simsiyah saçı açmak...

Konusu 'Saç Rengi ve Saç Boyama' forumundadır ve thyanel tarafından 6 Kasım 2008 başlatılmıştır.

6 Kasım 2008
    Konu Sahibi : thyanel
  1. thyanel

thyanel Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    selam arkadaşlar. hayatımın hatasını yapıp saçımı siyaha boyadım, aslında seviyodum yani ama 2 senedir sıkıldım artık, daha önceden kızıldı. tekrar kızıla dönmek istiyorum ama biliyosunuz siyah saçı açmak çok zor. oriel çok zarar veriyor bunun dışında bir yöntemi var mıdır acaba siyah saçtan kurtulmanın?? uzatıyorum zaten hiç boyamıyım kendi rengi de koyu kumral fazla göze batmaz sonra uclardan kestiririm desem mümkün değil, çok fazla beyaz var saçımda (üstelik yaşım 22)

varsa önerilerinizi 4 gözle bekliyorumm teşekkürler şimdiden.

2. 6 Kasım 2008
  3. gayee21

gayee21 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    cnm beyaz sabunla yıka 1 ay kadar.. siyah boyayı oldukça akıtacaktır sonra kızıl yapabilirsin sanırım..

4. 6 Kasım 2008
  5. aslxix82

aslxix82 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    palettenin sac acısını al 4 6 tona kadar acıyor.üzerinede istediğin rengi uygulayabilirsin canım

6. 6 Kasım 2008
  7. Sineks

Sineks ölü böcek Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bi cok kez siyahtan sacımı acmıs biri olarak sunları söyleyebilirim.. öncelikle siyah boya kolay kolay cıkmaz.. ne olur zamanla uzatırım boyalı yerleri keserim dersin.. yada acıcıya basvurursun... beyaz sabundur şudur budur fayda etmiyo.. 1 ay önce boyamı yenilemek için siyaha boyadım sacımı haftada 4 kez banyo yapıorum her seferinde siyah siyah akıyo ama boya cıkmıyo sactan.. ayrıca acıcılarda biraz zahmetli olur senin için.. evde acacaksan hiç acma derim.. hem sacı homojen acamıyorsun hemde feci bir yanma oluyor sacta.. palette ve kolestonun acıcılarını kullandım.. ikiside bi süre sonra sacta feci tahribat bırakıyo haberin olsun.. kuaförde actıracaksanda yine aynı sey olacak ama en azından homojen acılır sac.. biyer farklı biyer acık biyer koyu olmaz...

8. 7 Kasım 2008
  9. simeranya

simeranya Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canim eger sacini dinlendirmek istiyorsan hemen acdirmak istemiyorsan sampuanina camterebentin kat... boyayi aktiyo o... benim saclar da siyahdi... 4 ay kadar boyatmadim sonra 1 ayin icinde 3 kez acdirdim.. ancak o resimde gördügün gibi oldu... (siyahdan önce kizil vardi bende!)

10. 7 Kasım 2008
  11. EU1

EU1 Guest

turplu suyu kullananlarında boyalar akıyoya turplu suyu önerebilirim kaydirigubbakcemile3

12. 7 Kasım 2008
  13. simeranya

simeranya Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    evet evet turplu suyunda faydasi var sac acmaya hihoyyyt

14. 7 Kasım 2008