sinbo digicook kullanan varmı...

Konusu 'Faydalı Bilgiler' forumundadır ve sadus tarafından 24 Mart 2010 başlatılmıştır.

24 Mart 2010
    Konu Sahibi : sadus
  1. sadus

sadus Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    selam arkadaşlar.geçen ay sinbo digicook(elektrikli düdüklü) aldım ama bir türlü alışamadım.çok geç pişiriyor.acaba benmi yanlış kullanıyorum.mesela brokoliyi 50 dk haşladı.hatta biraz sert bile kalmış...kullananlar yardımcı olursa sevinirim....

2. 23 Ağustos 2010
  3. esranindunyasi

esranindunyasi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    sen biyerde hata yapıyosun canım mutlaka sebzeleri 10 dk da pişiriyo ben geçen şu bombay fasülye dedikleri çok büyük boy kuru fasülyelerden pişirdim 45 dk pişirdim nerdeyse dağılcaklarmış okadar iyi pişmişti belki üründe de bi arıza olabilir ben 1 yıldan beri kullanıyorum çok memnunum

4. 25 Eylül 2010
  5. hircin

hircin canım kızımm Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    86
    bende almayı düşünüyorum ama kararsızım kullananlar varsa bilgi verirlerse sevinirizopuyorumnanaktan

6. 16 Ocak 2011
  7. didoayaz

didoayaz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ben 2 senedir kullanıyorum .oldukçada memnunum sanırım kullanımında bir hata yapmışsındır ben pilav pişirirken bile sorunsız kullanıyorum .

8. 9 Mart 2011
  9. sadus

sadus Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    benim tenceremmi arızalı acaba...çok üzülüyorum kullanamıyorum diye.bir dünya para verdim aldım...neyse teşekkürler ...:KK50:

10. 9 Mart 2011
  11. 1Sen

1Sen Guru Üye

Beğenildi:
    10.711
    Ödül Puanları:
    288
    Ben simbonun ürünlerini beğenmiyorum..

Ne kadar süre oldu aldığınız ? Mutlaka yetkililere başvurun zamanı geçmişse bile değiştirirler.

12. 9 Mart 2011
  13. sadus

sadus Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    geçen sene almıştım canım...arızalı olduğunuda pek ihtimal vermiyorum çünkü eşim bir kere sinbonun sitesinden yemek tarifine göre etli pilav türü bişey yaptı harika oldu.sonra ben bişeyler yapayım dedim hiiçç beceremedim.1 senedir kaldırdım kilerde duruyor.iki kere kullanıldı bir dahada elime almadım...

14. 9 Mart 2011
  15. sadus

sadus Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ben sinbonun hemen hemen bütün ürünlerini aldım diyebilirim.hepsindende çokk memnun kaldım ve senelerdir kullanıyorum hiç bişey olmadılar...o yüzden dijicook u hiçç düşünmeden almıştım.olmazsa 1-2 deneme daha yapayım,beceremezsem satmayı düşünüyorum.çünkü onu kilerde öylee görünce çok sinir oluyorum...

16. 5 Ağustos 2011
  17. ozgur_kelebek

ozgur_kelebek Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    ben 3yıldır kullanıyorum cok memnunum.dedıgı surede pişiriyor fakat önce bellı bı ısıya gelıyor ondan sonra sure düşmeye baslıyor bu yuzden toplamda dedıgınden daha uzun sure gecmıs oluyor ama yıende super bır makıne tavsıye ederım.bana cok kolaylık oldu.

18. 11 Eylül 2011
  19. asli_1185

asli_1185 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    arkadaşlar bende çeyizim için almıştım. 1,5 yıl oldu alalı. kullanmak istiyorum ama bir kaç defa denedim başaramadım. süre bitiyor ama pişmiyor. bir defa nohut yemeği denedim.süre bitti, suyu bitti ama nohutlar pişmedi hemde akşamdan ıslatılmış nohut. bir arkadaş tam olarak anlatırsa nasıl pişirdiğini çok iyi olur. düğmeleri, kapağı,. baştan sona anlatırsa sevinirim. teşekkürler.