Sinir oldum yaaa ne biim tatil bu

Konusu 'Hiçbir başlığa uymayan yazılar !' forumundadır ve pptya87 tarafından 3 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

3 Ağustos 2009
    Konu Sahibi : pptya87
  1. pptya87

pptya87 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    268
    Ödül Puanları:
    153
    kızlar cuma akşamı yola çıktık istanbuldan akçaya gidiyoruz eşim ve ben neyse cumartesi sabahı vardık tabi tanıdığımız bi yer değil ona sor buna sor bulduk bi pansiyon bulduk öyle basit bi yer sıradan yani sadece sıcak su ve 2 yatak sunuyorlar 50 tl yi alıyorlar otel yada ev tutsak altından kalkamayız neyse pansiyon sahipleri sinir etti beni böyle bi kıroluk bi kabalık nerdeyse dövecekler insan biraz iyi olur müşteriyiz sonuçta görgüsüzler..... sanki bedavaya kalıyoruz:eek:klava:
    sonra dün akşam çıktık yola istanbul seyahat ile geliyoruz aman allahım 10 saat yolda 1 kere olsun mola vermedi ne bir su ne bir çay ne bir kek ne bileyim bir kolonya bile yok millet isyan etti halen anlamıyorlar şurda mola vercez burda vercez diye diye tem e girdi bastırdı otogara 10 saat mola yok aç susuz geldik valla sinir oldum daha hiiiiiiiiiiççç işim olmaz tatille falan.:nazar:

2. 3 Ağustos 2009
  3. cimcime eses

cimcime eses Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    18
    Ödül Puanları:
    196
    canım tatile bu sebebplerden dolayı önceden araştırıp gitmede fayda var...
    Aslında akçayda çok güzel pansiyonlar var (hemde plaja yakın) ama size kötüsü denk gelmiş demek...
    ıstanbul seyahat ve truva'dan neffret ediyorum, metroyuda sevmem ama en azından onlar gibi değil...

4. 3 Ağustos 2009
  5. pptya87

pptya87 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    268
    Ödül Puanları:
    153
    evet haklısın plaja çok yakındı tuttuğumuz yer ama iğrençti araştırsaydık böyle zor durumda kalmazdık.

6. 3 Ağustos 2009
  7. kurmis

kurmis Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    25
    Ödül Puanları:
    148
    evet bence de özellikle pansyon tarzı yerlerde önceden araştırmak ya da kalan birilerinin referansıyla gitmek çok önemli.
    biz de eşimle fethiyed ebi pansiyonda kalmıştık.
    ama 5 yıldızlı bi otelde heralde o kadar rahat edemez ve kendimizi evimizde hissedemezdik.
    önceden kalanların tavsiyesiyle gittik ve kaldık tabi..

bence şanssızlık olmuş biraz.

yoksa tatil gibisi yoktur :jeyyar:

8. 3 Ağustos 2009
  9. pptya87

pptya87 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    268
    Ödül Puanları:
    153
    birdaha tatile çıkarsam çok iyi araştırma yapacağım yoksa rezil oluyor insan

10. 3 Ağustos 2009
  11. evrem716

evrem716 İşte benn! Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    146
    ınsanın başına malesef talihsizlikler geliyor..:umursamaz: