Sinirleniyorum!!Kızıyorum!!Deliriyorum!!

Konusu 'Evcil Hayvanlar' forumundadır ve azelya55 tarafından 22 Aralık 2008 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    22 Aralık 2008
    Konu Sahibi : azelya55
  1. azelya55

azelya55 Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    Bugün öğle tatilimde eve gittim, beni bekleyen köpeğim Paşa'yı dışarıya çıkarttım.Trafikten korktuğum için saldırgan bir köpek olmamasına ve sosyal olmasına rağmen yine de tasma ile dolaştırıyorum.Bu arada köpeğim bir terrier..Yani vahşi bir ırk değil :1no2:
    Yolda giderken kadının biri (daha aramızda 2 metre varken) "ıyy köpek uzak tut uzak tut" dedi.Neden aşınız mı yok diye soracaktım ama saygımdan sadece Fesubanallahhhh dedim -tatlicadiarzu-
    Gıcık oluyorum bu tarz insanlara.Tamam hayvanları sevmeyebilirsin ama ne bu tavırlar yahu?Salıkta değil elimde tasma var.Sokak köpeklerinden nasıl koruyor kendini.
    Köpeğim 2 gün sonra 1 yaşına girecek.Ama bu bir senede ne gıcık insanlarla karşılaştım bir bilseniz..
    Bunu besle diyeceğine fakire yardım et diyenler,hayvanı sokaklara işetme diyenler (nereye işicekse artk eve işetme sokağa işetme) daha bir ton şey.
    Bunu o tarz insanlar okursa diye onlara sesleniyorum;

Sevmeyebilirsiniz,Tiksinebilirsiniz ama en azından saygı duyun gıkınızı çıkartmayın!!En sonunda birinize patlıcam artık kısmet kime denk gelirse..

Son düzenleme: 22 Aralık 2008
  2. 22 Aralık 2008
  3. nevbahar

nevbahar Herkes Olmuş Sahtekar Pro Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    148
    Arkadaşım anlatamazsın anlamazlar.

İçinde hayvan sevgisi yok ki nasıl anlasınlar bunlar.

Sana tamami ile katılıyorum. Misal ben sokak köpeklerini diplerine girer sarılır severim bazıları ay yanaşma ısırır derler. Asıl siz yanaşmayın sizi ısıracakları kesin derim.

Onları bugüne kadar duymazdan geldik gene aynı şekilde devam edicez canım a.s.

4. 22 Aralık 2008
  5. azelya55

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    İşte bu da Paşa..Öyle korkulcak birşey de değil, aksine ne kadar ezik bakmış oğluşum kaydirigubbakcemile3

6. 22 Aralık 2008
  7. cudi

cudi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    aman tatlım kızdığın şeye bak boşver bende de kocaman bir husky var kim burun kıvırıyor kim laf söylüyor artık umursamıyorum tek yaptığım şey şiiişt salarım arkasından da gülüyorum ne yapayım artık

8. 22 Aralık 2008
  9. azelya55

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    Maalesef haklısın Nevbahar.Ama ne olursa olsun çocuğum olunca kesin hayvanlarla içiçe büyüteceğim bu insanlar da gıcık olsunlar -tatlicadiarzu-

Cudi Husky e bile cesaret edip laf söyleyebiliyorlar demek :jeyyar: salcan bunların üstüne hepsini süprizzzzz

10. 22 Aralık 2008
  11. cudi

cudi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    hayır korkuyorum salsam cudi kaçıcak uğraş dur

12. 24 Aralık 2008
  13. er_ca

er_ca 6-11-2012 Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    148
    benim evde beslediğimi ki kocaman kızım var:)

bir golden biri labrodar ikiside uysal ve eğitimlidir. insanlar bile onlar kadar terbiyeli değil..

laf söyleyene söylerim bende hiç çekinmem.. yanımdaki köpek kadsar olamadınız o bile sessiz sen havlıyosun derim.

ısırır mı diyenlere de o ağzının tadını bilir derim.

saldığım zaman ki rott olanı genelde yol boyu da olsa yanımda komutuyla tasmasız gezdirebiliyorum. çoğu lişi laf söyler özellikle çocuklu ise sende bırakma o zaman çocuğun elini derim. yada senin niye taasman takılı değil bugün diye sorarım:KK70:

yaşadığım yer bir ilçe küçük bir yer ve insanlar beni sivri dilimi iyice tanıdı artık sataşan pek yok.

14. 24 Aralık 2008
  15. sweet_drop

sweet_drop Mert&defne Üye

Beğenildi:
    438
    Ödül Puanları:
    153
    ayyy benim oğluma çok benziyormuşşş çok tatlı...insanları anlamak imkansız

16. 25 Aralık 2008
  17. almagester06

almagester06 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    nasıl uzak tut demiş bu şirin şeyi yaaa. benim elime geçcekki mıncıklıcam heryerini.. zaslında uzak tutmak lazım ama köpüşler için malum hayvanlarda insandan korkabilir dimi kaydirigubbakcemile2kaydirigubbakcemile2 bide fakir besle demek ne kadar ayıp o da bi canlı ve ona bakmakda bi okadar sevap

18. 25 Aralık 2008
  19. almagester06

almagester06 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    ayy bakışa bakk pamukcuk seniiiŞenizŞeniz

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.