sinir bozucularr

Konusu 'Arşiv' forumundadır ve kAnADsIz_MeLeNq tarafından 15 Eylül 2008 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    15 Eylül 2008
    Konu Sahibi : kAnADsIz_MeLeNq
  1. kAnADsIz_MeLeNq

kAnADsIz_MeLeNq Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ya ablalarım arkadaşlarım bnm bi sorunum var...sınıfmla iilgili.. yardımcı olursanız daha doğrusu biraz akıl verirseniz sevinirm..bugün başkanlık sçmleri wrdı sınıfta we bnde katıldım 4. senemn we 3 sene boyunca been sınıf başkanıydım...katılmk istemdm amaaa samimi olduğum 3 kız arkadşım katılmam konsusnda ısrar ettiler bnde onları kıramdm ve katıldım..sınıf resmenn gruplara ayrıldıı..sdece 8 kişi oy werdi bana diğerleri wemrmdii bundn gocunmuyorum amaa sonuçlar açıklandığı zmaan yaptığı hareketleri gerçkten beni çook kırdıı..içlerinden ne diyolarsa desinler amaa dışlarına wurmaları bnii sinir etti gerçekten..2 seneden beri biziz kıskandıklrı her hallerinden belliydi amaa büütn sınıfı kndi tarafalrınaa çekmelerii acaibimzee giiti..sizce ne yapmalıyım susup onların saçmalıklarınımı dinlemliyim yoksaa onlar gibi laf mı söylemeliyim onlara...bu yaptıkalrıı son değil biliorumm..aynı şeyleri tekrar yapıcaklr...lütfen bi akıl werin yaa çok sinir bozucular hepsi...senağlama

2. 15 Eylül 2008
  3. HeartLess

HeartLess HUZUR MELEĞİMSİN SEN.. Pro Üye

Beğenildi:
    29
    Ödül Puanları:
    198
    öncelikle Türkçe karakter kullanarak ve kelimeleri düzgün yazarak girelim konuya...
    sınıfınızda olan olaya bence cevap vermeyin...
    susumak en büyük cevaptır ,onlara...
    sevgiler...

4. 15 Eylül 2008
  5. kAnADsIz_MeLeNq

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    umarım dediğiniz gibi olur..susabilirim ama buna nekadar dayanırım bilmiyorum..
    teşekkür ederim ve dikkat edicem=):eek:

6. 15 Eylül 2008
  7. duyguygt

duyguygt Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    kafamçokkarıştı yaa salla ne alakası var şimdi gocunmuyorsan takma hareket ederlerse etsinler, çok mu önemli yani not ortalamanı mı etkileyecek şimdi salla sallaaa kaydirigubbakcemile2

8. 15 Eylül 2008
  9. kAnADsIz_MeLeNq

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    not ortalamamı etkilemiycek evet ama ben aşırı derecede alınganımdır onların söylediği herşeyi büyütürüm ama takmıycam ya evet onlar ne söylerse söylesin ben kendiime bakarım:1closedeyes:

10. 16 Eylül 2008
  11. azucena

azucena Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    86
    Sen bunlar onemli seyler mi sanıyorsun? hayatta karsına cıkabilecek zorluklar karsısında,insanların ne kadar rezillesebildigini,kuculebildigini gordugun anda "ahhh lise yıllarım.canım sınıf arkadaslarım"diyeceksin.Universite farklı mı sanıyorsun veya iş hayatı.yarın bir gun evlendiginde komsuların,esinin ailesi...ohoooo hayata herseyi takarak başlarsan kolay yıkılırsın.Burada okumuyor musun neler neler yasıyor insanlar.Madem bu siteye uye olmussun,okuduklarından kendi hayatına dair paylar cıkar.

Türkceyi de güzel kullan lütfen.Atatürk'ün gencligine yakısmıyor dilimizin yazım kurallarını ihlal ederek yazmak.

Senin vasıtanla bazı arkadaslarımızı da uyarayım.Deyil yazılmaz değil yazılır.beyenmek değil,beğenmek yazılır.Mı lar Mi ler ayrı yazılır.

Son düzenleme: 16 Eylül 2008
  12. 16 Eylül 2008
  13. canım asla tahrikere kapılma ve sakın cevap verme.önce nasılsan şimdi de öyle davran.cevap vermemek bazen karşı taraftaki insanı daha çok çıldırtır.bırak istedikleri gibi davransınlar.naılsa bi yıl sonra belki hiç karşılaşmıcaksınız.ben olsam böyle insanlara cevabımı daha çok çalışarak ve üniversitede çok iyi yerler kazanarak verirdim.inan kafana takmaya değer bile değil

14. 16 Eylül 2008
  15. mawiruya

mawiruya Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    gerçekten eğitimcimisinizCADIARZU. bir eğitimci böyle konuşuyorsa konuyu açan arkadaşımızın yazılarına bişey dememek lazım galiba. tabi eğitimciyseniz..fisfisfis bu arada güzel kardeşim sen sana yapılanlara aldırma...bunlar dert edilecek şeyler değil arkadaşlarımızın dediği gibi karşına ne sıkıntılar çıkacak.(RABBİM çıkartmasın )bunlar devede kulak bile değil.sevgiler.a.s.

16. 16 Eylül 2008
  17. kahvekolik

kahvekolik Ya Hafiz! Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    canım önemseme desemde üzülür insan. senin durumunu ben de yaşamıştım biliyorum. 2 sene başkan bendim. sonra bi sorun sonucu oluşan gruplaşmalarda sınıf bölündü. ilk sene ezici çoğunlukla ben seçilmiştim. 2.sene karşımda aday bile yoktu. :lepi: son sınıfta bu durumdan dolayı adaylığımı bile koymamıştım seçilemem birisi bişey der bende susmayı bilmeyen bi insan olduğum için kavga çıkartırım diye. şimdi sen diyince anımsadım, gerçekten bunlar devede kulak zamanla üzüntün geçecektir. kimseye cevap verme, vermemeye çalış sonra disiplin olayları falan Allah korusun. sen zaten zamanında istemiş, seçilmiş ve yapmışsın. birak bunu bişey sananlar bu görece devam etsin ok?:teselli:

18. 16 Eylül 2008
  19. ecemiz

ecemiz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    bunlar önemsiz şeyler yahu.byüdüçe hayatı anlıycaksın...vay be ben de mi böyle şeyleri kafaya takıyodum ki o yaştayken:)muhtemelen öyle evet evet:) dünya ne güzeldi ozaman.kızdığımız şeyler ne kadar da basitti.biz bü yüdük ve kirlendi dünya:)
    sevgiler

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.