Sınavı kazanamayacağım,ortada kaldım.

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve hotcouture tarafından 22 Aralık 2009 başlatılmıştır.

22 Aralık 2009
    Konu Sahibi : hotcouture
  1. hotcouture

hotcouture Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    796
    Ödül Puanları:
    153
    Eski hocam iyi anlata

Son düzenleme: 23 Aralık 2012
  2. 22 Aralık 2009
  3. deydey

deydey Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    148
    Amacım kimseyi yargılamak ya da benzer şekilde kötü tanımlarla ifade etmek değil canım ama amerika'ya gidicem cümlesi bana pek de inandırıcı gelmedi,zira böyle bir düşüncesi olsaydı daha önceden bunun sinyallerini verirdi,kaldı ki burada üniv.okuyor diyorsun.Gayet sorumsuzca davranmış özel hocan.Artık verdiğin tepkiye mi dayanamadı,ücretini mi yetersiz buldu bilemeyeceğim...
    Neyse tatlım sakın ola ki ümitsizliğe kapılma,hayallerinden vazgeçme.En kısa zamanda başka bir hoca bulursun ya da aileni de devreye sokarak eski hocanla iletişime geçersin.Ayrıca zamanım kalmadı diyorsun ama bazen 1 saat bile 1 yıl gelir insana.Daha aylar var ve inanıyorum ki herşey yoluna girecek,üstelik mutluluktan uçtuğumuz haberler kısmında da istediğin üniv.'ye yerleşmeni hep beraber kutlarız.:teselli:

4. 22 Aralık 2009
  5. ysl_cinema

ysl_cinema ATATÜRK'ümü çok seviyorum Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    öncelikle sakin olacaksın stres yapman sana birsey kazandırmaz, yeni hocanın yaptıgı büyük ayıp, boşver onu düşünüp sinir olma, hayatta seni yarı yolda bırakan çok insan tanıcaksın, yapıcı düşünelim, ilk yapacagın şey ya eski hocanı arayıp devam etmek istedigini söylüceksin yada yeni bi hoca bulacaksın,sınava az bi zaman kaldı, eski hocan kabul eder diye düşünüyorum sonucta para alıyor sevabına gelmiyor, yeni bi hocayıda hemen bulmaya çalış bulmaya kadar gececek zamandada eski konuları tekrar et veya diger derslere yogunlas

6. 22 Aralık 2009
  7. hotcouture

Beğenildi:
    796
    Ödül Puanları:
    153
    artık bana cok uzak geliyor yeterince motivasyonum düştü hocalarım önemsemedikçe ben de önemsemiyorum insan inanmadığı bir şeyi nası başkasına anlatabilir bu da öyle bir şey onlar önemsemedikçe ben kendimi salıyorum ve sonuç böyle internetten kopamıyorum girmemem gerek ama ilk2 gün sonra tekrar giriyorum çünkü önemsemediklerini göruyorum sıkılıyorum cok yuklendi ve saygısızlık yaptı karşı apartmanımızda oturuyor ailesi burada ne amerikası nereden cıktı ücretini kendi belirledi ve verdik de.ondan sorun oldugunu zannetmiyorum ama sonuca bakarsak ben ortada kaldım ve hoca yokk eski hocamı da istemiyorum yarım yamalak istemiyorum

8. 22 Aralık 2009
  9. hotcouture

Beğenildi:
    796
    Ödül Puanları:
    153
    hocayı nerden bulucam çat diye ben benimle ilgilenicek motive edicek birini yogun olmayan birini isityorum yokk

10. 22 Aralık 2009
  11. ysl_cinema

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    motivasyonun yok bence okuldaki rehber hocalarından yada bi psikologdan yardım almalısın, motivasyonsuz başarılı olamazsın

12. 22 Aralık 2009
  13. ysl_cinema

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    okuldaki hocalarınla konuş, yakınındaki dersanaleri gez ordaki mat hocalarıyla görüş,netten ilan verenler oluyor onlarla konuş

14. 22 Aralık 2009
  15. ysl_cinema

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    aslında izmirde mat ögretmeni arkadasım var ona sormamı istermisin

16. 22 Aralık 2009
  17. PastelBoya

PastelBoya Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Zaten o sorumsuzluğunu anlatması gereken şeyleri sana ödev diye verirken sorumsuzz bu işler için yetersiz bir insan olduğunu göstermiş.Amerika olayıda yalan diye düşünüyorum.

Ayrıca dershaneye neden gitmedin (özel değilse)

18. 22 Aralık 2009
  19. hotcouture

Beğenildi:
    796
    Ödül Puanları:
    153
    evet canım sor iyi olur ne olur neolmaz ben de netten bakıyorum simdi biraz sakinleştim