Simir sonucunda cıkan infilimasyon ne demek?

Konusu 'Tüp Bebek Yöntemi ile Çocuk Sahibi Olmak.' forumundadır ve peribalim tarafından 11 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    11 Ağustos 2010
    Konu Sahibi : peribalim
  1. peribalim

    peribalim Popüler Üye Üye

    Katılım:
    23 Temmuz 2010
    Mesajlar:
    124
    Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    108
    Merhaba.. ben hormon testı yaptırmak uzere doktora gıtmıstım benı muayene ettı bı cok test ıstedı ve simir aldı. fakat tekrar gıttıgımde sonuc gostermek ıcın baska bır doktor vardı sonuclarımı o ınceledı .. sımır sonucunda ınfılımasyon gorulmustur vs gıbı seyler yazıyordu ve hormonlarımbıraz yuksek cıktı bunun uzerıne doktor dıane 35 verdı kullandım fakat ayda 4 defa regl yasadım.. hapı bıraktım ve adet duzenım tamamen bozuldu suan.. ve hafıf pembemsi akıntı bu arada oluyor haftada 2 3 gun ama sarı kokulu akıntıda sureklı olmaya basladı cok rahatsız edıcı bır durum. ayrıca sımır testınde cıkan ınfılımasyon adındakı bulgu hakkındada doktor bılgı vermedı bana... yorumlarınızı beklıyorum arkadaslarbilmiyorumkismile
     
  2. 15 Ağustos 2010
    Konu Sahibi : peribalim
  3. Bahceci

    Bahceci Yeni Üye Üye

    Katılım:
    2 Mart 2010
    Mesajlar:
    7.574
    Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    selam inlamasyon bir çok kadının smear sonucunda rapor edilir eğer sizin akıntı şikayetiniz yok ise ya da doktorunuz muayenede tedavi edilecek bir durum görmedi ise ilaç kullanmanız gerekmez. kanserle ilgisi yoktur yıllık smear testine çağrılırsınız. diane başka bir durum için verilmiş hang hormonlarınızda bozukluk vardı bilmediğim için sadece düzenli kullanmanızı önereceğim.
     
  4. 18 Ağustos 2010
    Konu Sahibi : peribalim
  5. peribalim

    peribalim Popüler Üye Üye

    Katılım:
    23 Temmuz 2010
    Mesajlar:
    124
    Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    108
    ılgınız ıcın tesekkur ederım..opuyorumnanaktan
     
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.