Sinema Günleri..---13.hafta ..---Sumak

Konusu 'Sinema & Tiyatro' forumundadır ve Sumak tarafından 20 Ocak 2010 başlatılmıştır.

?

hangisi olsun :)

Anketin kapanma tarihi 12 Şubat 2010.
  1. Apocalypto

56,3%
  2. August Rush - Kalbini Dinle

18,8%
  3. Corpse Bride -Ölü Gelin

12,5%
  4. Definitely, Maybe -Kesinlikle-Belki

12,5%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    20 Ocak 2010
    Konu Sahibi : Sumak
  1. Sumak

Sumak benim kürkçü dükkanım,kk :) Pro Üye

Beğenildi:
    296
    Ödül Puanları:
    203
    Apokalipto
    Apocalypto

IMDB Puanı:7.9/10 Yapım:2006 ~ ABD Tür:Aksiyon, Dram, Macera, Tarih Yönetmen:Mel Gibson Senaryo:Mel Gibson, Farhad Safinia

konusu ,Güçlü Maya Krallığı, gittikçe yayılan şehirler kurarak, gökyüzünü delen piramitler yaparak ve olağanüstü kültürel ve bilimsel başarılar elde eden etkileyici gelişmiş bir toplum inşa ederek Amerika’da 1000 yıldan fazla bir süre hüküm sürdü. Ondan sonra, tarihin ışıltısı içinde, bu dünya çöktü. Bütün bunlardan geriye kalan ormanlarla kaplı birkaç piramit ve boşuna umut veren bir gizem oldu. Şimdi, Maya uygarlığının sona ermesinden 500 sene sonra, yönetmen Mel Gibson, felaketin kıyısındaki bir dünyada kendisi için en fazla önem taşıyan şey olan ülkeyi kurtaracak olan bir adamın macerası üzerine kurulan belirli bir zamanı olmayan bir efsanede olduğu gibi her şeyi gözler önüne seren modern bir film macerası yaratmak için asla keşfedilmemiş bu ülkeyi derinlemesine araştırıyor

ben cok severek ,begenrek ızlemıstım ,etkılenmıstım ,özgürlüğün anlamını bır kez dahaanlamıstım ohaoldumsmile

Kalbini Dinle
    August Rush

Puanı:7.5/10
    Yapım:2007 ~ ABD
    Tür:KK70:ram, Müzikal, Romantik
    Yönetmen:Kirsten Sheridan

konusu,
    Yetenekli ve karizmatik İrlandalı gitarist ile genç ve güzel çellist New York'taki Washington Square'de karşılaşırlar, ancak bu sıradan bir gece değildir. Büyülü anlar yaşayan ikili bir süre birbirlerinden ayrı düşeceklerdir. Ancak onları ufak bir çocuk bir araya getirecektir: Küçük bir yetim olan August Rush sokaklarda kendi müziğini yapmakta ve sihirli bir güç tarafından korunmaktadır. Küçük August yeteneğini giderek herkese kanıtlamaktadır.

robin williams ı çok severim ,sırd o yuzden koymak ıstedım ,olaylar hızlıdan yavaşa doğru ilerliyor ama mutlaka ızlenmesı gereken bır ıflm dıye düşünüyorum :1ninca:

Ölü Gelin
    Corpse Bride

puanı:7.5/10
    Yönetmen :Tim Burton, Mike Johnson
    Senaryo :John August, Pamela Pettler
    Oyuncular :Johnny Depp, Emma Watson

konusu,Victor Van Dort kısa süre sonra güzel Victoria ile evlenecektir. Ancak genç adam kendini henüz evlenmeye hazır biri gibi hissetmemektedir. Kendi kendine yüzük takma provası yaparken yüzüğü yanlışlıkla Ölü Gelin'in parmağına takıverir ve apar topar Ölüler Diyarı'na götürülür. Ölüler Diyarı'ndaki hayat Yaşayanların Dünyası'nın sıkıcılığından uzak ve çok daha eğlenceli bir yerdir. Yine de hiçbir şey Victor'un Victoria'ya kavuşmasına engel olamaycaktır

