Sinekler için Chicco Zanza kullanan var mı?

Konusu 'Ağustos Anneleri' forumundadır ve sezin05 tarafından 24 Ağustos 2008 başlatılmıştır.

24 Ağustos 2008
    Konu Sahibi : sezin05
  1. sezin05

sezin05 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Arkadaşlar bebişlerinizi sinekler yemesin diye chicconun zanza diye yeni dogandan itibaren kullanılan bir spreyi varmıs aranızda kullanan varmı?

2. 24 Ağustos 2008
  3. sule3852

sule3852 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Bence bebepin cildine birşey sürmek yerine RAİD ELEKTRO LİKİD öneririm.bebeğin odasında takılı dursun tüm pencereleri açın o kadar etkili yani.

4. 24 Ağustos 2008
  5. sezin05

sezin05 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Gerçektende okadar etkilimiCADIARZU Geçensene tatilde ewde o tarz birsey vardı elektrikli. tabi kapı cam açık olunca hiç bir işe yaramamıştı yemişlerdi heryerimizi.ama markasını hatırlamıyorum.bu sene sanki bebeğe inat evimiz sivri kaynıyoooooooo:eek:klava:
    dediğinden şimdi gidip alıcam bide onu deniyelimm saol canım tavsiyen için .Ben onu işe yaramıyor diye aklıma bile getirmemiştim.

6. 24 Ağustos 2008
  7. ecenas

ecenas Canım Kızım _EceNas_ Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Canım o prize takılanlar hakkında iyi şeyler duymadım, bir kaç haber okumuştum bir ev yangını ve sebep bu prize takılan sinek ilaçları bulunmuştu, allah korusun dikkat etmek gerekli,bence en ideali sivrisenek girmesini önlemek eve

8. 20 Haziran 2009
  9. ardahici

ardahici Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhaba ben chicco zanza spreyini ve hicco zanza kaşıntı önleyici kaleminden oğluma bebekliğinden beri kullanıyorum ve çok memnunum.şimdi birde rollon şeklinde sinek ilacı var oda hem sinekleri yaklaştırmıyor hemde cildine yumuşaklık katıyor.

10. 20 Haziran 2009
  11. zeseze

zeseze Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ben de raid elektro likit kullanıyorum senelerdir ve 24 saat hiç çıkarmam. Adana gibi bir yerdeyim sivrisinek demek az kalır burdaki haşaratlara. bir gün bile herhangi bir yerimiz ısırılmadı. kesinlikle tavsiye ederim.
    diğerleri eninde sonunda kimyasal bişiyler içeriyodur çok etkili olduklarını da düşünmüyorum. yani o ilaçları yinelemek gerekiyor.

12. 1 Temmuz 2009
  13. sezin05

sezin05 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    bu msjı yazalı nerdeyse 1 sene olucak bende chicco zanzayı kullandım test ettim :) kesinlikle süper.kokusuda ıhlamur gibi bütün annelere tavsiye ederim

kalonce bunu beğendi.