Sinirden çıldırıyorum

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve reneta80 tarafından 16 Nisan 2010 başlatılmıştır.

16 Nisan 2010
    Konu Sahibi : reneta80
  1. reneta80

reneta80 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    Arkadaşlar o kadar sinirliyim ki tam karşımda oturan şahsa. Ben bir şirketin hukuk departmanında çalışıyorum. 2,5 yılıdr beraber çalıştığım stajyer askere gitti. Bu ayın başında başka bir stajyer aldık. Çalışma ortamı rahat ki ben zaten sıkan birisi de değilimdir. Çocuk işe başladığının 2. gününde avans istedi. Ben çekeyim vereyim dedim , vermezler dedim, ay sonunda maaşından verirsin dedim. Sonra 9. gününde bir daha istedi ve yüklü bir meblağ genel müdür yardımcısı sen avans al senin üzerinde görünsün ben imzalamam dedi. ben de salak kafam yeni başladı ihtiyacı vardır dedim ve avans alıp verdim. Ayın onbeşinde veririm dedi dün getirmedi , bugün getirecekti saat oldu 2.30 tık yok. arkadaşı getirecekmiş ne yapacaksın getirmezse diyorum bilmiyorum diyor. kredisi eksilerde çok sinirliyim muhasebeden beni arıyorlar ben 2.5 yıl beraber çalıştığım insanlardan isteyemiyorum çocuk istedi ve getirmedi. ay sonunda göndersem mi diyorum beni yarı yolda bırakır diye düşünüyorum

2. 16 Nisan 2010
  3. bla bla

bla bla Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    229
    Ödül Puanları:
    48
    yazık belki ihtiyacı vardır birini dardan kurtardınmı allah da seni darda olduğun bir zaman karşına öyle bir yerden bir şey gönderirki hiç beklemiyordum dersin.bence karakterini iyi takip et insan kendini hemen belli eder eğer bunu alışkanlık yapmış insanları sömürmek için yaptığını farkedersen kendi insiyatifine göre karar verirsin ama biraz takip

4. 16 Nisan 2010
  5. ay_yuzlum

ay_yuzlum PaMbık PrenseSim Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    148
    ınsanların güven vermesi gerek..
    özel şirkette kurumda bu çok önemli..
    bir kere olmuş artık sende bunu kendine ders edip bir daha karşındakine ona göre davranırsın..
    takma kafana gelir gelmesine de sen bu hatayı bir daha yapmamaya bak..

6. 16 Nisan 2010
  7. reneta80

reneta80 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    zaten sorun para değil ki ben de dardan kurtarmak için verdim ama ben darda kaldım. kapatmam gerek benim avansı ben de olsa ben kendimden çekicem. bana olsa borcu hiç problem değil ben şirket karşısında zor duruma düştüm.

8. 16 Nisan 2010
  9. reneta80

reneta80 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    Bir de söz çok önemlidir herkes gibi benim için de. benim ona güvenmem gerek. bu koşullar altında ise güvenemem.

10. 16 Nisan 2010
  11. reneta80

reneta80 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    Artık gelse de kesinlikle yapmam zaten içim de rahat değildi ama işe başladı yeni ihtiyacı vardır diye düşündüm. sonradan neden ihtiyacı olduğunu duyunca zaten pişman oldum. çocuk galata kulesinin oradan ev kiralamış sonra kiraladığı fiyattan çok daha yüksek fiyata yabancılara kiralamış yabancılar yok ortada şimdi. kirayı ödeyebilmek için almış parayı. anlayacağınız ev sahibi olmadan kira geliri var.

12. 16 Nisan 2010
  13. ay_yuzlum

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    148
    sahtekarın teki yani..

14. 16 Nisan 2010
  15. reneta80

reneta80 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    çok garibime gitti zaten anlattığında. Kırk yıl düşünsem aklıma gelmez.

16. 16 Nisan 2010
  17. bla bla

bla bla Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    229
    Ödül Puanları:
    48
    hımmmmmmmm belliki sahtekarın teki.yine tanımıyorum yine birşey diyemem ama böyle fırıldaklar çeviren insanlardan veba mikrobu görmüş gibi kaçacaksın gerçekten sanada zararı oluyor.hiç olmazsa kendimi nasıl kullandırdım diye kendi kendini hırpalıyorsun.ben çok sevdiğim birinin her yaptığı sahtekarlığı gözüme batmıyor diye savundum sonra öyle birşey yaptıki karşımdakilere karşı çok zor durumda kaldım.aman güvenme sakın

18. 16 Nisan 2010
  19. ay_yuzlum

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    148
    ay bide bu adam avukat mı olacak... vay başımıza gelene.. :)