Sinbo

Konusu 'Tüketici Şikayetleri' forumundadır ve realist tarafından 21 Nisan 2007 başlatılmıştır.

21 Nisan 2007
    Konu Sahibi : realist
  1. realist

realist Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    75
    Ödül Puanları:
    148
    Ucuz olmasından dolayı SİNBO narenciye sıkacağı almıştım.Alır almaz kullanmak için kenara koydum.Ambalajını hemen attığım için,aldığım yerden değiştirmediler.Servisine götürdüm,tamir edilmiş gibi geri verdiler.Şimdi tıkır tıkır ses çıkartarak çalışan bir narenciye sıkacağım var.Biraz fazla basarsanız üzerine,gacırrrrt diye ses çıkarıyor ki tüylerim diken diken oluyor.Size tavsiyem ucuzdur vardır illeti.

2. 21 Nisan 2007
  3. jasmin34

jasmin34 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    çok haklısın valla bende ondan memnun değilim ucuzdur vardır illeti pahalıdır vardır hikmeti diye boşa dememişler.

4. 21 Nisan 2007
  5. qusel

qusel İnci Tanem Üye

Beğenildi:
    58
    Ödül Puanları:
    148
    Haklisin Cnm Bende Ucuz Diye O An Uzerimde Para Olmadigi Icin Bi Su Isiticisi Almisdim Bin Pişman Oldum 10 Kere Kullanmadan Bozuldu..

6. 22 Nisan 2007
  7. selinns

selinns Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    benzeri benimde başıma geldi,taze meyvesuyu sıkacağı almıştım,almaz olaydım 2.kullanımda baktım yanık kokusu geliyor,servislede uğraşmak istemedim,gitti çöpe.

8. 10 Mayıs 2007
  9. siyahxixn-matemi

siyahxixn-matemi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    sinbo mu eve sokmayacksın Allah korusun. babam marjketten almiş hani soğan dograyan corba falan ezmek ıcın blendır sanırım (tam adı aklıma gelmedı)3. soğan doğradıgımda gıcırt dıye bır ses ve tık tamamen durdu bır şeylerı yalama olmuş döndurmuyor.int. yazı yazdım hanı cok ucuz olacagına bıraz kalıtelı ve saglam olsa dıye soyledım amann herkes cok memnun muş hem ucuz muş bırde ben kullanmasını bılememışım nerdeyse dövecekler .ben yıllardan berı braun kullanıyorum hala tık ses yok . boşuna dememişler ben ucuz mal alacak kadar zengın değilim diye . sinbonun S si bıle evımden ıcerı gıremez:dance:

10. 10 Mayıs 2007
  11. canavar

canavar Yılmak yok. Yola devam... Pro Üye

Beğenildi:
    109
    Ödül Puanları:
    353
    hehe size denk gelmiş o zaman ben sinboda dahil bis sürü adını duymadığım markanın ürünü aldım şükür hiç sorun yaşamadım. Zati ömürleri 2 yıl hemen hemen hepsinin. o saatten sonrada bozuldu diye hiç üzülmüyom çünkü zaten uygun fiyata almış oluyom hoop direk çöpe gidiyoo yenisini alıyomm

12. 12 Mayıs 2007
  13. Mune

Mune Administrator Yönetici

Beğenildi:
    58.527
    Ödül Puanları:
    663
    :1shok: :1shok: Kafamı karıştırdınız kızlar,bende Sinbo'nun Ekmek Yapma Makinesini almayı planlıyordum,hatta o kadar çok araştırdımki,bir sitede benim istediğim modeliyle ilgili çok olumlu yazılar da okumuştum,özellikleri güzel,benim gibi tembel bir hatunun işine yarar türden reçel,kek,pilav ne istersen yapıyormuş,gece ayarla sabah kendiliğinden pişirmeye başlıyor,kafama bayağı yatmıştı fakat siz Sinbo yu kötüleyince:bbo: fisfisfis Gerçi oooo sana da katılıyorum bende evimde Vestel ürünleri kullanırım ve çokta memnunumdur,Vestel'den ne aldıysam hem kaliteli hemde dayanıklı çıktı,çamaşır makinem 12 yıllık bir sefer servis yüzü görmedi düşün artık ama çevremde birçok insan yaka silker,sanırım bu birazda şans işifisfisfis

14. 12 Mayıs 2007
  15. realist

realist Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    75
    Ödül Puanları:
    148
    Senin paran çok herhalde Oooo!...Ben aldığımı yıllarca kullanmak isterim.Mesela Rowentanın bir mikseri var 15 senedir tık demedi.Yani ucuzdur vardır illeti. İki yılda atmak isteyen Sinbo alsın bence.

16. 15 Mayıs 2007
  17. netya

netya Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Bende de Simbo mikser var 3 yıldır kek çırpıyorum bir problem yaşamadım elektrikli aletlerde markada olsa bazen sorun yaşanıyor size öyle denk gelmiş.benimde 2 yengem aynı yerden aynı gün 2 boch çamaşır makinası aldı birisi yıllardır kullanıyor sorun yaşamadı diğerinin ki kış gelince çalıştırma düğmesine basıyorsun hiç ses yok bir-iki hafta deniyorsun çalıştırmayı bazen bir ay çalışmıyor,en sonunda çalışıyor çalıştığında 3-4 makina arka arkaya yıkar ama aradan 2 gün zaman geçsin yine çalışmaz garanti kapsamında kaç defa servis geldi inanmıyorlar hepte aksilik ya servis geldiğinde çalışıcağı tuttu makinanın soğuğa duyarlılığı yokki niye çalışmasın dediler hatta adamlar makinanın fişini takıyosunuz kapağını kapatıyorsunuz değilmi diye aptalca bile sordular bize makina hala aynı kış gelince keyfi gelirse çalışıyor.

18. 15 Mayıs 2007
  19. BenCano

BenCano ~HürGeneral~ Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    148
    şimdiye kadar bende ii al yıllarca kullan dıye düşünüyodum ama yok insan yenisine heves ediyo yahuu ucuzundan alıp bikaç sene sonra değiştirmek daha ii gibi geliyor artık
    bu arada mune bende ekmek makinası düşünüyorum sen kullan bi bakalım nasılmış:)