sinir ediyolar beni yaa

Konusu 'Doğum sonrası Annelerin Sorunları' forumundadır ve EU1 tarafından 21 Şubat 2009 başlatılmıştır.

21 Şubat 2009
    Konu Sahibi : EU1
  1. EU1

EU1 Guest

sütüm azaldığı için mama veriyorum bi iki öğün kaynanam milletin yanında elaleme neyse sanki çocuk aç kalıyo bişey yemiyonki sütün olsun mamaya başladın konuşuyo önce sesimi çıkarmadım eşim kızdı sonra ben diğer odaya geçtim komşuya dedikodumu yapıyo çayını bile yarım bırakmış yede sütün olsun çocukda aç kalmasın falan açtım kapıyı ben çocuğumu sizden daha çok düşünüyorum dedim sen 3 ay emzirmişin azmı yiyodun dedim çocuğuda aldım çıktım odadan delirtecekler beni elimden gelenide yapıyorum ama benimki sitresten gidiyo okadar sinir olacağım şeyler oluyoki

2. 21 Şubat 2009
  3. nurgunhan

nurgunhan 2. melegini bekliyor :) Üye

Beğenildi:
    29
    Ödül Puanları:
    148
    cnm bende öyleydim ilk 50 gün sütüm azdı evde kaynanam ve annem vardı bana ve bebeğe bakıyorlardı..ne zaman yolladım bunları (zar zor) evlerine o zaman maşallah sütümde arttı aynı anda oğlumun uykusuda gaz problemide düzene girdi..stres büyük etken ben azıcık üzldüm geçen ay hepten gitti sütüm mama verdim 2 gün boyunca..ne zaman neşeliyim sütüm coşuyor..etrafında sana rahatsızlık veren kim olursa olsun ki bu kendi anne bile olabilir uzak dur ve uzak tut..eşinede söyle oda engel olsun bu tür durumlara..banada yemiyosun içmiyosun sütün az muamelesi yapmıştı..sinirden iştah bile kalmıyordu bende..çok şükür şimdi herşey yolunda..

4. 21 Şubat 2009
  5. EU1

EU1 Guest

benm senn gibi bi şansım yok canım kaynanamla aynı evde oturuyorum gitme yada gönderme fırsatım yok ben zaten bebeğimi doyuramıyorum diye üzülüyorum benm acizliğimi başkalarına anlatmanın ne lüzumu var dün inadına yapar gibi ağzına yoğurt verdi azıcık ağlasa doymuyo demekki çocuk aç diyo delirmemek imkansız

6. 21 Şubat 2009
  7. mihenk

mihenk prensesim büyüyor Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım allah kolaylık versin benim kayınvalidem uzak ama annem kaldı yanımda bir hafta ona bile tahammül edememiştim.aynı dairedemi yosa altlı üstlümü oturuyorsunuz.en azından dairen ayrıysa al bebeğini geç evine yemek saatlerinde gelirsin sadece.yok aynı dairede iseniz geç yatak odana mümkn olduğunca daha az muhatap ol.müdahale ettirme sonuçta bebeği en iyi sen tanırsn.ben annem gittikten sonra tanıdım kızımı.şimdi daha ik sesinden açmı gazımı var anlıyorum.sana kolay gelsin canım gerçektewn çok üzüldüm mümkün olduğunca kafana takmamaya çalış

8. 21 Şubat 2009
  9. nurgunhan

Beğenildi:
    29
    Ödül Puanları:
    148
    ya bu anneler babanneler neden çocuk doymuyo sütün yetmiyo çocuk zayıf gelişmiyo gibi laflarla anneleri depresyona sokarlarki..güzelim her ay kilosunu normal alıyorsa tıka kulaklarını gir odana gir çık ye yat valla bide tv al odana belki yanlız kalırsa sen ondan uzaklaşırsan anlar hatasını..ha doymuyosada mama takviyesi yaparsın kötü bişi değilki hem emzirip hem mamaveren o kadar çok annevarki ben bile akşamları sütüm az olduğunda yapıp veriyorum aç kalmasından iyidir..

Son düzenleme: 21 Şubat 2009
  10. 21 Şubat 2009
  11. EU1

EU1 Guest

aynı dairedeyiz bende bir iki öğün mama veriyoırum dünden beri 5850 gram dün tartıldı 2 ay 5 günlük normal gibi tıkamak istiyorum ama bazende çok bunalıyorumn

12. 21 Şubat 2009
  13. nurgunhan

Beğenildi:
    29
    Ödül Puanları:
    148
    asicim cnm maşallah kilosuna kaç kilo doğmuştu oğlun..ayına göre gayet güzel kilosu bence..

14. 21 Şubat 2009
  15. f_a_s

f_a_s Gergin gördüm seni:) Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    canım benim kyamam sana.. çok üzücü ne diyeyim. Allah razı olsun benim öyle bir sorunum yok ama olsaydı en az senin kadar üzülürdüm. takma kafana canım benim. anlamıyorum bir bebeeği annesinden daha iyi kim düşünebilir ki.. Allah sabır versin canım benim

16. 21 Şubat 2009
  17. EU1

EU1 Guest

3640 gr doğmuştu ilk ay güzel aldı ama 24 günde 400 gram almış tabi doğru tarttıysa sağlık ocağında biz evde digital baskülde tartıyoduk 6200 geliyodu

18. 21 Şubat 2009
  19. EU1

EU1 Guest

çok zor bir durum emziren bi anne için kendimi zaten köyü hissediyorum bide böyle duyunca acizmişim bebeğime iyi bakamıyomuşum gibi hissettiriyolar