Sinemaki Kürü Kullanaların Paylaşım Alanıda Burası Olsun !!! :)

Konusu 'Saç Uzatma Yöntemleri' forumundadır ve DestinaX tarafından 26 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

26 Ağustos 2010
    Konu Sahibi : DestinaX
  1. DestinaX

DestinaX Pure Love T <3 D Üye

Beğenildi:
    92
    Ödül Puanları:
    108
    Sinemaki Kürü Tarifi : (Benim Uyguladığım) : 1 tutam sinemakiyi bir su bardağı sıcak su ile demliyoruz su ılıyınaya kadar bekletip süzüyoruz. Su ılıkken içerisine bir ampul bepanthen bir tatlı kaşığı kadar badem yağı (Ve Elinizde saçınıza iyi geldiğini düşündüğünüz diğer yağlarıda koyuyoruz) fıs fıs lı bir şişeye koyup (daha rahat uygulayabilelim diye) iyice çalkalıyoruz , saçımızın diplerinden başlıyoruz fıslatmaya aynı zamanda ara ara çalklamayı unutmayın yağlar suyun üstüne çıkıyor eşit olsun diye çalkalayın arasıra 2 saat ve daha fazla saçınızda kalsın daha sonra yıkıyoruz güzelce

Bana gelince ben 1 aydır falan haftada bir bunu uyguluyorum şu aralar daha sık yapmaya basladım bugunden itibaren hafta 3 güne çıkarıyorum. Bugunde yaptım bu karışımıma çilek yağı yılan yağıda ekledim ayrıca bemikslede yapmıştım bu uygulamayı fakat bepanthenin daha iyi geldiği kanısındayım arkadaşlar saçlarımı 1 ay önce omuzlarıma kadar kısaltmıştım şuan omuzlarımdan 4 parmak aşağıdalar bu 1 ay içinde düzenlide yapmadım aslında düzenli yapmış olsaydım daha çok fayda görürdüm gibime geliyo a.s.

Sizde sinemakiyle elde ettiğiniz uzunlukları ve ne kada zamanlarda oldugunu paylaşın arkadaşlar lütfen .a.s

2. 27 Ağustos 2010
  3. pnrarsln

pnrarsln güneşe aşık . . . Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    61
    bu konuda bn açmıştım 2. bi sayfaya gerek yoktu nyse artık burdada fikir belirtn arkasaşlar olur sevinirz

4. 27 Ağustos 2010
  5. DestinaX

Beğenildi:
    92
    Ödül Puanları:
    108
    canım ben sinemakiyle ilgili baska başlıklar görüyorum hep oyüzden yani genel bi sayfa yok yada ben görmedim sinemki kullanıp sorunu olanlar falan gibi ibkaç sayfa gördüm kusura bakma canım gerek yoksa silerim konuyu

6. 27 Ağustos 2010
  7. Doro

Doro Tantrumm! Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
  8. 27 Ağustos 2010
  9. DestinaX

Beğenildi:
    92
    Ödül Puanları:
    108
    bu konuları bende biliyorum ama tam tarif olan genel bi konu yok diye düşündüğüm için bu konuyu açtım dileyen istediği yerden yararlansın arkadaşlar :)

10. 27 Ağustos 2010
  11. Doro

Doro Tantrumm! Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    hepsinde tam tarif var canım ilk sayfada :)