Sinirden patlamak zereyim

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve balxixmnur tarafından 9 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

9 Temmuz 2009
    Konu Sahibi : balxixmnur
  1. balxixmnur

balxixmnur Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    benim derdim aynı odada çalışmak zorunda olduğum kişi. ilk geldiğimde hep bana işleirni yaptırmaya çalıştı bazen yaptım bazende yapmadı eee kendi işleirm var. kendiside sürekli gezer dedikodu yapar. sürekli belden aşağı konuşur cinsellik hakkında sorular sorar felan ben cevap vermeyince bozulup kızdı bende ona kızdım tabiiki. 10 ay sabrettim dualarla geçirdim o günleri. 7 aydır yoktuhafta başı geldi ama yine onun işlerini yapıyorum süs bebek gibi öyle oturuyor telefonda dedikodu yapıyor. çok gıcık bir tip. telefonda bana laf çarpıttırıp duruyor. sürekli benim hakkımda konuşuyor birileriyle ben kilo almışım top gibi olmuşum felan. kilo aldığım felan yok adetim yakın olduğu için vücudum şiş bu aralar normalde olduğum kadar kilom ama sinir şey işte. çirkinleşmişim felan. herkes yüzümün bebek gibi olduğunu söyler herkes çok sever beni. kendiside hortlak gibi ne makyaj yakışır ne bişey. kıskanıyor işte manyak. poposuda değirmen taşı gibi hiç yoktan benim popom o kadar büyük değil :)))) dövmemek için zor tutuyorum kendimi. geldiğinden beir kös kös öksüyor hastalıklı karı ağzınıda kapatmıyor tüm odaya mikrop saçıyor gerizekalı

2. 9 Temmuz 2009
  3. Cardialgia

Cardialgia Hayallerim gerçek olsun... Pro Üye

Beğenildi:
    653
    Ödül Puanları:
    188
    sakin olun onu hiç takmadığınızı gösterin ve asla onun işlerini yapmayın...oturup rahatsızlıklarınızı belirtin çok üzülüyorsanız bir üstünüze anlatın durumu...sonuçta çalıştığınız yerde huzurlu değilseniz verimde zamanla azalır...(gıcık oluyorum bende böyle tiplere,kıskançlıktan fitnecilik yapan ve karşındakini üzenlere )

4. 9 Temmuz 2009
  5. Ally

Ally Vadideki Zambak Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    148
    Bu tip insanlar kompleksli oldukları için etrafa saldırıyolar benimde var çevremde öyle biri söylediklerine sadece gülüp geçiyorum mesela kendisinin poposu baya var ama kendine bakmaz bende dahil herkese koca popolu der geçen gece bizde kaldı pijamamı giydi nerdeyse yırtılcaktı iki beden genişledi valla ama ben bişey demedim çünkü desem kesin üste çıkacaktı herzamanki gibi :smiley-cool:

Bence bigün boz onu yada hiç umursama zavallı kompleksli bi insan de geç....

6. 9 Temmuz 2009
  7. MeDuSa

MeDuSa Guest

Bence bütün bunları yüzüne söylemelisin zemuszemus

8. 9 Temmuz 2009
  9. LOCA

LOCA Kaçıyorum Kovalama! Üye

Beğenildi:
    260
    Ödül Puanları:
    153
    bence seni kıskanıyor.bide onun amacı zaten seni sinir etmek hiç umursama onu yok say hiç söylediklerini duyma bi süre sonra vazgeçer diye düşünüyorum.:umursamaz:

10. 9 Temmuz 2009
  11. aysecikcik

aysecikcik sağlıklıyım...yeter bana Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    güzel olduğunu söylüyorsun ve o da bunun tersini söylüyorsa demek ki seni kıskanıyor....hiç kafana takma bitanem....kıskansın dursun...yalnız anlamadığım birşey var: onun işlerini neden yapıyorsun?...bu noktada takıldım kaldım..yüzünü bile görmeye tahammül edemezken işlerini neden yaptığını anlamadım...CADIARZUCADIARZU

12. 9 Temmuz 2009
  13. Borzo

Borzo Mucizemmm Pro Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    Sizin uslubunuzda ilğinç!!

14. 9 Temmuz 2009
  15. DearesT

DearesT Yalan...yalann... Pro Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    herşeyi iki taraflı dinlemek lazım...
    bence...:kahve::kahve::nazar::nazar:

16. 9 Temmuz 2009
  17. xoxzo_35

xoxzo_35 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    ben olsam açıkça içimdeki herşeyi söylerim. çünkü insanlar sustukça tepene binmeye çalışır. en azından sen dürüstçe yüzüne karşı söylemiş olursun arkasından konuşmak yerine.

18. 10 Temmuz 2009
  19. butterflys73

butterflys73 Tek Bayrak Tek Millet Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    ağzınızdan bal damlıyor maşallah , bu üslubunuzla sanırım oda arkadaşınızın da sempatisini kazanmışsınızdır :nazar: