sinirim bozuldu

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve sophronie tarafından 1 Nisan 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    1 Nisan 2010
    Konu Sahibi : sophronie
  1. sophronie

sophronie Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    172
    Ödül Puanları:
    123
    kızlar ya erkekler ne kadar dengesiz, beyinleri penislerine endeksli yaratıklar bi örneğini bugün tekrar gördüm :KK43:

3-4 gün önce okulumda üst sınıflardan bir çocuk msj attı. kim olduğunu sordum dedi aynı okuldayız falan. daha önce gördüğüm birisiydi ismen tanıyodum arada karşılaşıyoduk falan. ama muhabbetimiz yoktu.

niye msj attın? dedim "bi arkadaşım hoşlanıyo senden sevgilin var mı yok mu yoksa görüşmek ister misin" dedi. tavra bakın sevgilim varsa boşuna uğraşmasınlar tabi :)

ben istemiyorum falan diye tersleyince 1-2 saat sonra benimle arkadaş olmak istediğini söyledi. iyi dedim tamam oluruz. aynı okuldayız sonuçta. baya sevindi falan.

benim hakkımda bildiği şeyleri söyledi. seninle ilgili hiç bi ayrıntıyı kaçırmıyorum falan dedi.

1-2 gündür naber nasılsın muhabbeti çeviriyoruz msj.la.

bugün benimle niye ilgilenmiyosun demeye başladı. 40 yıllık arkadaşız sanki :) terslemedim. sevgili durumumu sordu. anlattım kabataslak düşüncelerimi.

sonra söz geldi dolaştı her şeyi yapabiliyo muyuma. cevap vermedim başta. sonra bi cevap ver fln dedi. yani dedim istediğim şeyleri yaparım tabiki.

aldığım cevaba bakın:

-cinsel açıdan da her şeyi yapabiliyo musun?

ya bu kadar mı olur? 3-4 gün msjlaştığı kişiye söylediği şeye bakın.

ki bunun yakın bi arkadaşı geçen sene çıkma teklif etti bana. bi arkadaşı bu sene çıkma teklif etti. başka bi arkadaşı hoşlanıyodu. + kendisinin de sevgilisi var.

sonra özür diledi tabi ama bilmiyorum çok bozuldum. kızma falan diyor şimdi de. insanları pek tersleyemem ne yapsam bilemedim :KK43:(
    + teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör: 3 Nisan 2010
  2. 1 Nisan 2010
  3. MLS_

MLS_ Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    148
    şimdiki gençlerin muhabbeti dönüp dolaşıp cinselliğe getirmesine çok alıştım inan çok doğru söylüyorsun ergenlk çağındaki erkeklerle sadece kanka oldum ve öle kaldım asla çıkmadım .. sırf akılları orda diye bu yaşlarda ..ve kendimden büyük ama aklı başında insanlar girdi hayatıma olgun olan o kadarda büyük sayılmazlar.. şimdiki gençler kızları buna araç görüyor çok sinir bozucu kafalarına bi tane patlat sana böle gelenlere... terbiyesizlik düpe düz :eek:lmaz:

4. 1 Nisan 2010
  5. sophronie

Beğenildi:
    172
    Ödül Puanları:
    123
    ya ama pat diye neden getiriyor ki? vallahi rahatsız oldum. amacı ne anlamadım.

6. 1 Nisan 2010
  7. okypete

okypete Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    41.398
    Ödül Puanları:
    563
    bu çocuğun sevgilisimi var?

8. 1 Nisan 2010
  9. sophronie

Beğenildi:
    172
    Ödül Puanları:
    123
    evet var

10. 1 Nisan 2010
  11. sophronie

Beğenildi:
    172
    Ödül Puanları:
    123
    2 senelik falan bi ilişki hatta.

12. 1 Nisan 2010
  13. MLS_

MLS_ Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    148
    sevgilisi de var evet ve kız arkisinin arkasından bi kıza böle yaklaşmya çalışıyor zihniyete yaklaşıma bak

14. 1 Nisan 2010
  15. MeDuSa

MeDuSa Guest

Ya sen ne diyosun bak varya şuan erkeklere karşı öyle sinirliyim ki zaten her an patlıcak gibiyim.

Benimde üniversitede bi arkadaşım sınıftan msj yazıyodu ki sınıftan sevgilimde var biliyo bana gecenin bi yarısı nasılsın falan dedi iyiyim dedim sonra ne dedi biliyo musun "Bakire misin?"
    Ben bunu görünce sen ne diyorsun ne dediğinin farkında mısın sana ne dedim özür diledi ama öyle sinir oldumki erkek arkadaşıma söyledim allahtan okul tatildi başka şehirlerdeydi yoksa kavga çıkacaktı.

Sende boşver bir daha görürsende yüz verme bende asla o öküzle konuşmadım.Zaten sevgilimden ayrıldım bugün sinirlerim tepemde erkek demeyin bana katil olacam :eek:klava:

16. 1 Nisan 2010
  17. okypete

okypete Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    41.398
    Ödül Puanları:
    563
    bakın, madem kız arkadaşı var.
    keşke sizde onunla konuşmasaydınız.
    empati derim hep.
    sevgilisi olan çocukla neden görüşürsünüz ki.
    sizin sevgiliniz bir kızla konuşsa mesajlaşsa ,hoşunuza gidermi...

18. 1 Nisan 2010
  19. sophronie

Beğenildi:
    172
    Ödül Puanları:
    123
    ya okypete, inan bende istemeden görüştüm. hani seninle görüşmek istemiyorum falan desem, ne fesatsın ben sana o niyetle mi yaklaştım, olucaktı diye.

ve meraba nasılsın naber tandanslı muhabbetin dışına çıkmadım. + ben muhabbet kurmadım, o sorunca cevap verdim.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.