Sinir oluyorum sevgilimi benden kskanan, beni de sevgilimden kskanan insanlara!

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve burcu_01 tarafından 10 Ekim 2009 başlatılmıştır.

10 Ekim 2009
    Konu Sahibi : burcu_01
  1. burcu_01

burcu_01 Yeniden Başlamalı =) Üye

Beğenildi:
    163
    Ödül Puanları:
    163
    arkadaslar merhaba... ben çok sıkıldım artık bu tür insanlardan.. sizin de mutlaka etrafınızda vardır... yahu akadas insan kendisini birinin sevgilisiyle kıyaslar mı hiç ?? sevgilinin yeri ayrı arkadasın kuzenin yeri apayrı... benim çocukluk arkadasım sevgilimi kıskanıp bana küstü.. düşünebiliyo musunuz.. koca kız bana aylardır küs.. neymiş efendim sevgilim varken kendini 2. planda hissediyormuş. ne saçma bi düşünce yahu... sevgilimin ablası çağirmiş oturuyoruz bi tlf arkadasım arayan "hadi burcu gelip seni alıoruz sinemaya gidicez." cnm ben gelemem şafaklardayım suan.. tamam burcu bi daha arama beni, sevgilin için sat beni tamam mı... cnm sen de gel buraya.. demeden tlf kapanır.. dün de sevgilimin gerizekalı kuzeni msn de sevgilimin ablasına aynen şöyle yazıyor " şafağa söle anca burcuyu arasın ha aman beni aramasın..." yahu insan örnek verecekse bile sevgilisini mi örnek verir.. tabiki beni her zaman arayacak arkadasım ben sevgilisiyim, özeliyim o insanın.. ha sitem et gene neden arayıp sormuyosun diye ama KIYASLAMA YAPMA...!!! senin yerin ayrı sen KUZENsin benim yerim apayrı.. benim üzerimden yaklasma olaya yaa.. deli oluyorum böle saçma sapan insanlara

2. 15 Ekim 2009
  3. LadyArzu

LadyArzu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    32
    Ödül Puanları:
    88
    Aynen bende deli oluyorum.Salakça bi şey

4. 15 Ekim 2009
  5. Compromiss

Compromiss Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    evet bencede çok saçma...
    sevgilinin yeri ayrı, arkadaşın yeri ayrı...

6. 15 Ekim 2009
  7. OFFPOFFF

OFFPOFFF çok özledim... Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    benimde çok arkadaşlığım bitti bu yüzden..umrunda değil artık bencillik bu çünkü..

8. 16 Ekim 2009
  9. kar

kar içim buz tutmuş.. Pro Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    148
    pekı ama neden arkadasda arıyosunuz kı kusuru belkı gercekdende sevgılınıze kaptırmıs olabılırsınız kendınızı zaman ayırmıyo olabılırsıız arkadasınıza ısyan ettı dıye kıskac degıldır emınım ..
    sizi arkadas olarak goruyokı ısyan edıyodur ...

10. 17 Ekim 2009
  11. zarifecik

zarifecik Guest

bana da çok oldu ben de yaptım hatta hoş değil tabi ama insan bazen sevgilisinden başkasını görmüyor yakınındakiler de rahatsız oluyor:hulya:

12. 17 Ekim 2009
  13. Deryacik

Deryacik ...KUAFÖR OLDUM BEN... Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    kendileriyle problemi olan insanlar böyle davranır ancak
    Kafana takıpda kendini üzdüğüne değmez hiç boşver

Son düzenleme: 17 Ekim 2009
  14. 17 Ekim 2009
  15. KiymiziAba

KiymiziAba Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    :roflol::roflol:

böyle garip insancıklar var takma canım ya
    :lepi:

kıskandığını da kabul etmez bi de-tatlicadiarzu-

16. 17 Ekim 2009
  17. burcu_01

burcu_01 Yeniden Başlamalı =) Üye

Beğenildi:
    163
    Ödül Puanları:
    163
    tek istediğim birazcık anlayış.. dostumsa ki zaten bu anlayışı gösterir.. ama dünyanın merkezinde olduğunu sanan insan tipleri bu tür kaprisler yapip durur.. benim içim rahat.. kimse hayatımın merkezi değil.. dostumsan sen de saygı duyacaksın sevgilime.. sevgilimi kıskanıp her ortamda sevgilime laf sokup durdu bu hanımefendi sevgilim bana olan saygısından ağzını açıp terslemedi. benim sevgilim ki bana ve arkadaslarıma sonsuz saygı duyar. hepsini arar sorar değer verir.. böyle bi adam kıskanılmaz ki.. ayıp ama.. benden çok sevgilim koşar benim dostlarımın yardımına öyle güzel yürekli bi insandır.. senin dostum dediğin cinsiyeti farketmez basımın tacıdır der.. emre diye bi arkadasım var kardesım gibi.. benden çok onlar samimi oldular.. ne bu kıskanclıklar gerek yok bunlara.. ama hanımefendi her zaman laf soktu.. hep sevgilimin kusurlarını sayıp durdu bana.. beraber zaman geçirdiğimiz zaman bunalımda diye sevgilim arkadasın da gelsin değişiklik olur kalabalık içinde kendine gelir diye onu düşündü ama o yok siz yalnız kalın ben zaten senin hayatında 2. plandayım dedi.. canım tek değiliz bak arkadaslar da olacak kuzenleri de olacak dedim onları da kıskandı.. istedi ki hayatımın merkezinde o olsun ondan başka kimsem olmasın.. olmaz ama... bitti benim için =(

18. 17 Ekim 2009
  19. nadya83

nadya83 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    sen erkek arkadasından ayrılana dek rahat etmeyeceklerdır emınım, ne fena