Sinema günleri 1. hafta anketi aLLeGRia

Konusu 'Sinema & Tiyatro' forumundadır ve aLLeGRia tarafından 13 Kasım 2009 başlatılmıştır.

?

Bu hafta hangi film izlensin?

Anketin kapanma tarihi 14 Kasım 2009.
  1. Reign Over Me

23,8%
  2. The Uninvited

19,0%
  3. Leon

9,5%
  4. Requiem For A Dream

47,6%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    13 Kasım 2009
    Konu Sahibi : aLLeGRia
  1. aLLeGRia

aLLeGRia Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    ARKADAŞLAR ANKETE SADECE SİNEMA KULÜBÜNE KATILANLAR OY VERİRSE SEVİNİRİM
    ÇÜNKÜ SEÇİLEN FİLMİ İZLEYİP YORUM YAPACAĞIZ
    EĞER KULÜBE KATILMAK İSTERSENİZ İSMİNİZİ LİV85 ARKADAŞIMIZA YAZDIRABİLİRSİNİZ
    BÖYLECE OYLAMAYA DA KATILABİLİRSİNİZ HEP BERABER İZLEYİP YORUM YAPARIZ

1-Reign Over Me (2007)

Tür:KK70:ram
    Film, üç kız çocuğunu ve karısını 11 Eylül saldırılarında kaybeden Charlie Fineman’in (Adam Sandler-Click, 50 Firs Dates) hikayesini anlatır. Charlie eski okul arkadaşı Alan Johnson’ın (Don Cheadle; Hotel Rwanda) yanına gidince tüm hayatı değişmeye başlar. Alan`ın hayatında her şeyi vardır: iyi bir iş, güzel ve iyi bir karısı ve güzel çocuklar... Alan`ın her şeyi olsa da nedense kendisini bazen mutsuz hissetmektedir. Charlie’nin gelmesiyle iki eski arkadaş dostluklarını pekiştirip, her şeyin iyiye gittiğini görürler ve garip maceralarla dolu hikaye başlar

2-The Uninvited (2009)

Tür:KK70:Ram,Gerilim,Gizem,Korku,Psikolojik
    Anna, annesinin ölümünden sonra kaldırıldığı psikiyatri kliniğinden eve geri dönmüştür. Ablası Alex (Arielle Kebbel) onun geri döndüğüne çok sevinmiştir. Tabi Anna’nın bilmediği bir şey vardır; o yokken babası bir kadınla nişanlanmıştır. Rachael adındaki bu kadının Anna’yı rahatsız eden gizemli bir yanı vardır. Eve geri döndükten sonra her şeyin iyiye gideceğini ümit eden Anna rüyalarında görmeye başladığı çocukların aslında birer hayalet olduklarını öğrendiğinde işler daha da kötüye gitmeye başlar. İki kız kardeş bir yandan Rachael’ın gerçekte kim olduğunu öğrenmeye çalışırken bir yandan da hayaletlerle dolu olan bu evde hayatta kalmaya çalışacaklardır

3-Leon (1994)

Tür:Aksiyon,Dram,Gerilim,Romantik,Suç
    Mathilda, New York'ta yaşayan ailesi dağılmış 12 yaşında küçük bir kızdır. Ailesini sevmeyen Mathilda için en değerli varlığı küçük kardeşidir. Babası uyuşturucu işlerine bulaşınca mafya ailenin tüm bireylerini öldürür. O sırada alışverişte olan Mathilda ise olaydan kılpayı kurtulur ve Leon'un kaldığı daireye saklanır. Leon ise çok soğukkanlı bir katildir. Ancak Mathilda'ya karşı içten bir sevgi besler ve ona kol kanat gerer. Aslında babalık, arkadaşlık gibi kavramlar ona çok yabancıdır.

4-Requiem For A Dream (2000)

Tür:KK70:ram,Psikolojik,Suç
    Sara Goldfarb, tv bağımlısı dul bir kadındır. Oğlu Harry ise kız arkadaşı güzel Marion ve uyuşturucu dağıtıcısı Tyrone'la takılan madde bağımlısı bir çocuktur. Sara, bir tv şovuna çıkmaya hak kazanır ve çok heyecanlıdır. Ödül olan kırmızı elbiseye girebilmek için kilo vermeye çalışır ve diyet haplarından kullanmaya başlar. Diğer yandan Harry ve arkadaşları, hiç durmadan eroin ve kokain kullanmaya devam etmektedirler. Bu bağımlılıklar zamanla aileyi bir felakete sürükleyecektir

Not:Arkadaşlar anketi dün akşam açacaktım ama internet bağlantım gitti o nedenle iş yerine geldiğim gibi açtım.
    Gecikme için kusura bakmayın.
    Anketin süresi 1 gündür

Son düzenleme: 13 Kasım 2009
  2. 13 Kasım 2009
  3. Malice

Malice WTF?! Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    ilk oyu ben verdim hihoyyyt çok güzel filmler seçmişsin izlemediğim bi tane vardı ona verdim sositososito

4. 13 Kasım 2009
  5. BeyazPerim

BeyazPerim Vay anası ya =) Pro Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    196
    cnm cok hos filmler secmıssın anket için tesekkurler opuyorumnanaktan

ilk 3 filmi izlemıstim ..."Leon" u oldukca uzun zaman once seyretmıstım cokta fazla birsey hatırlıyor degilim tekrardan izlesem fena olmaz

ıçlerinde izlemedigim "Requiem For A Dream" var onu trailer a bakıp oyumu kullanacagım =)

6. 13 Kasım 2009
  7. oOopitipiti

oOopitipiti Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    ben izlemedğim filmle beğendiğim film arasında seçim yapmakta kararsız kaldım ya=(

8. 13 Kasım 2009
  9. oOopitipiti

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    sevdiğime verdim oyumu=))

10. 13 Kasım 2009
  11. BeyazPerim

BeyazPerim Vay anası ya =) Pro Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    196
    hangi filmle hangi film arasında kalmıstın tatlım merak ettim =)

12. 13 Kasım 2009
  13. oOopitipiti

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    requem for a dreami çok severim, ilk filmide izlememiştim. ama sevdiğim flme oyumu verdim=)))uzun zaman oldu izlemeyeli izlemiş olurum hem

14. 13 Kasım 2009
  15. prensesin.uykusuyum

prensesin.uykusuyum standart. Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    146
    aLLeGRia canım çok güzel seçimler yapmışsın. The Uninvited , Requem For A Dream ve Leonu izlemiştim bu yüzden oyumu Reign Over Me verdim :) mrk ediyorum eminim güzel bir filmdir.

16. 13 Kasım 2009
  17. prensesfb

prensesfb Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    196
    reguem for dreami izlerimmm canim ona verdim oyumu

18. 13 Kasım 2009
  19. Hic_Kes

Hic_Kes Probisim benim :) Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    106
    aLLeGRia , hiç birini izlememişim ben bunların, kararsız kaldım, Leon cok meşhur , merak ettiğim bir filmdi, ama oyumu "Requiem For A Dream " den yana kullanıyorum...e çünkü kadınla ortak noktamız var, kilo vermek istiyo garibim kaydirigubbakcemile3

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.