Sincan Lokman Hekim hakkında...

Konusu 'Doktor ve Hastane Tavsiyeleriniz' forumundadır ve dilek_83 tarafından 16 Eylül 2008 başlatılmıştır.

16 Eylül 2008
    Konu Sahibi : dilek_83
  1. dilek_83

dilek_83 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Arkadaşlar Sincan'daki Lokman Hekime giden varmı aranızda? Ben doğum için bir hastane arıyorum ve hastaneyi gezdim geçen hafta, çok hoşuma gitti, fakat doktorlarla görüşemedim.
    Hastane ve doktorlarından memnun musunuz? Hangi doktoru tavsiye edersiniz? Yardımlarınız için teşekkürler! :nazar:

2. 16 Eylül 2008
  3. meyrik

meyrik Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım ben geçenlerde oğlumu götürdüm oraya, doktorun ve çalışanların ilgisi çok güzel ayrıca temiz bir hastane. ama doğum bölümünü bilmiyorum.

4. 16 Eylül 2008
  5. dilek_83

dilek_83 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Çok teşekkür ederim canım, hastaneyi gezmek için gittiğimizde de çok güzel ilgilendiler ve geröekten çok temiz bir hastane.
    Umarım Kadın Doğum bölümünü ve özellikle de doktorlarını bilen birini bulabilirim:)

6. 16 Eylül 2008
  7. muzurperi

muzurperi Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    148
    canım daha dün ordaydım muayne oldum.. ilk defa hemde çok mmnun kaldım. tabi doğum nasıldır bilmiyorum. çok temiz bi hastane...ilgililerde ayrıca

8. 17 Eylül 2008
  9. dilek_83

dilek_83 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    peki hangi doktora gittin canım?

10. 18 Eylül 2008
  11. ays_bah

ays_bah Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım bende etlik lokman hekim hastanesinde elif hanıma muayene oluyorum ve doktorumdan memnunum.muayenelerim sırasında gözlemlediğim kadarıyla hastaneye doğum için gelen hastaların sayısı çok.temiz ve hastalarıyla ilgilenen bi hastane. benim dogumuma daha çok var ama bir aksilik olmazsa bende düşünüyorum.

12. 19 Eylül 2008
  13. dilek_83

dilek_83 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    teşekkür ederim canım bilgilerin için ama benim sincanı seçmemin nedeni evimize yakın olması. etlik çok uzak bize. Bu nedenle sincandaki doktorlar ile ilgili bilgilere ihtiyacım var.
    Allah hepimize hayırlısıyla evlatlarımızı kucağımıza almayı da nasşp eder inşallah

14. 19 Eylül 2008
  15. quark

quark Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    benim de acilen sincan lokman hekim hastanesi hakkında bilgi almam lazım.
    evime yakın olduğundan eğer iyiyse bu hastaneyi tercih edecem.araştırma hastanesi diye bugün hacettepeden gün alayım dedim ama 2009 ocak ayına kadar randevular doluymuş. ama özeline gidersek 150 ytl verip pazartesiye bulabiliyoruz.

16. 19 Eylül 2008
  17. AskEnGuzeli

AskEnGuzeli suskunlğum asaletimdendir Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaşım hastahane ve doktorlar hakkında bilgi alabilirsin lokman hekimin sitesinde herşey mevcut sanırım doktorlar hakkında bilgi alınabiliyo çünkü ben bi göz atmıştım bi bak istersen.... hastahane çok temiz ve hastalarına karşı güzel davranılıyo bilmiyorum ben memnun kaldım oğlumu götürmüştüm ben oturdum hemşireler ilgilendiler tavsiye ederim ufak yer değil iş bilmezleri almazlar işe heralde :eek:klava::eek:klava: kolay gelsin....

18. 20 Eylül 2008
  19. dilek_83

dilek_83 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    canım internettede çok az bilgi var ama benim ve diğer arkadaşların asıl merak ettiklerin doktor hakkında internette kendisinin verdiği bilgiler değil. "çok asabiyim, sinirliyim, hiç sabrim yoktur..." gibi bilgileri yazmazlar demi oraya :))))
    Doktorlara gidip bizzat deneyimleyen yokmu yaaa:KK43: ?
    Hastaneyi gezdim ve gerçekten çok güzel ama doktorları nasıl yaaaa??????