarafından... ben onlardan yardım istedikçe onlar oğullaından vazgeçemeyeceklerini koskoca adam olduğunu ona karışamayacaklarını söylemişlerdi bana .. hatta eski eşimin annesi bu olayları benle aynı evde birebir yaşamasına rağmen herşeyi görmesine hatta eski eşimin boynundaki morluğa kadar görmrsine rağmen bunları hiçbir akrabasına anlatmayıp sadece beni suçlamıştı.. neyse sonuçta boşandık biz eşimle beraber aileside bitti bneim için
    aradan bir sene geçtiiii. 2 gün önce o adamın babası ve annesi kızımı görmeye geldiler..
    aslında ben gitmeyi düşünmedüm yanlarına ama babası ısrarla gelmemi istedi
    bende düşündüm heralde bişey vardır diye gittim kızımla beraber
    eski eşimin babası karısını kızımla bir yere kadar gönderdi ve bana şok edici bişey söyledi....
    ESKİ EŞİMLE BARIŞIRMIYMIŞIM?????????? o an beynimden vurulmuşa döndüm ve o ana kadar yaşadığım herşeyi kustum babasına zaten biliyordu biçok şeyi ama o ana kadar söylenmemiş ne varsa söyledim onlara ... bana attıkları iftiraları boşanma sürecinde bana destek vermemlerini bütün akrabalarına beni rezil etmelerini asla unutmayacağımı söyledim ona
    ayrıca bunlar olmasaydı bile o adamla asla biraraya gelmeyeceğimi anlattım ona
    Ben anlayamıyorum insanlar nasıl bu kadar yüzsüz olabiliyorlar o kadar olay yaşandı birgün bile destek olmamış adamlardı bunlar gelmiş bana ne diyor inanamadım
    bana akrabalarından ayrılıp barışanları örnek gösteriyor bende ona şöyle dedim BEN KÜRKÇÜ DÜKKANI DEĞİLİM...
    uzun uzun konuştuk ama ben karaımı söyledim aslaaa olmaz diye bana hala ayrılırken biile düşün olurmu diyordu ....
    şimdi başlikta da yazdığım gibi yüzümde buruk bir gülümseme var :))) nedenmi bana demişlerdi böyle olacağını .... hatta sıranın eski eşimde olacağını onunda geleceğini söylüyorlar...
    onuda bekleyeçeğim yüzümdeki gülümsemeyle ve onada cevabımı vereceğim.......
    sevgiler hepinize...

2. 3 Nisan 2010
  3. Tiryandafila

Tiryandafila Çok ŞÜKÜR. Pro Üye

Beğenildi:
    581
    Ödül Puanları:
    188
    Nasıl insanlar var Yarabbim. Zamanında niye sahip çıkmamışlar size ve yuvanıza. O kadar şey kolay mı unutuluyormuş. ınsanlar ne yaptıklarını biranda unutuveriyorlar heralde. Halbuki ya karşıdaki nasıl unutsun. Keşke madem böyle birşeye aracı olacaklar zamanında yardımcı olsalarmış, birde sizi yerin dibine sokmasalarmış. Hatırladığım kadarıyla, çocuğuyla bile ilgilenmeyen bir baba şuan. Çekilen çekilmiş, biten bitmiş çok şükür. Allah kızınızla güzel günler göstersin inş. Allah yardımcınız olsun.

4. 3 Nisan 2010
  5. selcans1976

selcans1976 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bir nebzede olsa için soğumuştur umarım
    yaşadıklarının ardındadn uğradığın haksızlığın ardından dahada başın dik dur arkadaşım ve boşanmakla hiç birşey kaybetmediğini aksine hayatını geri kazandığını anladın şimdi çooook mutlu ol sevgiler

6. 3 Nisan 2010
  7. missingandmygirl

Beğenildi:
    38
    Ödül Puanları:
    113
    evet aynen dediğin gibi arkadaşım nasıl olurda yaşadıklarımı unuturum ...kızım için desem baba müsvettesi kendisi ... yüzsüzlik başka bişey değil..birde bana diyorki o adamın babası çok acı çektin biliyorum ama neden olmasın... hahhh ne kolay söylemesi 2 senede ben eridim bittim onlar sadece seyrettiler ... halada benden bekliyorlar bazı şeyleri bir de utanmadan aradığı zaman konuşsan soğuk davranmasan diyor arsızca..

8. 3 Nisan 2010
  9. PastelBoya

PastelBoya Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    0

Yok canım daha neler ...:mymeka:
    Neden birden bire barısmanız konusunda taraf degistirmisler anlam veremedim ..

10. 3 Nisan 2010
  11. ayseeem

ayseeem Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    141
    Ödül Puanları:
    113
    umarım hayatta her şey istediğin gibi olur canım.

12. 3 Nisan 2010
  13. GezegeNKralicesi

GezegeNKralicesi Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    2.595
    Ödül Puanları:
    238
    hesey duzelır canım..

14. 3 Nisan 2010
  15. missingandmygirl

Beğenildi:
    38
    Ödül Puanları:
    113
    benden bişeyler beklemelerinin sebebi bence şu arkadaşım o kadar silik karakterde insanlar ki onlar oğulları ne derse yaptılar bu güne kadar belki de oğulları demiştir onlara aradağım zaman benle konuşmuyor bile diye
    o da değerli oğluna yüklenemez ya bana söylüyor hala bişeyler yapayım diye..
    aldatma olayları olduğunda da çook sevgili kaynanam bana tavsiyeler veriyodu . aman kızım iyi davran güleryüzlü ol diye çıldırtıyordu beni ... çok değerli oğulcuklarına tek laf edemediler o zamanda..

16. 3 Nisan 2010
  17. missingandmygirl

Beğenildi:
    38
    Ödül Puanları:
    113
    çok teşekkürler arkadaşım

18. 3 Nisan 2010
  19. missingandmygirl