Sindirim sistemi bu kadar mı yavaş olur?

Konusu 'Gastroenteroloji - Sindirim Sistemi Hastalıkları' forumundadır ve cenanes tarafından 31 Ocak 2010 başlatılmıştır.

31 Ocak 2010
    Konu Sahibi : cenanes
  1. cenanes

cenanes Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Kızlar anneme acil diyet yada sindirim sistemine iyi gelecek birşeyler lazım.. Bundan 2 yıl önce midesinde oluşan aşırı gerginlik,bulantı,ağrı ve sonrasında yaşanan çıkarma sahnelerini hep mide rahatsızlığı zannetmiştik,oysa safra kesesinde taş varmış..doktor yemememsi gerekenler listesini söyledi ve canım annem ona çok güzel uyup akşamları içtiği türk kahvesinden bile vazgeçti...ama son zamanlarda bir sorunumuz daha var akşam 8 gibi yenilen akşam yemeğini gece 1 2 civarı çıkarıyor..ya bu sindirim sistemi o zmana kadar onu midede nası tutuyor:sm_confused: yani kızlar anneme sindirim sistemini hızlandırıcı,hazmı kolaylaştırıcı ve midesine dokunmıcak bi tarif lazım...şimdiden öpüyorum hepiniziopuyorumnanaktan

2. 2 Şubat 2010
  3. miskokulum

miskokulum canlarım...Kağan&Kerem Üye

Beğenildi:
    389
    Ödül Puanları:
    238
    ne kadar inanırsın bilmiyorum ama denemekten bir şey kaybetmezsin.Cenanescim annen çay,kahve gibi kafeinli içecekleri bıraksın ve günde 8-10 bardak su içsin,3-4 gün bir denesin ,olumlu gelişmeyi buraya yaz lütfen

4. 19 Şubat 2010
  5. cenanes

cenanes Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    evet hayatım doktorların da söylediği hep bu zaten .. dikkat etmesi gerek. şu aralar daha iyi şükür:) ama öyle dönemler oluyo ki gerçekten korkuyorum mafoldumben teşekkür ederm tatlım a.s.