Sinirlenince kafasn yere vuruyor

Konusu 'Çocuğum Büyürken' forumundadır ve KuzeyEge tarafından 5 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

5 Ağustos 2009
    Konu Sahibi : KuzeyEge
  1. KuzeyEge

KuzeyEge Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    148
    arkadaşalr merhaba
    benim bebeğim 11 aylık duru çabuk sinirlenen bi bebek ve çok kızarsa kafasını yere vuruyor kesmezse gelip kafasını bana vuruyo ben böyle yapınca aman yapma falan demiyorum daha çok görmezlikten geliyorum dikaktini başka bi yere vermeye çalışıyorım..vss sizin bbekelrinizden de bunu yapan hiç varmı

2. 5 Ağustos 2009
  3. ewranur

ewranur Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    18 aylık oğlum son bi kaç gündr benzer durumda aşırı çığlık aatıyor we kafasına elleriyle wuruyor.çok asabileşti.nedenini anlamıyorum.

4. 5 Ağustos 2009
  5. cileklipuding

cileklipuding Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    106
    Benim de dayımın oğlu sinirlenince kafasını yere vururdu, kardeşimle teyzeminoğlu da onu görüp kafalarını yere vururlardı. 3 ü metalci gruplar gibilerdi o zamanlar :) . Nedenini bende merak ettim doğrusu CADIARZU

6. 7 Ağustos 2009
  7. KuzeyEge

KuzeyEge Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    148
    arkadaşlar hiç bu durumu yaşayan olmadımı aranızda?

8. 7 Ağustos 2009
  9. Saruboceq

Saruboceq İki Kız Annesi :) Pro Üye

Beğenildi:
    102
    Ödül Puanları:
    198
    benim eltimin oğluda yapıyordu bunu sinirlenince kafasını yerlere vuruyordu;kızında da saçını çekme vardı sinirlenince..
    sanırım çocuklara has bir şey endişe etme.ama kız.görmezden gelme..

10. 10 Ağustos 2009
  11. KuzeyEge

KuzeyEge Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    148
    cevaplarınız için çok teşekkürler 27 sinde aşımız başlıyor o zaman dr ylada paylaşırım

12. 10 Ağustos 2009
  13. lunet

lunet Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ah canım benim benim oğlumda aynı büyüdü..şu an 4 yaşında ama bide bana sorun ki nasıl büyüdü...kendini yere atardı sinirlenince ve kafasınıda inadına vururdu yere..bazende çekyatlara vururdu..sinirini alamayıncada gelip bana kafa atardı ..bi düşünün yani..şimdi o huyunu bıraktı şükür ..ama ağlayıp bağırması hala devam ediyo tabiki ....o ayrı .....benimde psikolojim bozuldu bu yüzden doktora gittim ..şu an tedavi görüyorum ..ilaç kullanıyorum...annelik zor iş ...

14. 11 Ağustos 2009
  15. KuzeyEge

KuzeyEge Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    148
    kızım daha 11 aylık akşam uyku öncesi mamsını hazırlıyorum pati pati geldi yanıma belliki acıkmış ev uykusu gelmiş üstümde de şort var geldi arkadan bacağımı bir ısırdı sanırsınki jiletle kestiler 4 tane dişi var zaten Allah yardımcımız olsun
    Annanecim hep derdi Allah sana senin gibi bi kız versin Duasımı tuttuki diyorum

16. 24 Mart 2015
  17. melek_kizim27

melek_kizim27 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Benimde 11.aylik kizim ayni durumda sinirlenince veya basit örnek biseye hayir dedigimde tamamdir atiyor kendinide kafasinida arkaya dogru kiziyorum inada daha cok yapiyor yap diyincede yapiyor yapma diyincede yapiyor bi türlü anlam veremiyorum ne yapabilirim onuda bilmiyorum