Tim Burton ve johnny depp birlikte olunca keyfine doyum olmuyor
    .. animasyon severler için harika bir film ..yenı yenı alıstım bu tür ıflmlere ,cok begendım opuyorumnanaktan

Kesinlikle, Belki
    Definitely, Maybe

Puanı:7.4/10
    Yapım:2008 ~ ABD, Fransa, İngiltere
    Tür:KK70:ram, Gizem, Komedi, Romantik
    Yönetmen:Adam Brooks

konusu,Will Hayes 30 yaşında, bir kız çocuk sahibi olan ve boşanmanın eşiğine gelmiş bir babadır. Anne ve babasının hikayesini öğrenmek isteyen küçük Maya, Will'i geçmişe geri döndürecektir. 1992 yılında başlayan ve üç farklı kadınla apayrı bir ilişki yaşadığı bu hikayede, Will sevgililerinin isimlerini Maya'dan özellikle saklar. Böylelikle Maya annesinin Will'in hangi sevgilisi olduğunu tahmin edecektir. Bayan Hayes Will'in kolej aşkı Emily mi, uzun süre dostu olan April mi, yoksa özgür ruhlu idealist gazeteci Summer mıdır?

Romantik fılmdalında gayet hoş bir film..adam brooks'u da cok severım opuyorumnanaktan

umarım izlemediğiniz filmleri secebilmişimdir ,cok düşündüm en son bu fılmlerde karar kıldım ,hayırlı ,uğurlu olsun kaydirigubbakcemile3

Son düzenleme: 20 Ocak 2010
  2. 20 Ocak 2010
  3. TheShe

TheShe Guest

August rush benim çok sevdiğim filmlerdendir boshayallersmile Seçilirse tekrar zevkle izleyebilirim zemuszemus
    Apocalypto diyorum boshayallersmile

4. 20 Ocak 2010
  5. Sumak

Beğenildi:
    296
    Ödül Puanları:
    203
    ben de severim ,bakalım hangı fılm cıkıcak guclubacismile

6. 20 Ocak 2010
  7. mayalihamur

mayalihamur scarface Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    süperrrr....son film dışında hepsini izledim. ordaki çocuğun dizisinide çok seviyodum şu dr olduğu.apokalipto diyorum arşivimde var hemde dvd sanırım.yaşasınnnnnnnnnn. teşekkürler tatlım ama önce kadın kokusunu izlicem bu gece kötü mötü çekim.

8. 20 Ocak 2010
  9. Sumak

Beğenildi:
    296
    Ödül Puanları:
    203
    tamam canım

yalnız anket tarıhı nedn oyle olmus yav ,ben o tarıhı yazmadım kı oraya kaydirigubbakcemile3

10. 20 Ocak 2010
  11. Womanizer

Womanizer Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    ayy filmler çok güzele benziyo kaydirigubbakcemile5

içlerinden bir tek ölü gelin i izlemiştim

apocalypto ya verdim oyumu

film indirme sorunumu da hallettim inşallah bu hafta sorunsuz izleyip yorumlarım

sumakcım benim topiğe yazmışsın cevap vermediğimi düşünmüşsün ama yeni gördüm mesajını yanlış anlama lütfen:1rolleyes:

12. 20 Ocak 2010
  13. ohcanimadeysin

ohcanimadeysin ♥pamugum ve prensesim ♥ Üye

Beğenildi:
    16
    Ödül Puanları:
    148
    apocalypto dışındakileri izledim..o yüzden oyum apocalypto ya :)))

14. 20 Ocak 2010
  15. Sumak

Beğenildi:
    296
    Ödül Puanları:
    203
    tamam satrapi ,sorun degil:)

apocalypto onde gıdıyor :)

16. 20 Ocak 2010
  17. prensesin.uykusuyum

prensesin.uykusuyum standart. Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    146
    August Rush ve Corpse Bride filmlerini izledim bu sebepten Apocalypto filmine oyumu verdim gitti :)

18. 20 Ocak 2010
  19. Asmin

Asmin Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    193
    Ödül Puanları:
    153
    apokaliptyoya verdim oyumu.. onumuzdeki hafta sonu izlerim diye tahmin ediyorum.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.