sinbo ve teknosa mağduruyum...

Konusu 'Tüketici Şikayetleri' forumundadır ve carefully tarafından 15 Aralık 2009 başlatılmıştır.

15 Aralık 2009
    Konu Sahibi : carefully
  1. carefully

carefully cümleyi bitiren noktadır. Üye

Beğenildi:
    18
    Ödül Puanları:
    148
    geçen ay teknosa dan sinbo marka çay seti aldım. 10 gün geçmeden üstteki porselen demlik kulpundan çatlamaya başladı ayrıca içindeki porselen kısımda siyah noktalar belirdi.alt kettle kısmında silmekle çıkmayan su lekeleri oluştu. hemen teknosaya götürdüm belge düzenleyip firmaya yolladılar dün cevap geldi neymiş efendim porselen garanti kapsamı dışındaymış 20 lira verirsem üst demliği yenileyeceklermiş. müşteri hiz. falan filan sonuç kocaman bi sıfır ben de öylece geri gönderin ben üste daha para veremem dedim . biliyorum ki benim kullanıcı hatam yok ama maalesef ki sonuçta yok.. :eek:lmaz: :umursamaz: :gitme:

2. 16 Aralık 2009
  3. s_s_e_l_i_n

s_s_e_l_i_n Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    geçmiş olsun bende sinbonun çay makinası kullanıyorum bende hiç öyle olmadı 3 senedir de kullanıyorum çokta memnunum daha önce king marka kullanmıştım bende ondan memnun kalmamıştım

4. 1 Ocak 2010
  5. gulllfer

gulllfer Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    bu güne kadar sinbodan ne aldıysam elimde patladı ne teknik servis ne garanti hiç bişey olmuyo ilgilenen bile olmuyo siz siz olun 10 lira az vereyim diye parayı çöpe atmayın

6. 1 Ocak 2010
  7. TozToprak

TozToprak 06.07.2013 hedef-79 Üye

Beğenildi:
    17
    Ödül Puanları:
    148
    sinbo alırken düşünmek lazım fön makinesi almıştım fiyatı uygun diye.kablosu yanmış garanti kapsamına girmedi.sinbonun rondosunu aldım motor kısmı bozuldu.Sinboya HAYIR diyorum...

8. 4 Ocak 2010
  9. you_know

you_know Ne bu neşe ? Pro Üye

Beğenildi:
    89
    Ödül Puanları:
    203
    kuzenim sinbonun fritözünü almıs yag konulan siyah kaplama cıkmıs yagın içinde siyah siyah kalıplar kalmıs ilk kullanımda hemde götürmüşler garanti kapsamına girmio demişler ne alakaysa kaldırıp atmıs çöpe deymez ucuz die alıoruz ama