simli ve saworowski taşlı halılar nerde bulunur yardım lütfenn!!!...:(

Konusu 'Sorular, Sorunlar, Tavsiye ve Öneriler' forumundadır ve limongirl tarafından 7 Temmuz 2010 başlatılmıştır.

7 Temmuz 2010
    Konu Sahibi : limongirl
  1. limongirl

limongirl Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    merhaba arkadaşlar parlak simli ve saworowski taşlı halı modelleri arıyorum özellikle yatak odası için öyle olsun istiyorum ama internette çokda bulamadım nerde bulabilirim yardımcı olabilirmisiniz çok istiyorum yaa..boshayallersmilekaydirigubbakcemile3

2. 7 Temmuz 2010
  3. hilaal

hilaal Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    Varmıdır ki öyle halılar gördün mü biyerde arkadasım.. hem düşmez mi tası,temizlemesi nasıl olur ki çok soru sordum.kaydirigubbakcemile3 ama halı olarak taşlı olması çok mantıklı gelmedi arkadsım kusura bakma

4. 7 Temmuz 2010
  5. limongirl

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    sadece bir mağazada görmüştüm ama nerde gördüm hatırlamıyorum vitrinden gördüm çok hoşuma gitmişti ama var olduğunu biliyorum temizliği nasıl olur bilmiyorum ama bir yöntemi vardır mutlaka eğer bulablirsen aldığım yer soracağım nasıl kullanmalıyım diye bu benim hayalim sadece yatak odası için istiyorum hani öyle çek değil de köşelrinde veya bir kaç yerinde olsa diye düşündüm:):) kötümü etmişim arkadaşım..yerimseniben:çok üzgünüm:

6. 7 Temmuz 2010
  7. hilaal

hilaal Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    valla arkadasım illaki istiyosundurda bana kalırsa kullanışsızda alma derim zorlnan sen olursun yine kullanışlı temizlemesi rahat olan bişeyle al derim inşallah öyledirde gönlüne göre olmus olur..ben hiç duymadım o yüzden sasırdım

8. 7 Temmuz 2010
  9. limongirl

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    öyle canım zaten henüz duyulmuş veya moda olmuş birşey değil ben görmüştüm aklımda öyle eğer bulursam tavsiye etmezlerse almam:KK1: sadece simli olanlardanda olabilir boshayallersmile peki senin varmı önerebileceğin yatak odası halıları?:1rolleyes:

10. 7 Temmuz 2010
  11. hilaal

hilaal Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    ben henüz almadım canım ama benim yatak odam bembeyaz siyahla kombine edicem ve büyük ihtimalle siyah tüylü halıcam yatak odama merinosun bi bayisinde görmüştüm çok hoştu yumusacık ama o nasıl temizlenir bilmiyorum dökülme ihtimali olmazsa öyle alıcam kesinlikle:)

12. 7 Temmuz 2010
  13. BarbieveKen

BarbieveKen kendine geyşa Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    148
    taşlı halı insanın ayağına batmazmı ki .. hiç görmedim ben merak ettim bilmiyorumkismile

14. 7 Temmuz 2010
  15. super87

super87 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    198
    saray halı markasına bak derim ben

16. 7 Temmuz 2010
  17. limongirl

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    cnm öyle kalın taşlardan değil küçük küçük pırltılı taşlardan öyle görmüştüm eğr bulursam ki bulamadım eklerim mutlka sadece köşelrinde veya bir kaç yerinde olsa mesela ama bilemiyorum bakalım....boshayallersmile

18. 7 Temmuz 2010
  19. limongirl

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    ewet onlarda güzel ben beyaz alacağım yatak odasını örtüsü dikildi fuşya ve siyah tül üzeri incili kendi hayalimdi oda ohaoldumsmile ona uygun tonlarda halı aruyorum ama bakalım ben biraz zor olanı istiyorum ve seviyorum galiba yaa hep böyle uğraşırımyerimseniben