Simli Badana

Konusu 'Sorular, Sorunlar, Tavsiye ve Öneriler' forumundadır ve ecrenim tarafından 4 Mart 2008 başlatılmıştır.

4 Mart 2008
    Konu Sahibi : ecrenim
  1. ecrenim

ecrenim Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kızlar yeni aldığım evin salonuna simli badana yaptırdım harika duruyor haberiniz olsun tavsiye ederim, boya rengim kraft, gerçi daha geçemedim eve ama geçince ve gece ışıklarımı da yakınca artık ne parıldarız bılmem yaniii :) :dance:

2. 4 Mart 2008
  3. Gulperi

Gulperi Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ınsallah en kısa zamanda gecersın evıne .bende boya rengı dusunuyorum.
    boyaların markalarını ve kodlarını yazarmısın merak ettım.sımlı boya nasıl bısey acaba ve kraft rengı?

tesekkurlera.s.

4. 4 Mart 2008
  5. ecrenim

ecrenim Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    KALİMERO cum benim kraft rengi kese kağıdı renginin bi ton açığı,ama hangi marka ve kodu kaç ben bilmiyorum canım yaa,eşime sorayım dicem ama onunda aklında varmıdır bilmem, bu sene en moda renkler fil dişi kese kağıdı ve kraft, trend renkler ben çok araştırdımyerimseniben, ve evin her odasını aynı renk yaptırdım ben ve o kadar güzel duruyor ki canım anlatamam yaa, simli boya da şöleee badana anında fırçayla boyayı geçtikleri anda arkasından özel makineleri ile sim püskürtüyorlar basbayağı bildiğimiz sim salonun her yerine duvarlara her noktaya, hani gelin saçlarına dökülen simler var ya :)) ama bi gör canım yaa yerden tavana kadar acayip parıldıyor oda,sadece salona yaptırabıldım cünkü birazcık tuzlu maliyeti, biz tanıdığa yaptırdık 250 civarı tuttu canım,sadece sim parası ve işçilik yani boya badana hariç, birde odaya şu sticker lardan istiyorum ama hadi hayırlısı ,ev aldık bayağı bi borca girdik,bi belimizi doğrultalım bakalım da hayırlısı ilea.s

6. 4 Mart 2008
  7. Gulperi

Gulperi Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ay pardon yaa 2 kere sormus oldum o yuzden bu mesajı degıstırdım sıstem cok agır.ılk yazdıgım cıkmadı dıye bıda sormusdum. cevabın ıcın tesekkur ederım bende ınt de dedıgın rlenkelere bı bakayım yenıden

hayırlı ugurulu olsun evınız .gulucuk ve saglık dolu yıllar dılerım evınızde

Son düzenleme: 4 Mart 2008
  8. 5 Mart 2008
  9. haydeç

haydeç Aktif Üye Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    38
    bende merak ettim simli badanayı nasıl olur acaba foto çekip ekleyemezmisiniz ayrıca eviniz hayırlı uğurlu olsun rabbim içinde huzurla oturmayı nasip etsin:nazar:

10. 5 Mart 2008
  11. ecrenim

ecrenim Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    sagolun canım yaa,daha evime taşınamadım malesef ,şu soğuklar geçsin diye bekliyoruz eşyalarımızı falan koyduk evimize annemler de kalıyoruz, sanırım ay sonunda artık kalmaya başlarız,hadi eşimle ben neyse de kızımız üşümesin diye göçebe hayatına devam :)) yerimsenibenevime geçer geçmez sizlere atıcam resimlerini, komşum benim evi gördükten sonra oturma odasına yaptırdı simli boya hemde turuncu renge sim attırdı o kadar şeker durdu ki onun badanası da :)a.s

12. 5 Mart 2008
  13. osden444

osden444 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    cnm selam
    öncelikle evini hayırlı olsun.Bu sim olayını birkaç yıl önce duymuştum. Ama bilen çok olmadığı için yaptıramadım. Biraz açık anlatırmısın. Ben 1 ay sonra boya yaptırıcam Boyacı ile anlaştım. P...san markasının siminide buldum. Hemde dediğin fiyattan daha ucuza bi yapı markette. Boyacı nasıl yacak kuruduktan sonramı yoksa boyanın içine mi katacak. Yardımın için sağol ben güneş sarısı rengin üzeribe salonuma yaptırmayı düşünüyorum.
    Şimdiden teşekkürler.

14. 5 Mart 2008
  15. ecrenim

ecrenim Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    güzelim badana anında yaptı bızım boyacı yani şölee anlatiiimmm, badana yaparken bir yandan fırça ile duvarı boyuyor hemen fırçayı bırakıp sim püskürtme makinesi ile sim atıyor duvara yani daha duvar yaş iken hemen atıyor simi, özel bir makinesi var badanacının, bizim simi de badanacı aldı,hatta buralarda yokmuş muş muş taaa, ablaaaa taa bursadan getirttim dedi :)) bilmem yalan bilmem dogru, üstelik tanıdık bu adam ayol.. sim için 250 aldı işte gülüm

16. 5 Mart 2008
  17. seren_

seren_ Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    cnmcımmm oncelıkle evın hayırlı olsun aynı işlemı ben kendım salonuma yaptım :roflol: 2 senelık evlıyım yapalı 5 ay oldu :dance: oncelıkle gıttım bahuase ye ordan marshalın dekoratıf sımlı boyasını aldım yanı kurumus duvarada yapılabılıryo sonra onu guzelcemen calkaladıımm kendımde calkalandım tabiii:roflol: sonracıma rulo fırca yardımıyla ust kısımlardan merdıvenle cıkarak assagıya dogru boya yapar gıbı boyadımmm:teytey: istersenız aksam resmini cekıp yrn buraya eklim ama nasıl eklenecegını bana soyleyın cunku resım eklemesını bılmıyorum bayanlarrr:icecream:

heeee bu arada dekoratıf sımlı boyanın malıyetı sadece 30 YTL idia.s.

18. 5 Mart 2008
  19. ecrenim

ecrenim Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    :kızgın::KK43:((((((( oyduummm o badanacıyıııııı :KK43:(((Çok üzgünüm çoook:kızgın: